Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka anka

Odchudzanie czas zacząć,dupa sama się nie zobi :)

Polecane posty

Hejka :) Wczoraj siłka zaliczona 68 min ćwiczeń. Dziś już piątek :) po pracy ruszam na poszukiwanie sukienki z mamą i sis ciekawe czy coś znajdziemy. Muszę się bardziej sprężyć żeby cm spadały bo mam wrażenie że znowu poszło w górę. Eh. W sobotę jedziemy do teściów na piknik z okazjo pożegnania wakacji i pewnie wrócimy w niedzielę to może podjedziemy po mojego orbitreka. To w domu też będę ćwiczyć. Tyle gadam ale teraz już porządnie spiąć pośladki i do roboty bo waga sama nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,płakać się chce ,bo mam wrażenie ,że co ras mnie więcej a ja zamiast wziąć się do galopu to ,żre ,oj dziś ten gorszy dzień ,po południu spotykam się z przyjaciółką więc wygadam się . Vani udanego piknikowania :) milej soboty dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sylwia a dziękuję piknik hmm dość ciekawy ale i tak wróciliśmy do domu coś koło 1 w nocy byliśmy, trochę posiedzieliśmy i pojechaliśmy do teściów i tak sobota minęłam. Aj kochana coś wiem na ten temat, niby chodzę na siłkę a jak byłam w piątek na poszukiwaniach sukienki to się załamałam dosłownie nic nie pasowało większość za mała choć mam już sukienki z tego sklepu w tym rozmiarze eh. Po prostu masakra. Jutro jadę dalej na poszukiwania. Trzymajcie kciuki żebym coś znalazła. W sobotę robimy imprezę część 1 więc znowu grill itp. Ale tylko na dwa razy podzieliliśmy więc szybko pójdzie. Mykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Sukienka wczoraj kupiona jest z***biaszcza, od razu jak przymierzyłam wiedziałam że będzie moja, długa do samej ziemi :) Dziś na siłkę, a w sobotę impreza część 1, ale kurczę pogoda ma się popsuć ale mam nadzieje że grilla uda nam się zrobić :) ale ekipa będzie super więc musi być dobrze :) Zważyłam się wczoraj i dupa waga do góry poszła ale się nie poddaję walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wczoraj siłka zaliczona 73 min ćwiczeń. Karnet tylko do piątku. Muszę w koncu przywieść tego mojego orbitreka. Powoli szykujemy się na imprezę na sobotę, większość osób już potwierdziła przyjazd także będzie zabawa :) Detkowo cały czas, tylko żeby waga spadała byłoby dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ,czy ktoś tu jeszcze zagląda ???? Dziewczyny miałam trudne chwile jeszcze nie wszystko wyprostowane ale do przodu idę tylko szkoda ,że kilogramy idę w gorę zamiast w dół pozdrawiam pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kurna za topik, że wszystkie tyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wróciłam z urlopu :) dziewczyny gdzie jesteście? ,czy wracamy na ścieżki zdrowego stylu życia?Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Czesc, chetnie ja dolacze ;) mam w planie zrzucic 7kg. Obecnie waze 71,5. Plan: Mż i obowiazkowo jakis ruch. Sylwia moze powalczymy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam od ułożenia odpowiednio zbilansowanej diety. Zależało mi, żeby było smacznie i odżywczo. Skorzystałam z konsultacji dietetycznej na http://sklepdiety.pl/ . Teraz jeszcze tylko muszę ułożyć sobie plan treningowy i zacząć proces odchudzania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mi pozarlo posta Krociutko Bardzo mi miło jestem chętna do wspólnej walki stopka aktualna gubię7-8 kg Do jutra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie ,oj paskudnie dziś ,pochmurno i wieje czy u was też taka pogoda? melduję ,że śniadanko wzorowe i połowę mniejsze niż wczoraj .Zdecydowanie za dużo chleba jem .Gubi mnie podjadanie ale spróbuję zastąpić je np.Herbatką lub kawą? Pogoda nie sprzyja ruchowi może jak spadnie z dwa kilo to mnie zmobilizuje, na samą myśl o wyjściu na dwor w taką pogodę mnie telepie, no cóż .... ściskamy poślady i do dzieła ,pięknego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,Trzymam się jakoś .Śniadanko wzorowe ,popijam teraz herbatkę z cytrynką, wczorajsza kolacja troszkę za obfita , dowiedziałam się ,że owoców nie można jeść wieczorem :( szkoda Ruchu brak przy tej pogodzie .Jutro i w sobotę troszkę się poruszam ,bo jadę na działkę trzeba zamknąć sezon. Pięknego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo a tak mi Ciebie brakowalo :) może byśmy się jakos inaczej zgadaly ? moze mailowo albo na fejsie? zawsze latwiej jest wejsc mi na poczte czy na fejsa niz na to forum. co myslisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! dobry temat wątku, bo dupa to akurat moja największa (i to dosłownie!) bolączka! wyzwanie przysiadów zaczynam dzisiaj (ale od 4tego dnia startuję bo te 3 pierwsze to jakaś amatorka dla cieniasów) no i czytam w necie, czytam ile mogę o różnych cudach natury jak acai, etc. może się uda pozbyć odwłoka! Buziaki dla was dziewczyny! Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia7198
Oj tak żeby ładnie waga spadała a do tego się wszystko rzeźbiło trzeba dać też coś od siebie a nie tylko dieta;) ja odchudzam się już 2 miesiące wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dzięki niemu mój apetyt się zmniejszył dużo się ruszam a to bardzo ważne;) a spadło mi już 12kg i widzę po sobie że zmienia się mój wygląd;) staję się bardziej atrakcyjna a nie wieloryb tak jak wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to są acai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×