Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wlasnie sie dowiedzialam, co moj maz robil na wieczorze kawalerskim !

Polecane posty

Gość gość
Forum jest po to, żeby każdy mógł się wypowiedzieć, ale patrze, że co poniektóre siedzą tu tylko, żeby hejtować zdanie innych i wyzywać od debilek. Już widzę, jak każda z tu wypowiadających się wywala z domu swojego faceta, bo popełnił błąd. No i oczywiście faceci są źli, a kobiety święte. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do błędów. Poza tym autorka napisała o jednorazowej sprawie sprzed kilku miesięcy. Żeby był taki zły, to na tym fejsie znalazłaby o wiele więcej pogrązających go rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 jesteś głupia i naiwna, co to za dziwny zwyczaj, że facet przed ślubem ma oglądać k****iska bo co? Po pierwsze, napisałam swoje zdanie i nie daje ci to prawa do obrażania mnie. Po drugie nigdzie nie napisałam, że ma oglądać. Każdy robi na wieczorze, co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontworry
Autorko, porozmawiaj ze swoim facetem i tyle. Sama uznasz po tej rozmowie czy jest Ciebie wart i czy to co zrobił, jest dla Ciebie na tyle bolesne, że tego związku nie da się dalej ciągnąć. A te hetery na kafe (bo inaczej nie można określić) to muszą nie mieć własnych facetów, albo traktować własnych jak psa. Zero zdrowego rozsądku. Z góry zakładacie że każdy facet to cham i prostak, ciekawe w taki razie jaki macie przebieg drogie panie, że macie takie a nie inne podejście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Striptiz i macanie obcej k***y to zdrada, do tego bardzo marna bo za kase. Taka sama jak sex, no niestety :) Ale wy jesteście takie głupie, że tego nie rozumiecie. Dla was to norma, że facet traktuje was jak ostatnie szmaty. I tak on lepiej potraktował tą prostytutkę niż ciebie autorko ;] Bo jej zapłacił, czysty układ, a ty jesteś tutaj przegrana. Do tego przy pierwszej lepszej kłótni lub może nawet już jak mu wygarniesz to co wiesz i myślisz on powie Ci "ty k***o" ;) A ty sie ciesz, urodź mu jeszcze 5 dzieci żeby mógł Cie kopnąć w d**e dla innej a potem wytłumaczyć się, że go zaniedbałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisze tak: moj od 10 lat maz byl na wieczorze z klubie ze striptisem i ja wiedzialam o tym wczesniej. i tyle. Ja nie bylam na meskim, bo inaczej spedzalam swoj panienski, ale nigdy nie dochodzilam, co u niego sie wydarzylo. Nie twierdze, ze zdrada by mnie nie ruszyla, na pewno tak i byc moze nawet slub bym odwolala, ale patrzac teraz na to z perspektywy szczesliwych 10 lat wiem, ze taki 'wybryk' mdlosci z kuplami po alkoholu teraz nic by nie przekreslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe w taki razie jaki macie przebieg drogie panie omg :( Pilnuj lepiej własnego :D Ale o czym tu rozmawiać, zdradził i tyle ;] Więc może jeszcze ona ma go przeprosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasze zdanie jest takie, że zachował się jak gnój xxx TwojaPerwersja22 Jestem zacofaną babą, której takie wybryki nie pasują delikatnie mówiąc ale co kto lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dontworry, one są idealne i mają idealne związki z idealnymi mężczyznami, a jeśli zdarzy się już jakiś wyskok to out i dalej szukamy księcia. Wszystkich o odmiennym zdaniu trzeba gonić, bo są debilami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby jakie wy głupie jesteście, na wieczorze kawalerski była striptiz ręką nie do wiary niesamowite i jeszcze pewnie wodę chwali to coś nowego. Ja na swoim z kolegami wypiłem dwie fraszki wódki z piersi striptiz. Wylewa się na sutek z kieliszka i sie zlizuje ja jako pan młody z każdym z zaproszonych chłopaków. Mogę tylko powiedzieć ze nawet nie pamiętam jak wyglądaławwielkie mi halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany jestem szmatą, bo mój facet był na kawalerskim kumpla gdzie była striptizerka. Idę się powiesić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś godzi się na zdradę i co więcej przymyka oko na to to owszem jest DEBILEM i to skrajnym. Ten facet sam naraził ich związek na rozpad, a teraz ona w imię dobra tego związku ma godzić się na ból i cierpienie bo on chciał sobie d**y pomacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 41
TwojaPerwersja22 Mydlą sobie oczy, bo ich faceci to kur/wiarze więc one biedne czarują sobie rzeczywistość, ze to takie niewinne zabawy. Mnie jest ich szkoda. Ja mam normalny związek z facetem którego nie bawią tego typu rozrywki podobnie jak i mnie i dla nas to jest oczywista zdrada, świństwo i podłość, bo ciekawe jakby wasz facet zareagował na podobny wybryk z waszej strony? Ciekawe czy by tak przeszedł nad tym do porządku dziennego. "były kumpele, wódeczka, musiała sobie pomacać jajeczka, usiąść na kolankach, przelizać się ale najważniejsze, że jej nie wsadził" hahaha już to widzę. No ale wasza sprawa jak tak lubicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TwojaPerwersja, ciebie chyba dawno nikt nie zmacał, bo ziejesz jadem jak stąd do Tokio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:57 chłoptasiu, nie rozmawiamy o p*****h i frajerach, czyli o wiesniakach twojego pokroju, tylko o MEZCZYZNACH. mezczyzni nie k****a sie na kawalerskich, bo maja klase i nie uznaja tego typu rozrywek, kiedy sa w zwiazku i nie placa za seks uslugi, jakimi jest np picie wodki z piersi striptizerki. wiec sie nie wypowiadaj, bo nie o takich cwelach tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O rany jestem szmatą, bo mój facet był na kawalerskim kumpla gdzie była striptizerka. Idę się powiesić ;p xxx dobrze wiesz, że nie o to chodzi i nie rób z siebie głupszej niż jesteś :o Ciekawe jakbyś zareagowała gdyby sobie gołą dziunię trzymał na kolankach i macał :o ciekawe czy byś też taka wesoła i zdystansowana była :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 41 dziś Brawo, mądra osoba :) Związek i małżeństwo to wolny ale i też trwały wybór, nie ma tak, że odwołuję miłość na jeden wieczór bo taki mam kaprys, albo trwam w wierności i oczekuję tego samego albo pozwalam sobą poniewierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze na panieński chwile tez się dzieje i striptiz to chyba norma, jedyna różnica to ze facet o tym zapomina i nie rozkminiapół życia ( podobnie zresztą jak ślub wesele)no i po drugie koledzy cie nie obgadaja koleżanki na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś TwojaPerwersja, ciebie chyba dawno nikt nie zmacał, bo ziejesz jadem jak stąd do Tokio xxx no jasne zieje, bo śmie powiedzieć, że król jest nagi :o Matko jakie patolki tu siedzą... może jeszcze waszym mężusiom dziffki do domu zamawiacie żeby się rozerwali. Dobrze powalone jesteście skoro wam macanie kur/wy przez waszego męża nie przeszkadza i jeszcze ich bronicie :o jak to czyta jakiś facet to chyba leje ze śmiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontworry
gość dziś - hahaha Pewnie racja :D TwojaPerwersja22 - Swojego przebiegu pilnować nie muszę bo jestem w długoletnim związku. Dla wyjaśnienia - Mój facet mnie szanuje i nie mam mu czego wybaczać, bo mnie nie zdradza. Sama nie raz go namawiam, aby wybrał się sam z kumplami na miasto, ale on woli zostać ze mną. Taki typ kochany :D I co gula Ci skacze? Bo można być normalnym. Autorka chyba sama powinna zdecydować czy to była dla niej zdrada, czy wyskok o którym może zapomnieć. Przypominam że to forum, każdy ma inne zdanie, tak samo jak każdy co innego nazywa zdradą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do cwaniaczka z 17:57 Czy jesli Twoja przyszla zona na panienskim zmacalaby sobie striptizera to by Cie to nie obeszlo? Watpie. Bylaby puszczalska d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma WSPOLNEGO macie striptizerki z miłością, no kobiety ogarnij cie. Dla faceta to nic nie znaczy, może mając pytać a nie kochać. Co innego jakby się spotykał a nie ma cal no wtedy to mogłaby być miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na opanienskim striptizer jest dla beki a faceci rzeczywiscie jaraja sie pannami. ja tam pompowalam jak jakis nadmuchany koles wil sie przed nami i prawie sie posikalam ze smiechu, nikt go nie macal po jajach a nawet jak ktoras dotknela ramienia/klaty, to nie czula podniecenia, tylko fun, u facetow jest ZUPELNIE INACZEJ i jak ktos porownuje tancerza erotycznego na panienskim z tancerka na kawalerskim to mi sie smiac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś taaaaaak? ciekawe co mówisz. Nie czaruj rzeczywistosci mówimy o macaniu gołej baby na kolankach nie wmawiaj mi, że jakby przyszła panna młoda zmacała gołego faceta i siedziała mu na kolanach to facet o tym zapomni i nic z tego nie zrobi hahaha śmieszna jesteś chyba nie wiesz co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo dla autorki tego prowo grubymi nicmi szytego, ona sobie juz poszla a lachony sie ekscytuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie jedno. Dlaczego te, dla których facet jest gnojem, obrażają te, co z nimi się nie zgadzają? Jesteście niby takie mądre, a za grosz w was kultury. I polecam jeszcze coś - sprawdzcie do czego służy forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja cwaniaczek z 17 57. Wiec powiem ci tak chociaż pewnie nie uwierzysz. Z zona po 7 latach zdecydowaliśmy się na trójkąt i widziałem ją z innym facetem i w ogóle mnie to nie ruszyło. Natomiast bardzo mnie dotknęło kiedy odkryłem ze przez 2 miesiące smsowala z kolega z zagranicy ( wiec chyba raczej jej nie przelecial) miłość i sex to dwie różne rzeczy jak to ktoś napisał powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam w ogolnikowo "login", a nosi w portfelu, bo nie pamieta, a chyba logiczne, ze nie ustawi na kompie zapamietywania hasla, skoro takie rzeczy wypisuje ! Czego szukalam w jego portfelu? Karty do bankomatu, bo zabraklo mi gotowki. Cos jeszcze chcesz wiedziec? Nie jade do mamy, ale przyjaciolka moze do mnie wpadnie. Do 23 mam czas na przemyslenie strategii. Dzwonil do mnie na przerwie, ale nie odebralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×