Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nanja081

Rower damski do rekreacyjnej jazdy

Polecane posty

Gość matyldakotecka
czemu jolene a nie rambler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adda94
ramblery są takie bardziej męskie ale to co się komu podoba, ja jakoś w różowych akcentach nie gustuję, więc wybrałabym Ramblera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dla kobiet geometria ramy jaka została przygotowana w modelu Jolene jest zdecydowanie wygodniejsza. Jeżeli macie państwo jeszcze jakieś pytania odnośnie Rowerów Romet z przyjemnością udzielę odpowiedzi. Pozdrawiam Wojciech Doradca online Romet nowyromet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie doradco, a jakiś wygodny rower dla emeryta? Od niedawna przestałem pracować i chciałbym spędzać okres letni na rowerze. Co Pan doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaRomet
Witam, To zależy w jakim terenie chciałby pan używać roweru. Jeśli głównie jeździ pan po asfaltach i szutrowych drogach utwardzanych to jednym z lepszych wyborów będzie model Wagant. Jest to rower trekingowy o geometrii, która pozwala zachować wygodną i wyprostowaną sylwetkę w trakcie jazdy. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc? Pozdrawiam, Wojciech Doradca online nowyromet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Doradco, Rozmawiałem ze znajomym, który bardzo dużo jeździ, i on polecał rowery z takimi amortyzatorami na przedzie, czy ten rower co Pan poleca jest wyposażony w takie rzeczy? Podobnież poprawia to jakość z jazdy. Co do tego gdzie chce jeździć to najpewniej będą to boczne drogi asfaltowe, jakieś dojazdy do jeziora, bo na ryby lubię jeździć rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PanieEmerycie, indiany x-pulsery cos takiego maja. bardzo wygodne rowery, mozna dobrac pod swoj wzrost i bez problemu jezdzic czy to po miescie czy to lesie na rybki. moj ojciec takim smiga do pracy i z pracy, a pod 65 dochodzi w tym roku. no i jest teraz na nie promocja w media expercie, wiec no, ja bym bral. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LewyStriker
No ale romet to stara polska marka, a te indiana to pierwsze słyszę, jakieś rowery z marketu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanEmeryt 2018.04.27 Panie Doradco, Rozmawiałem ze znajomym, który bardzo dużo jeździ, i on polecał rowery z takimi amortyzatorami na przedzie, czy ten rower co Pan poleca jest wyposażony w takie rzeczy? Podobnież poprawia to jakość z jazdy. Co do tego gdzie chce jeździć to najpewniej będą to boczne drogi asfaltowe, jakieś dojazdy do jeziora, bo na ryby lubię jeździć rowerem. Jak najbardziej model Wagant ma amortyzowany widelec na drobnych nierównościach i krawężnikach jest jak znalazł. Pozdrawiam Wojciech Doradca online Romet Nowyromet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baobabyt
Romet ma świetną renomę a o tej indianie to pierwsze słyszę. Bałbym się brać rower noname. To zawsze były bardzo dobre rowery i nadal są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rower polskiej marki Saveno i dobrze mi służy, nie jest ciężki, ma dobre podzespoły, wygodnie się na nim jeździ no i do tego fajnie wygląda :) Model Magnolia City http://saveno.pl/magnolia-city zdecydowanie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre rowery możecie znaleźć na stronie www.roweryrolki.pl Sam zdecydowałem się na zakup roweru od nich na początku zeszłego sezonu i była to świetna decyzja. Oferują solidny sprzęt w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyklistka
Amortyzacja jest bardzo ważna przy długiej jeździe. Ja na gazeli robię kilkadziesiąt km dziennie. Na innym bym nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tę indiandę a konkretnie model moena taki miejski własnie z ME i jestem bardzo zadowolona, codziennie do pracy jeżdzę i nie dość ze troche sportu to jeszcze unikam korków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazda na rowerze do pracy za pomocą miejskiego roweru to był zdecydowanie dobry pomysł. Za sprawą http://skuteryniepolomice.pl/ zaopatrzyłem się w tani, lecz wysokiej jakości rower marki Romet. Czuje, że moja kondycja jak i samopoczucie znacznie się poprawiły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, damskie rowery na pewno znajdziemy u rometa, sama jeżdżę na jednym z nich. Wybrałam dla siebie rower crossowy ze względu na to że sporo jeżdżę po mieście, ale za to jazda jest bardzo wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamishi
mogę Ci polecić romet orkan - jest bardzo wszechstronny i można go kupić w ramach 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itawwa
orkan to faktycznie dobry rower ale myślę, że do jazdy rekreacyjnej lepszy będzie jakiś inny rower rometa. Np gazela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam do jazdy po miescie indiane moena wlasnie z media ekspert i powiem że cena w porównaniu do jakości ekstra. no i kolorek taki fajny kobiecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany0
Mówiąc jazda rekreacyjna masz na myśli długodystansowe wypady po sąsiednich miasteczkach czy dojazdy do pracy? Tak czy siak, polecam sprawdzić ofertę z https://www.domenasportowa.pl/, na pewno znajdziesz tam odpowiedni rower dla siebie. Jeśli chodzi o jazdę rekreacyjną, patrz w zakładkę rowery miejskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola12s
Zerknij sobie właśnie tak jak pisze ktoś powyżej do sklepu domenasportowa.pl z tego co ostatnio widziałam jest tam spory wybór rowerów jak i akcesoria rowerowych w dobrych cenach porównując je do sklepów stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetnie się sprawdzają rowery stąd http://www.aktywnywypoczynek.com.pl/ naprawdę świetna jakość za rozsądną cenę. można śmialo im zaufać, polecam jak najbardziej. Mają i bagażniki i przyczepki rowerowe, wszystko, co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupowałam właśnie taki model, na www.grawitacyjny.pl mają świetne modele, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturKlim
Rowery damskie do jazdy rekreacyjnej znajdziesz także w sklepie rowerowym https://www.expertbike.pl/ w którym kupowałem rower górski dla siebie jak i mojej żonki ponieważ co roku wybieramy się na górskie wyprawy. Do tego mają często fajne promocje i dostawa również jest darmowa więc o to nie musisz się zupełnie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacyd debile polecają rowery z "damską ramą" na takich rowerach będziesz siedzieć jak na kiblu, z trzesaca sie kierownica. Taka rama nie ma sensu bytu chyba ze jezdzisz o zgrozo w spodnicach. tu masz rozpiske uaktualnianą ciągle jaki rower kupić do danej kwoty. Generalnie nie schodź poniżej shimano acera, bierz koła 27,5 cala, jak poniżej 2tys to hamulce v-brake. I każ zwazyć rower przed zakupem. Waga wyzsza niz 14 kg - umeczysz sie. Markety omijaj szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekord w stosunku osprzet-jakosc ma romet mustang tylko stań nad nim okrakiem czy sie nie obijesz musi byc luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×