Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nanja081

Rower damski do rekreacyjnej jazdy

Polecane posty

Gość Aniabelks

Ja kupiłam w Expertbike.pl , Pan z obsługi sklepu mi polecał i doradzał, który rower będzie odpowiedni. Najlepiej zapytać sprzedawcę co poleca i powiedzieć gdzie się będzie jezdzić - jakie tereny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaO43
Dnia 18.12.2018 o 11:24, Gość Aniabelks napisał:

Ja kupiłam w Expertbike.pl , Pan z obsługi sklepu mi polecał i doradzał, który rower będzie odpowiedni. Najlepiej zapytać sprzedawcę co poleca i powiedzieć gdzie się będzie jezdzić - jakie tereny itd.

Też z Expertbike.pl zamawiałam swój, kupiłam w dodatku za niecałe 1500zł dobry rower. Rowery z tego sklepu są wysyłane dopiero po gratisowym przeglądzie zerowym potwierdzonym podpisem i pieczęcią w karcie gwarancyjnej, gotowe do natychmiastowej eksploatacji po rozpakowaniu. Więc wszystko jest bardzo dobrze i mamy pewność, że rower jest sprawny w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja dość długo rozglądałam się za odpowiednim rowerem. W końcu zdecydowałam się na ofertę firmy www.roweryrolki.pl i polecam ich również wam. Rower, który od nich zakupiłam jest świetny i bardzo przyjemnie mi się na nim jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrym sklepem i serwisem rowerowym, do którego jeżdżę jest www.rowmot.eu Jeżeli poszukujecie odpowiedniego roweru lub macie problem z obecnie posiadanym to polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmj

Po ocenach trafiłem do rowertour.com/ i jestem zadowolony. Moim zdaniem jeden z najważniejszych plusów tego sklepu. Nigdy zwrotu nie robiłem, bo pakują wszystkie elementy wzorowo i widać, że jakościowo jest bardziej niż optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z decathlonu damkę btween i sobie chwalę, służy mi już chyba 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×