Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

ha ha ha A już miałem ozorek na koniec wywalić.W ostatniej chwili stwierdziłem,że bez prowokacji tłumów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się znudzili tym wyczekiwaniem.Ostrzegałem ich ok 19-tej,że to trochę potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej pojawią się jutro z samego rana gdy rodzina będzie jeszcze spała albo w poniedziałek z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to prawda.Najlepiej ich olewać.Szkoda,że ostatnio obrywają też osoby,które były życzliwe dla nas i życzliwie nastawione do naszej rozmowy.A z drugiej strony te pomarańczki zmusiły nas do działania.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to ich podziwiam.Czytać to wszystko tak jak jest to napisane,to istna nuda.Czytałaś to tak udając,że nic się nie można doczytać tutaj?Ja czytałem.Nie mógłbym tu siedzieć i te wszystko śledzić.W serialach brazylijskich jest więcej ikry.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Nie przejmuj się Mad Jesteś tu dla siebie, nie dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby wiedzieć wszystko o wszystkich tak jak im się wydaje to trzeba spędzać tu masę godzin a ja czy Ty z taką ilością pisania jesteśmy przy nich malutcy. Mają możliwość w pracy to to robią bo zauważ, że większość pomarańczy jest 6-15, potem powoli się wykruszają a wieczorem to już pojedyncze przypadki się trafiają bo im partnerzy nie pozwalają tu być w takiej ilości ile by chcieli albo nie mogą ze względu na to, że stałoby się to podejrzane u nich w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadera69 Ona się tym nie przejmuje,to ja bardziej się wkurzam,że u mnie atakują ją mnie raczej oszczędzają lub olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×