Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Jacek A nie przyszło Ci do głowy, że to pisanie nie ma do czegoś doprowadzić? Że jest miłe same w sobie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek A do czego niby miałoby prowadzić? Nie mylisz przypadkiem dwóch światów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek to pisanie ma jakiś tam cel.Tylko my staramy się nie dać się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu w morde bys dostał i polecuał do sadu........taka pipa no coz matka cie urodziła i musisz zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jesteś burak. Przez chwilę traktowałem Cie jak człowieka rozumnego,ale tylko jednego słowa nie zrozumiałeś i wyszedł z Ciebie ten cham co zwykle. Wystarczy trochę dystansu do siebie i wszytko jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystansu to ty nie masz idioto ja jestem niebieski debil a ty flakiem bez fantazji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie pierwszy nie obraziłem. No ale cóż jeśli nie masz dystansu do siebie i nie bierzesz odpowiedzialność za słowa,które sam wypowiedziałeś to już Twój problem a nie mój. Co ja zrobię,że do Ciebie docierają tylko łopatologiczne teksty.A chciałem Cię traktować normalnie jak każdego kulturalnego gościa tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulżyj sobie Jacuś. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak w tej chwili wychodzą z Ciebie kompleksy. Ja tylko raz użyłem słowa "burak" do konkretnej sytuacji i wypowiedzi,a Ty mnie obsypałeś już samymi wyzwiskami. Byłbym w stanie przerosić za tego buraka,ale nie wiem czy jesteś w stanie coś z tego zrozumieć i zmienić swoją postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziubaski!Dobrze,że jacy wam pomógł w nabijaniu postów...jakaś nowość zawsze,świeży wiatr.:-D albo precyzyjniej-sobotnie szaleństwo.:-D Mad,jak się cieszę,że nikogo na to złoto za @ nie stać,że jesteś taka tu powściągliwa i niemodna.Jak na domatorkę forum...dziwoląg,ale tak,zawsze w szpilkach i lakierze-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiek i wygląd nie wypuszczają madlenki z tego forum.Jedyne jej szczęście to to,że są tu tacy...którzy,z braku innych opcji muszą sobie tu naginać wyobraźnię. JaFacet to nie jest prywatny komunikator.Te dyskusje z gośćmi nie miałyby miejsca,gdybyście byli rozmową ze sobą zainteresowani.Tak nie jest,bo spotykacie się by razem robić nic.:-)Dla was jest to sposób na życie,dla innych zabawa.Tyle tu czasu spędzacie,że w końcu to zrozumcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zazdrosny o Madelline może być tu tylko ktoś taki jak ty,więc nikt ci jej nie odbije.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×