Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Znów Cie będę miał jutro na sumieniu.;) Koleżanka będzie miała polewkę,a kolego zamknie się w pokoju.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zawsze go mogę z tego pokoju wyciągnąć zlecając coś tyle tylko, że wtedy koleżanka będzie miała większy ubaw. Nie będę taka, nie zrobię mu tego:) A jeśli o Ciebie chodzi to na bank po przebudzeniu poleci coś soczystego w Twoim kierunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Nie chcę Cię tutaj zamęczać,ale sama myśl,że mnie z rana bluzgasz jest pociągająca.To mnie kręci.Chciałbym dzisiaj rano zobaczyć Twoją minę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby w czyim jak nie w Twoim? To Ty masz mnie na sumieniu Przecież sama na siebie nie będę bluzgać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żałuje,że tego nie będę słyszał.Szczerze żałuję.;) A jeszcze fajniej by było,gdybym z takimi bluzgami na ustach pierwszy raz w życiu Ciebie widział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się doigrałeś Spóźniłam się do pracy ............:) W myślach poleciało ciut więcej chociaż ja bardzo rzadko sypię przekleństwami:) Obmyślę jakieś zadośćuczynienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one of us is lying, or two

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) To już nawet do pracy spóźniamy się.;) To jak ta wiązka się zaczynała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę o niewyżywanie się w zastępstwie na koledze.;) On jest zupełnie niewinny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i rzadko bluzgasz ale mi się już drugi raz oberwało.:) Obmyślaj zadośćuczynienie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczam, że bardzo brzydko się zaczynała;) Kolega popatrzył na mnie, na minę koleżanki i zrobił szybki odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o te bluzgi chodzi... Ciężko być facetem w sfeminizowanym środowisku... Współczuję mu.;) Nie wyżywaj się na nim w zastępstwie.;) To po trosze j jestem winny Twojego niewyspania,ale głównie Ty.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam, pozdrawiam i miłego tygodnia życzę :) życzę powodzenia i cierpliwości do troli bo widzę że Wam nie odpuszczają ale widzę że cierpliwości macie wystarczające pokłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jest ich tu trochę czasami a czasami dają popisać.Dzięki za życzenia też życzę miłego dnia i tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×