Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

A twierdziłaś,że kobiety są tylko mściwe.A tu zaraz cały słownik wulgaryzmów zostanie wymieniony w moją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że sama wybiera z kim chce pisać.To nie kwestia zdrowia tylko smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad nikt nie obraza a Tobie sie pisze jaki jestes taka ciec malina........jjestem pewny ze jakby kula leciała to za kobiete bys sie schował.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje tylko tajemnicą czym obrażamy. Pewnie tym, że nie wpasowujemy się w schemat rzucania mięsem i nie mieszania innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mamy swoje wątki i piszemy o swoich sprawach ni wpadamy do innych z mięsem.Chyba wystający powód by nas bluzgać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też się dorobiłem jednoosobowego.Chwała mu za jedno,że ma odwagę pisać pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek Wprawdzie to publiczne forum ale rozmówców dobieramy sobie sami. Liczy się takt i klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt cie nie bluzga tylko obiektywnie pisze co czytam ale nie zmieniaj sie badz soba.......ty bluzgow chyba nie słyszałes jeszcze delikatny panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiem i niechce wiedziec tylko chcialem zobaczyc czy jakby ktos zaczal Mad zaczepiac to sie wstawisz czy labiryntem polecisz....na szczescie ona da se rade ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ok 15-tej miałem propozycję wypicia kawy.:) To bym teraz dopiero zaczynał życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×