Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Kobiety są chyba gorsze bo częściej kierują się zazdrością. Łatwiej dogada się kobieta z mężczyzną niż kobieta z kobietą na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakby nie brać to mężczyźni chyba są delikatniejsi a kobieta jak pojedzie to już po całości nie przebierając w środkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mi tylko od czasu do czasu ktoś coś dopier...li a kobiety to tutaj strasznie męczą i wyciągają jakieś niepotrzebne prywatne sprawy lub domysły i weź potem taką uspokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to takie płytkie zachowanie. Tym bardziej, że Ci goście mają niebieskie nicki, na których udają miłych i przyjaznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysznic mnie woła...chodź do mnie, no chodź....:) A potem.....albo się rozbudzę albo......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On też wali jakieś desperackie teksty.Olewam go,bo już jest za stary aby cokolwiek zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo jeszcze nie. Niedziela to taki dzień, który nie wiedzieć dlaczego wybija mnie z rytmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyzwałem jeszcze Ciebie a ty Klusko pamietaj ze człowiek uczy sie całe życie i jakbys mojej babci tak powiedział jak mi to bys został z***bany na zywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz zawsze,ktoś tu wejdzie rozładować swoje frustracje...nie tylko kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×