Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Teraz delikatnie, wieczorem mocniej. Nie wiem czy wtedy będzie można ze mną porozmawiać bez dwuznaczności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak.Madelline to tak troszczę maska ale zabawna,a to na tyle na ile tu jest możliwe prawdziwa.Nie wiem czy dokończyć ze względu na oczy dookoła.W każdym razie trzeba się bardziej z nią liczyć i to jest fajne.Nie jest to do końca postać z kreskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha Nawet na chwilę o tym nie zapominam.:) Zresztą nawet nie dajesz mi szans zapomnieć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że pokazywanie swojego "ja" w różnych odsłonach w dużej mierze zależy od rozmówcy, od stopnia jego poznania i długości danej znajomości, od jego stopnia poczucia humoru. Przy jednym można się wyluzować a przy innym trzeba się pilnować a przy jeszcze innym można być po prostu sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zgadza w 100% pod warunkiem,że czegoś błędnie nie odbierzemy,a tu łatwiej o to niż w świecie realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko albo aż literki. Realnie widzisz zachowanie człowieka, sposób reakcji, tu tylko subiektywne odczucia, które pozwalają wyłapać niuanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tym pisałem.Czasami patrząc na człowieka w jego oczy też się można pomylić jakiś znak przeoczyć lu źle zinterpretować ale zawsze jest więcej sygnałów i bodźców do odebrania więc i obraz szerszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest,że tu czasami się między słowami odsłaniamy.Nie ma na to rady a właściwie robimy to celowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...coby nie napisać to tutaj każdy pisze co uważa i co chce napisać, i nawet to co można wyczytać między wierszami może się mieć do prawdy jak pięść do nosa :) ...bo skoro same wiersze subiektywne i jedynie deklarowane to i to między nimi zwodnicze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×