Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

Za chwilę będę wychodził po swoje możesz podać co mam Ci kupić. Tylko pytanie jak je potem prześlę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja już uciekam.Do zobaczenia(o przepraszam do zaczytania)po wszstkich sprawunkach.Pewnie wieczorem.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy mam już z głowy ale jeszcze parę rzeczy w domu muszę zrobić ale to już na miejscu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam już nikogo nie ma ale jadu tyle,że strach wchodzić.Sami ze sobą się wyzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak samemu ze sobą porozmawiać....i samemu sobie przyznać rację;) tak i oni tam działają na podobnej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A samym ze sobą należy rozmawiać.:) Ostatnio za dużo tego mam,a może w końcu już czas.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sobota jest dniem gdy ja nie gotuję a młodzież jak sobie chce to proszę bardzo oddaje pole do popisu. Pomagam tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów Cie muszę ostrzec (12.45)kolejny kawałek do puzzli.:) Muszę Ci przypominać z kim piszesz.Ciągle zapominasz.;) To dla Twojego bezpieczeństwa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kawałek puzzli jest niegroźny. Nie tylko ja mam przez ulicę te markety. Trochę by Ci się zeszło z dopasowaniem tego konkretnego puzzla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×