Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaFacet

Zobaczymy...zobaczymy my.

Polecane posty

To jest tylko jeden element.Puzzle jak wiesz mają ich setki i tysiące,a ja mam pewną wadę,która nazywa się cierpliwość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i będę miała gości, z nienacka. Pojawię się później ale trudno okreśłić o której godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już lepiej tam, niczego nie szukaj,zostaw to zadanie dziewczynom.Ty lepiej zostań tu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie z drinków tylko ten. Nie lubię kolorowych, słodkich wynalazków a wódka w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to lubisz hard core. Szkoda,że Cie nie poznałem naście lat temu.Zrobilibyśmy nocne rozmowy polaków przy wyborowej lub żytniej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie po wódce nosiło,byłem wszędzie wszyscy mnie widzieli tylko kurna ja o tym nic nie wiedziałem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy alkoholu? No tak, bo wtedy są zawsze dwie opcje....albo się "upijesz" na smutno albo na wesoło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ciebie jednego nosiło, znam jednego delikwenta którego też nosi. Jest wtedy zawsze nie tam gdzie powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Ja zawsze trafiałem do domu.No dwa razy nie trafiłem,ale to drogo kosztowało.:O.Po drugim razie się nauczyłem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, lepiej pamiętać te dobre chwile ale człowiek ma w naturze jakoś bardziej pamiętliwość tych gorszych. Taka anomalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×