Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego sporo ludzi nie kojarzy najprostszych faktów z historii najnowszej?

Polecane posty

Nie wiedza na przykład co się stało w Polsce w 1989 roku, nie wiedzą nic o stanie wojennym, nie wiedzą że był kiedyś taki kraj jak Jugosławia, który się rozpadł w wyniku krwawej bratobójczej wojny... Naprawde takich ludzi ani troche nie interesuje świat, to co jeszcze niedawno działo się w kraju w którym żyją? interesuje ich tylko tu i teraz, żeby się nażreć i porządnie zabawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal to nie jest muzyka
usunęłaś te rude kłaki z krocza?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam jednak że "średnio inteligentna małpa" wie o tych faktach może mieć problem aby wymienić wszystkie państwa które powstały w wyniku rospadu Jugosławi oraz stolice tych państw ale tak z grubsza to pewnie wiedzą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwszy raz, a inteligentna jesteś jak piwo z castoramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie słowiańska kultura. Uważam ze tylko Anglosasi zasługują żeby ich nazywać cywilizowana rasa. Gdyby nie oni cały świat byłby w ciemnym średniowieczu. Wyobrazacie sobie ze nie ma Ameryki,Wielkie Brytanii, Francji, jest tylko Rosja, Muslimy i prymitywni słowianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer Kaska napisała dobrze słowo kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keller często nocami, jak żona bawiła u kolegi, zakradał się do pokoju córeczek i jak już się upewnił że śpią, a zawsze był pewny, bo do kolacji dorzucał im hydroxyzyne na mocniejszy sen, wskazującym i środkowym palcem masował je po pitkach. Robił to naprzemiennie, raz jedną córcie, raz drugą, jednocześnie drugą ręką obcierał spoconą i czerwoną twarz, szepcząc sam do siebie "jestem taki podniecony..." Keller nie mógł dać niestety upustu samemu sobie, gdyż jego członek od pewnego czasu odmawiał mu posłuszeństwa. Keller wierzy w zabobony Aborygenów, że każde zdjęcie zabiera fragment duszy i po tym jak sfotografował swoje przyrodzenie dla Misi (kafeteryjna Kciukiem) i je wysłał do niej, z niewielkich rozmiarów członka uszła dusza i z samego mikro zrobił się flak, czyli mikroflak. Ale zanim popadł w tą podłą impotencką przypadłość, mimo posiadania skromnych rozmiarów członka, miewał niezwykle obfite wytryski. Jednak wytryski były pozbawione plemników, gdyż Keller nie posiada zbyt wiele testosteronu. Obfitość jego ejakulacji wynikała z faktu, że często zamykał się w łazience na długie godziny, a tam lubieżnie pobudzał swoją prostatę puszką po dezodorancie Nivea. Keller to kafeteriusz o nickach Pierre Dolevas, Dark Dragon i Młodsze Ciacho, udzielający się na topiku "Paląc ognisko w bieszczadzką noc", jest serdecznym przyjacielem Noxelii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spytac ruska co sadzi o swoim Putinie, 80% ludzi go uwielbia, to zacofane bydło. Tak samo jest w Polsce. Zacofanie mentalne i podziw dla przemocy, kult okrucieństwa i bezprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do czego zdolni są Jugole doskonale świadczy o prymitywizmie slowian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej ludzie mylą Słowenię ze Słowacją,wczoraj słyszałam jak ktoś komuś tłumaczył,że Słowenia to kawałek Jugosławii rozpadniętej i ''Odyseję'' z ''Eneidą'' i jeszcze się pchają do teleturniejów.Nie znam takich,którzy nie kojarzą najnowszej historii.Przecież tego uczą w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradoksalnie flaga i Słowenie i Słowaci jest niemal identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj słyszałam jak ktoś komuś tłumaczył,że Słowenia to kawałek Jugosławii rozpadniętej :D I miał rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racje Kaska w kaxdym społeczeństwie są ludzie którzy nie interesują się niczym. Mój kolega był na kursie językowym w Angli i jeden z Anglików spytał się gdzie leży Polsko to kolega powiedział źe nad morzem a Anglik Czarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wiesz nad jakim morzem leży Anglia? Madralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo właśnie sprawdziles hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno kolega mieszkał u prywatnych rodzin z którymi rozmawiał na różne tematy i oni bardzo się dziwili że on tak dużo wiedział o Wielkiej Brytanii. Dodam że kolega był wtedy w 2 klasie liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ty wiesz nad jakim morzem leży Anglia? Madralo? " Ja wiem na jakim morzem leży, a jesli uważasz to za jakąś wiedze zaawansowaną wiedze tajemną to źle to o tobie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, jesteś dopiero po gimnazjum. Masz świeżą wiedzę a wiesz mi ze za czasem 80% jej wyparuje. Nie tylko zapomnisz nazwy polowy krajów, rzek, mórz, oceanów, lądów ale nawet zapomnisz polskiej pisowni. W pracy i w życiu jeśli wpadasz w rutynę i usilujesz związać koniec z końcem, nie stać cie żeby podróżować notorycznie to wiedza teoretyczna zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest prosta. Ludzi, przeciętnego człowieka, to nie bardzo interesuje. Przeciętnego człowieka interesują jego osobiste sprawy i to co się z tymi sprawami wiąże. Tak było zawsze. Świat robi się coraz bardziej skomplikowany i ludzie gubią się w tym. Wolą nauczyć się obsługiwać smartfon, niż zorientować się, dlaczego i jak rozpadła się Jugosławia. Notabene ostatnio czytałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe tez ze jest to rozrywka dla starszych ludzi którzy boja się upływającego czasu i nie chcą myśleć o śmierci. Przychodzi taki moment w życiu po 35 ze zdajemy sobie sprawę ze nie jesteśmy wieczni, ze pograzamy się w nicość, i coraz bardziej nam smutno ze zamiast naprawiać swoje życie i przeżyć je godnie zajmowalismy się sprawami które nas kompletnie nie dotyczą, tracilismy czas na filozofowanie zamiast po prostu żyć. To się nazywa kryzys wieku średniego. I tak wszyscy naokoło maja w d***e twoje poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasiu, jesteś dopiero po gimnazjum." Gimnazjum skończyłam 5 lat temu, zresztą i tak się nie uczyłam systematycznie i wagarowałam. A i tak mam dużą wiedze ogólną. Jeśli dla ciebie jedynym źródłem wiedzy jest szkoła, to współczuje ograniczenia. O rozwijaniu wiedzy na własną ręke, wynikającym z naturalnej ciekawości swiata pewnie nie słyszałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na forum sie chwalisz ze masz luszczyce :O Bleee brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie tylko zapomnisz nazwy polowy krajów, rzek, mórz, oceanów, lądów ale nawet zapomnisz polskiej pisowni." Nie zapomne, bo dużo o tym myślę, interesuje się tym. Polskiej pisowni tez nie zapomne, w przeciwieństwie do ciebie czytam książki i stykam się z polską pisownią często. Robienie błędów ortograficznych to cecha osób nieczytających. Mam wrażenie ze myślisz ze wszyscy ludzie są tacy prości, takimi ignorantami jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inne zainteresowania, jeden będzie zgłębiał geografie inny filozofie. Po co mi wiedzieć takie rzeczy? Nie wystarczy ze wiem ze Wielka Brytania jest wyspa i leży nad kanałem La Manche? Mam wiedzę orientacyjna i w d***e mam to co ktoś sobie o mnie pomyśli. Mam w d***e ludzi i ich opinie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×