Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryśka13

Niefortunne a psik!

Polecane posty

Gość Maryśka13

Witam was ! Drogie panie i panowie, Dziś z rana robiłam mojemu ukochanemu dobrze ustami ale niestety coś mi się zakręciło w nosie i kichnęłam ! Teraz mamy oboje problem, przez 2 godziny nie ustało mu krwawienie. Nie wiemy do kogo zwrócić się o pomoc. On w prawdzie nie chce nic z tym robić, jest jakiś wystraszony i ciągle płacze. Chciała bym mu jakoś pomoc, pragnęłam miło zacząć dzień a tu kiszka :( Jak mogę to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdziochniety
Chyba się spierdziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska13
Świnie jesteście ! On ciągle potrzebuje pomocy i płacze ! Jeszcze dojdzie to tego ze będzie nadawał się do amputacji ! :( Mam z nim jechać na pogotowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ta historia jest prawdziwa, to faktycznie powinniście jechać do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Sprawdzałaś jego prącie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska13
Niestety nie, wstydzi mi się pokazać teraz i mówi ze czuje w nim mrowienie. A po kichnięciu niestety miałam w ustach posmak krwi. On nie chce jechać na pogotowie ! Bardzo się o niego martwię, w sensie że coś się stanie z jego małym a jeszcze jesteśmy tacy młodzi i nie wyżyci. Czy jak zadzwonię na 112 i to zgłoszę czy ktoś udzieli mi pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana, nie możesz czekać mam nadzieje, że wszystko bedzie pok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska13
Byliśmy u lekarza ! Wzięli go na jakiś zabieg właśnie :( Mówili ze to bardzo złe ze tyle czekaliśmy. Teraz on może mieć do końca życia problemy z erekcja, a blizny to już mu nie znikną. Przemienienie będzie miał problemy do końca życia. Czuje się winna. Czy to moja wina ? Może on sam coś rozpylił ? Chyba z nim będę musiała zerwać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka13
A fuj! On dostał martwicy penisa i mu odcięli ! :( Ale też 70tysiecy odszkodowania dostał. Podejrzany typ z niego. Teraz kupuje audice !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Audi? Nie powinnaś z nim być. Nie zasłużył na ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaaaa
Chce dołączyć do tematu gdyż mam problem! Jestem od 10 na spotkaniu firmowym. Nie mam jak wyjść do wc ! Mam dziś niestety pierwszy dzien okresu i moja podpaska już nie wytrzymuje. Czuje sie jak bym zrobiła kupę do pieluchy. Cały czas to nosze miedzy nogami. Do tego mam spódnice ! Musicie mi cos poradzić aby nie zaliczyć głupiej wpadki ! Prosze was ! To sprawa życia i śmierci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bea, musisz wyjść. Nie możesz czekać aż Twój pontonik wyleje. licze, że ci sie uda i nie bedzie wstydy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzatanskaChałwa
Chwała tobie, Szatanie, cześć na wysokościach Nieba, gdzie królowałeś, chwała w głębokościach Piekła, gdzie zwyciężony, trwasz w dumnym milczeniu! Uczyń, niechaj ma dusza spocznie z Tobą w cieniu Drzewa Wiedzy, gdy swoje konary rozwinie, Jak sklepienie kościoła, który nie przeminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beaaa nie martw sie ! Ja raz tak mialam na randce z chlopakiem ! Wmowilam mu ze to moj pierwszy raz tylko musialam pilnowac zeby mi tam reki najpierw nie wsadzil ! To byla dla mnie ciezka proba charakteru, ale wszystko dobrze sie skonczylo. On nadal mysli ze to z nim stracilam dziewictwo, a tak naprawde stracilam je na festynie w Bratkówce z chlopakiem od marchewek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×