Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidzeee go

Mąż przewrócił suszak z praniem i poszedł spać

Polecane posty

Gość gość
:-D:-D:-D:-D:-D SUSZAK :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry suszak nie jest zły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Włóż te majtki na 20 sekund do mikrofalówki i nic nie będzie :) A nie mopżecie sobie kupic takiej suszarki podwieszanej w łazience i tam wieszać? Ja tez nie lubiłam nigdy takiej stojącej i gdzie by nie stała to mnei wkurzała zawsze. Wredne ustrojstwo ten cały suszak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo suszak najlepiej się sprawdza na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powies się na tym suszaku i bedziesz miala spokoj i maz rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to ja autorka topiku No i widzicie jak żeście mi pomogli ? Założyłam ten temat nieprzypadkowo, bo jak zobaczyłam że on idzie spać to bałam sie że nie ręczę za siebie i że zrobie mu taką awanturę że i dziecko sie obudzi i sąsiedzi na dole usłyszą najintymniejsze szczegóły naszego pożycia a dzisiaj wyjątkowo nie chciałam robić gnoju bo ci sąsiedzi już niejedno słyszeli. Pomyślałam więc sobie co by tu zrobić. I mi sie taka żarówka zapaliła, wejdę na kafe, wygadam sie wyrzygam problem, pomyślą może że jestem psychiczna ale za to ze mnie żółć zejdzie. I wyobraźcie sobie zeszło ze mnie powietrze jak z balona. A 2 godziny temu mój mąż wstał i sie zachowywał jakby nigdy nic a ja tylko przez godzine sie do niego nie odzywałam a teraz normalnie gadam jakby temat nie zaistniał :D Także o to właśnie mi chodziło. Dzięki wam Już drugi raz mi pomagacie. Dwa lata temu zakładałam podobny temat jak byłam w ciąży o ironio też na temat prania i kłótni z mężem ale wtedy był inny problem z tym praniem hahah i równie głupi ale przysięgam to nie jest prowo. Najtragiczniejsze w tym wszystkim jest to że to wszystko jest prawda. Wtedy też sie ze mnie naśmiewali że piszę jakbym była ze wsi. Nie pomyślałam nawet że tu też mi to wytkniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszak :-D kocham to słowo!! :-D a tak poważnie skoro dajesz na siebie sikać ciepłym moczem to nie spodziewaj się, że mąż samz siebie się zmieni, ja bym z takim nie wytrzymała :-P ale to Twoje życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Nazwa suszak to jakiś regionalizm? Nie słyszałam, by ktoś nazywał tak suszarkę. Choć moja sąsiadka np. mówi na to sztender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to słowo jest cudowne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zje/bki ja pierd/ole :-O :O :-O :-O :-O Suszak suszak suszak suszak :D kocham to slowo :-O :-O ja pierd/dole ale macie nudne zycie. co kur/wa w tym smieszego ???? A propos Sztender to niemiecka nazwa suszarki a wiec nie ma w tym nic smiesznego ale na serio nie wiem co was tak smieszy w autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chyba takiego dupka zatlukla tym SUSZAKIEM na śnie :) Kobieto jesteś boska, uśmiałam się do łez. Mój z kolei rzuca brudne majty i skarpety pod biurko a jak chcę je stamtąd wziąć do prania bo już rośnie obleśna góra to mówi że mam nie ruszać bo one mają tam GNIAZDO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po drugie wy wiesniary nigdy nie slyszalyscie wczesniej slowa SUSZAK???? kocham to slowo :-O jak jakies imbecylki :-O normalny czlowiek wie co to jest suszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imbecylka to cię wysrala, miernoto. Zamknij ryj bo śmierdzi cebulą wycirusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 jesteś sucha i drętwa niczym zdjęta z suszaka śmiejemy się bo autorka ma dar opisywania rzeczywistości w prosty i bezpretensjonalny sposób, czego na tym forum bardzo brakuje a tobie radzę wyjąć ten kij z d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to musicie miec bardzo smutne zycie skoro sie z takiego czegos smiejecie. masakra. zeby nie znac slowa "suszak" to zupelne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oesu nie smęć już, sztywniaro, sprawdź sobie w słowniku słowo "ironia" i idź się brandzlować suszakiem gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumm
Mąż w jednej rece mial dziecko, w drugiej dwie torby. Zapewne znowu byl wkurzony, ze jakies gowno zabiera 50% miejsca na przedpokoju. Przewrocil, pewnie bardziej ze zlosci niz wygody. Potem nie odzywal sie do ciebie bo stwierdzil, ze im dluzej bedzie sie ignorowal tym szybciej sobie pojdziesz. No i poszlas. Prasowac majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, twoj post jest na Beka z mamus na forach na fb. Well done :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marika j. sprzedalas post na beke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co ???/ Eeeeee głupie. Po co to kopiować gdzieś cos skoro tutaj to jest. Po co sie śmiać gdzieś skoro można tu. Cała ta kafeteria to jest jedna wielka beka. I ci co sie śmieją z innych to sami tracą czas na pierdoły i sami są przez jeszcze innych ludzi w innych okolicznościach wyśmiewani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marika tak się podnieca na fb że posty z kafe po kilka razy wkleja...tyle fejmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu autorka Sorry ale ja nie mam fejsbooka. Nie lubie portali społecznościowych i ich gałęzi :( Ale lubie kafeterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś sławna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nazywa się ta stronka na fb, na której drą łacha z mam na forach? "beka z mam na forach" - tego nie ma o czym piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka z mamuś na forach się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https:/ /m .facebook.c om/ profile.ph p?id=74 6563065376170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam fb na ujjj mi to żeby takie tępe dzidy co niektóre jak tu siedzą mogły w detektywa się bawić i snuć teorie spiskowe :-D suszak :-D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszak,susiak,siusiak :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****a jakie wy jestescie wszystkie durne :-O zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×