Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 4

Polecane posty

Gość gość
Zeby sie czasem ten grunt nie osunal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Dlaczego? Od miesiąca próbuje znaleźć na to odpowiedź, wydaje mi się że tak bardzo w to wsiaknelismy ( przynajmniej ja) że zamiast skupiać się na tym kim dla siebie jesteśmy i co wnosimy w nasze życie to zaczely się relacje podszyte pretesjami o blache sprawy Że nie mogliśmy być wtedy gdy jedna ze stron tego potrzebowała czyli sprawy codziennie przycmily to wszystko i czas pozwoli robił swoje Co raz mniej, co raz chłodniej aż w końcu koniec Nikt nie napisał: ( bywa i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Dlaczego? Od miesiąca próbuje znaleźć na to odpowiedź, wydaje mi się że tak bardzo w to wsiaknelismy ( przynajmniej ja) że zamiast skupiać się na tym kim dla siebie jesteśmy i co wnosimy w nasze życie to zaczely się relacje podszyte pretesjami o blache sprawy Że nie mogliśmy być wtedy gdy jedna ze stron tego potrzebowała czyli sprawy codziennie przycmily to wszystko i czas pozwoli robił swoje Co raz mniej, co raz chłodniej aż w końcu koniec Nikt nie napisał: ( bywa i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Oj nie żadnej reklamy: ) jedynie mogę swoje zdanie powiedzieć: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bylo do ciebie Ex tylko do tej drugiej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Wiesz wiele razy rozmawialiśmy o tym co będzie gdyby...i padało wiele scenariuszy o rozsądku i sprawach które są ponad naszą znajomość ale nigdy by mi do głowy nie przyszło coś co się stało! Czyli tak naprawdę wielki foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sklania do myslenia...co tak naprawde Was laczylo... ile to bylo warte. Jak dlugo milczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Łączyło nas wszystko i nic Tzn byl moim przyjacielem zwierzalam się ze wszystkiego, spraw małżeńskich relacji kolezenskich tematów rodzinnych Wiedział o wszystkim od zawsze choć zaufanie przyszło z czasem: ))) Oczywiście ja też wiedziałam o wszystkim, ( mam taką nadzieję) sprawy służbowe małżeńskie rodzicielskie... Byliśmy ze sobą w kontakcie przez całe dnie oczywiście w miarę możliwości A spotkania to cóż wisienka na torcie Parę godzin skradzionych tylko dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czary powiadam, czary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czary...bo ostatnio mowiles...ze ze mna nie rozmawiasz. Jakos dlugo wytrzymac beze mnie nie mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem sie, wybacz, to na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przeciwienstwie do Ciebie...wybaczam... Tyle ze skleroza w Twoim wieku? Niepokojace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Myślę że taki posmak miłości Bo prawdziwa miłość jest ba zawsze wieczna a to co ja dziś czuję to nie ma nic wspólnego z pozytywnym uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z miloscia to chyba jest tak...ze kazdy kocha na swoj sposob. Jedni sa zdolni do glebszych uczuc...a inni nie... W zwiazku zawsze jedno kocha bardziej. Innych oceniamy podlug swojej miary milosci. Tak samo jest z innymi uczuciami... Dlatego czasem tak trudno nam sie porozumiec. Na poczatku myslimy...ze chcemy tego samego... a potem wszystko zaczyna sie rozmijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Coś w tym jest Tylko miłość to coś takiego co sprawia że kochamy bez warunków akceptujemy wszystko a właśnie kiedy zaczynają się pretensje czy oczekiwania pod swoje "chcialbym/chciałabym" to jakby coś ulatuje I tak stało się u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
I jeszcze jedno najważniejsze że dla miłości zrobimy wszystko a ja nie do końca byłam pewna wszystko Zresztą to było dwustronne on żona dzieci u mnie podobnie, nie wiem czy chciała bym aby to zmienić Było mi dobrze tak jak było no w końcu cztery lata to nie weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...to kawal czasu i stresu...prowadzac podwojne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Dokładnie tak stresu kłamstw oszukiwania naginania czasu i tysiące innych spraw tylko po to by czuć ze komuś na nas zależy i tak samo mówić Dziś jakby ciężar spadł ale ta tęsknota i myśli czy aby to było prawdziwe jest prawie równe temu jak bylo w trakcie znajomości Jednak cztery tygodnie to zbyt wiele by udać ze nic się nie stało bo jeśli ktoś potrzebuje od nas odpocząć tzn ze to nie ten prawdziwy czy jakoś tak Ale długo będę sobie tłumaczyć o kretynstwie swoim: ) ze mogło być gorzej np za 6 lat: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasu nie cofniesz...trzeba wyciagnac wnioski i isc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Racja nie cofne i cieszę się ze nikt tego nie potrafi: ) zabralby mi coś co w caloksztalcie bylo nie doopisania :) I.nie żałuję Choć jestem zła spoglądając na tel milionowy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Ale dlaczego nie mieć ich nieustannie: )jedna długa chwila kto by czas liczył jak w głowie motyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
No tak wszystko przed Tobą Ja na razie odpoczne od arytmii serca A jeśli mój ex K się odezwie to mam dla niego tylko jedno słowo S...j :) niestety nie zapominam i jestem mega honorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dlatego milczy...zna Cie dobrze i wie, ze i tak go splawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ex kochanka
Może tak Wie że gardze takim zachowaniem, nie cierpię milczenia i karania fochem albo coś się ma do powiedzenia i się mówi albo jest się dzieckiem i tchórzem spakować zabawki i pff A jednak się pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×