Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 4

Polecane posty

Gość gość
Mi tez nic wiecznie nie wychodzi i co to za zycie... Jeszcze jutro na konkurs musze isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie ma gwarancji na szczęście...może jednak za mało skupiamy się na tych z pozoru małych rzeczach...które powinny nas cieszyc. Za to pozwalamy tym złym rzeczom urastać do niebotycznych rozmiarow. Wszystko się ulozy...zobaczysz:) Nie ma tego zlego...co by na dobre nie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lata leca i coraz bardziej zaczynam w to watpic, zadnych sukcesow w zyciu,na kazdej plaszczyznie. Nawet ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej zadali mi pytanie co jest moim najwiekszym zyciowym sukcesem, to nie potrafilem odpowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze...ze zalapales mega dola... Mogles powiedzieć... ze możesz pochwalić się własnym haremem ;) Ciekawe czy ten madrala...tez taki ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam dola, zazdroszcze innym,ze maja o wiele latwiej w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale tak nie jest...ze inni maja latwiej...po prostu nie pokazuja po sobie. Uwierz...większość ludzi los bardzo doswiadcza...ale zycie jest tylko jedno...nie można spedzic go na zamartwianiu się. No już nie badz taki smutas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co za paskudne samopoczucie ...co mam zrobić ,żebyś lepiej się poczuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jutro bede mial lepszy dzien, choc ten konkurs pewnie jeszcze bardziej mnie zdoluje. Jeszcze sie nie odzywam od kilku dni do mamy i siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10lat
hej Wszystkim, Sługa przytulam Cię mocno ! niestety uciekam spać bo wcześnie wstaję. dobrej nocy mili . pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet sasiadka ucieka ode mnie, co za dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko dobrze Beatko:) Kilka miesięcy temu miałam bardzo trudny czas. Mialam mega doly...to dalo mi do myslenia. Ja wiem...ze czasem wszystko przerasta...ale trzeba pamietac...ze to chwilowe. Po czasie wiemy...ze niepotrzebnie tak się zadreczalismy. Postanowilam...ze z calych sil będę się starac myslec pozytywnie...nawet wbrew wszystkiemu. To ze się dolujesz i tak nic nie pomoze... kompletnie nic. Sluga...jesteś fajny facet...mily (prawie zawsze ;) ) inteligentny do tego wrażliwy i troskliwy. Jakas szczesciara Cie zgarnie ;) Wszystko przed Toba...kiedyś pomyślisz...ze miałam racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Dobry wieczór wszystkim:-) Życie czasami bywa okrutne, musi czasem być źle żeby potem mogło być lepiej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia napisałaś wszystko to co ja chciałam. Sługa jesteś fajnym facetem ,jakby tak nie było to my kobietki byśmy z Tobą nie pisały . Zaraz dostaniesz klapsa na tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi naslodzilas,a ja herbate tylko gorzka pije :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie slodze :P Pisze co mysle i dobrze wiem...ze mam racje. Zreszta Beatka to potwierdzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,ze sasiadka poszla spac gdyz posladki mam zaledwie dwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu akurat te dwie szczesciary nie naleza do mojej kategorii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wiesz,ze nie chodzi o wiek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie to "pol" odgrywa tak ogromna role :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×