Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bednarek883

wakacje kamperem

Polecane posty

Czy ktoś korzystał z tego typu wyjazdu? Kamperem bądź z przyczepą campingową? Tak się właśnie zastanawiamy czy nie fajnie byłoby wynająć w tym roku kampera i pojechać gdzie tylko dusza zapragnie. Przejrzałam internet i znalazłam taką firmę http://autocampingi.pl/. Słyszeliście coś na jej temat, albo może ktoś korzystał? W internecie same pozytywne opinie, ale jednak się trochę wacham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma doświadczenia lub znajomych z którymi można pojechać,to lepiej nie jechać.Nie wszędzie jest bezpiecznie a wynajem dużo kosztuje.Lepiej wynająć od ludzi,którzy mają swój kamper i nie wykorzystują go przez całe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja byłam kamperem w bieszczadach,byliśmy w trójkę ,ja brat i jego narzeczona +mój pies,kampera pożyczył jakis wujek bratowej,nie był najwyższych lotów,ale tez nie najgorszy,dla mnie takie wakacje bomba,zatrzymujesz sie gdzie ci/pasuje,nie płacisz za nocleg,pole namiotowe,a masz ten powiew survivalu :) W tym roku też jadę ale autem i sama z psem ,raczej namiot,ale nie w miasteczku namiotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka9009
Dwa lata temu kupiłam z mężem campera na stronie http://autocampingi.pl/oferta-sprzedazy-kampery - i to był strzał w dziesiątkę :) Od tego czasu jesteśmy totalnie niezależni. Jeździmy na wakacje kiedy i gdzie chcemy. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna sprawa i niezależność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ciągle gdzieś wyjeżdżamy. Kamper to duże udogodnienie ;) Dla osób, którym kamper jest obcy, zapraszam tutaj http://ruszajwpodroz.pl/ Można się sporo dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod namiotami jest baza ale w kamperze wygoda - wybór należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny ładne za taki kamper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem rok temu kupiliśmy sobie camper na pickupie! To dopiero jest fajny pojazd. :D Taki jak ten https://azar4.com/pl/, ma napęd na cztery koła i naprawdę świetnie się nim podróżuje. Wydaje się być mały, ale bardzo dużo się w nim mieści. Tak więc wyruszyliśmy w podróż po Francji, na 3 tygodnie i było wręcz idealnie. :) Nie mieliśmy też problemu z przejazdem po gorszych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davvv

No witam ;-) zdecydowanie polecam wypożyczalnię Kostek Camp (ceny i opisy samochodów są na kostekcamp.pl). Miła i pomocna obsługa, Mclouis którego pożyczałem zeszłej jesieni był w stu procentach gotowy do użytku, czysty, zadbany, wszystkie płyny napełnione, można było praktycznie od razu ruszyć w drogę!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z tego co wiem ludzie sobie chwalą takie wyjazdy ale dla mnie byłoby to zbyt męczące jako kierowca pokonywanie dużych tras jest wyczerpujące a wakacje muszą być wakacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin343

A słyszeliście o namiotach dachowych do auta? Ciekawa alternatywa. Wildcamp ma fajna ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 10:55, Gość gośćula napisał:

ja byłam kamperem w bieszczadach,byliśmy w trójkę ,ja brat i jego narzeczona +mój pies,kampera pożyczył jakis wujek bratowej,nie był najwyższych lotów,ale tez nie najgorszy,dla mnie takie wakacje bomba,zatrzymujesz sie gdzie ci/pasuje,nie płacisz za nocleg,pole namiotowe,a masz ten powiew survivalu 🙂 W tym roku też jadę ale autem i sama z psem ,raczej namiot,ale nie w miasteczku namiotowym.

Super sprawa , jest tak jak piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×