Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy warto wyjechać do niemiec tam zyc i pracowac?

Polecane posty

Gość gość
ja pojechałam przez agencję, ej job, i bardzo polecam takie rozwiązanie.da się naprawdę bardzo dobrze zarobić! jezeli ktoś ma możliwość, to serio polecam, ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina_92
Zarobki w Niemczech są wyższe, więc jak najbardziej myślę, że warto podjąć się pracy na ich terenie. Tym bardziej, że nie brak firm pośredniczących, które bez problemu są w stanie zapewnić nam pracę w ogrodnictwie, czy na sortowni ubrań. Jedną z nich jest https://www.tml-professional.eu/ :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jechać w ciemno to ciężko, ale jak wie co się chce robić to warto, ja z medipe pracuję jako opiekunka osoby starszej w Niemczech i faktycznie to jest zupełnie inna rzeczywistość niż tutaj, przejrzysty regulamin, wysokie premie za pracę w święta- kto by tutaj o tym myślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakiś czas mieszkałam za granicą, ale zdecydowałam się na powrót ze względów rodzinnych. Nie trzeba od razu wyprowadzać się za granice. Teraz pracy w Polsce jest więcej i według mnie to lepiej zacząć od szukania zatrudnienia w większej miejscowości http://praca-podlaskie.pl/wyjazd-za-praca-do-innego-miasta/, nie tak od razu za granicą… praca za granica jako inżynier czy lekarz to inny temat niż praca np. w Anglii na jakimś magazynie …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfikkap
Ciekawa jestem, czy ostatecznie zdecydowali się na wyjazd. Jeżeli młodych nic tutaj nie trzyma, to zawsze warto spróbować. Myślę, że z czasem, jakby się już zaaklimatyzowali, to byłoby im dużo lepiej niż tutaj. Teraz przeprowadzka to też nie problem, są firmy, które w swoich usługach mają także przeprowadzki Polska - Niemcy, więc to najmniejszy kłopot. Szczególnie, że wynajmując profesjonalistów, praktycznie wszystko zrobią za nas (włącznie z dostarczeniem materiałów do pakowania, zabezpieczeniem mienia, załadunkiem, przewozem i rozładunkiem), sami możecie sprawdzić ofertę TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/polskaniemcy.html Ja uważam, że warto zmienić otoczenie, wyjechać i mieć szersze perspektywy, niż tu u nas w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie na temat sklepu hegenshop.de? Zamawialiście meble ogrodowe bądź inne rzeczy do ogrodu? Widze, że mają spore przeceny i zastanawiam się czy warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kramil
Warto. Jestem od 2 lat i jezdze wozkiem widlowym. Praca bardzo lekka, co 2 sobotę idę dodatkowo, ale tez pieniadze są lepsze. Naprawde jestem zadowolony ;-) przed wyjazdem sobie tylko drugą kategorie prawa jazdy ogarnalem z dokumencikpl. Polecam jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechałam z mężem trzy lata temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracuję przez agencję pracy Medipe z Polski. Jedna z najwyższych premii spośród agencji. Fajnie, że mają tak krótki i przejrzysty regulamin w porównaniu z innymi agencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto!Za taką samą pracę jak u nas można zarobić o wiele więcej a jeszcze jak ma się dokumenty z offshoreidcardscom to już w ogóle można czuć się pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym tam mieszkać na stałe, bo mi Polska do życia bardziej odpowiada i tu mam rodzinę, ale że z krajowej pensji nie da się normalnie żyć to jeżdżę do Niemiec na kilka tygodni parę razy w roku z promedica24. Mam ubezpieczenie, odprowadzane składki, szkolenia i z czasu premię dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynałam pracę opiekunki na godziny przez Inter Job. Później udało mi się wyjechać do Niemiec. Jak szukasz miejsca w tym zawodzie to bardzo dobrze potrafią nowych ukierunkować. Dużo kontaktów w krótkim czasie można złapać. Wysoka kultura współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej zarabiam w ramach współpracy https://www.interjob.com.pl/ przy opiece nad emerytami schorowanymi w Niemczech niż w Polsce po 20 latach podobnej pracy. Nie ma sensu zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam propozycje pracy w okolicach Monachium. Zastanawiam się ilę będę w stanie odłożyć miesięcznie przy proponowanym wynagrodzeniu 90k Euro rocznie (brutto) + premia 10%. Podatki w Niemczech są tak zawiłe, że ciężko oszacować ile to by było netto. Koszty wynajmu mieszkania poniosę sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę jeszcze dodać, że nie zależy mi na odłożeniu ile się da tylko utrzymaniu poziomu życia klasy średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok po szkole pielegniarskiej wyjechalam bo mialam wszystko przygotowane.Prace podjelam po tygodniu pobytu, z jezykiem nie mialam problemu.Polakow i Polki w zasadzie unikalam, a pracowalam w duzym szpitalu to nie bylo problemu z poznaniem kogos. Chyba po pol roku poznalam mlodego lekarza, bardzo fajnego przystojnego z ktorym zaczelam spedzac wolne chwile bez jakis tam zobowiazaj.Gdy juz zaczelismy wolny czas spedzac w lozku to bylam najszczesliwsza na swiecie.Praca jaka lubialam, super facet o czym marzy mloda kobieta sex z nim cos wspanialego, zawsze zwijalam sie pod nim, nie wiem gdzie taka praktyke zdobyl, przy kazdym zblizeniu nie zapominal o punktcie"G" NIc mi nie brakowalo tylko kochania czasem mialam malo,az pewnego dnia dowiedzialam sie ze go stracilam to byl szok dla mnie.Zginal w wypadku samochodowym w drodze do pracy, pomimo ze mial najlepsza pomoc,pozniej juz nie bylo to ale do Polski nie wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca

Pracuję jako kierowca autobusu w Niemczech 5 lat i od 5 lat zarabiam tyle samo. Co roku podwyżka, a z drugiej mniej godzin pracy. Koszty utrzymania rosną. Zaczynam szukać pracy w Polsce. Z początku było fajnie, zarabiałem 4 razy więcej niż w Polsce, a teraz już nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaes

Jezeli ci potomkowie hitlerowcówn nie przeszkadzają to warto . Jesli natomiast nienawidzisz Niemców , to nie masz czego tam szukac , lepiej jedz Do Holandii na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti

Ja podziwiam osoby ktore sie na stale decyduja wyjechac..ja sie miotalam i wkoncu jestem troche tu troche tam. jezdze od roku z dobra sztela na kontrakty jako opiekunka i dzieki temu stac mnie zeby tu przez kilka mies nic nie robic a potem jechac znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulDZ

Zanim wyjedziecie do Niemiec, sprawdźcie oferty pracy. Nie jedxcie w ciemno. Sprawdźcie portale z ofertami pracy. Dla umysłowych najlepiej Pracujpl, a dla fizycznych Pracownicybudowlani.pl

Dopiero jak robota będzie, to można jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar Kowal
Dnia 18.12.2017 o 13:50, Gość gość napisał:

ja jakiś czas mieszkałam za granicą, ale zdecydowałam się na powrót ze względów rodzinnych. Nie trzeba od razu wyprowadzać się za granice. Teraz pracy w Polsce jest więcej i według mnie to lepiej zacząć od szukania zatrudnienia w większej miejscowości http://praca-podlaskie.pl/wyjazd-za-praca-do-innego-miasta/, nie tak od razu za granicą… praca za granica jako inżynier czy lekarz to inny temat niż praca np. w Anglii na jakimś magazynie …

ale dla Magazynierów dobre oferty mają na www.pracownicybudowlani.pl. Bo lekarz, czy inne tego typu zawody, to raczej już w zagranicznych portalach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar Kowal
3 minuty temu, Gość PaulDZ napisał:

Zanim wyjedziecie do Niemiec, sprawdźcie oferty pracy. Nie jedxcie w ciemno. Sprawdźcie portale z ofertami pracy. Dla umysłowych najlepiej Pracujpl, a dla fizycznych Pracownicybudowlani.pl

Dopiero jak robota będzie, to można jechac

co do www.pracownicybudowlani.pl się zgodze. Sam tam zaczynałem. Ale Pracuj.pl się wcale nie sprawdza, nawet dla Kierownikó budowy są tam słabe opcje. Już chyba lepiej szukać przez OLX lub Lento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska

Nie odwazylam sie narazie zostawic wszystkiego tu i zostac w niemczech ale jezdze do pracy z dobra sztela jako opiekunka i sobie chwale. kraj spoko, zarobki bardzo dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja

Ja uważam że nie macie nic do stracenia. Wyjezdzam do niemiec kilka razy w roku z dobra sztela, wybralam taki model pracy. Jestem tam opiekunka i ciesze sie bardzo ze moge sobie a to pozwolic.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie w Niemczech załapiesz w kilka miesięcy dobrą kasę, w przypadku jobconsult.pl/ można jechać do przemysłu i zarobić dużo, choć praca tez będzie wymagająca. Natomiast jak chcesz zarobić to warto jechać i potem na cały rok będziesz miał jakieś finansowe zabezpieczanie. W mojej ocenie warto z tego skorzystać, szczególnie jak ktoś szuka dobrego zarobku w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×