Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćonaa

Praca w firmie odszkodowawczej jak wygląda praca?

Polecane posty

Gość gośćonaa

Znalazłam ciekawe ogłoszenie, że szukają konsultanta do firmy odszkodowawczej. Nigdy nie pracowałam w ten sposób rozumiem, że mam wyszukiwać klientów zainteresowanych ofertą. Jak to wygląda? Jakie zarobki? Ktoś pracował i może opisać jak wygląda taka praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca sępa. Musisz znaleźć kontakty w policji, pogotowiu, szpitalach, straży i obiecać coś za każdy news o trupie i ofiarach wypadków. Mając taką wiadomość zawalasz do rodzin ofiar i oferujesz swoje usługi. Zarobić można dużo mając na uwadze powyższe wskazówki :). Pamiętaj, konkurencja nie śpi, tak więc musisz być pierwszy, nie ważne o której godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca nie jest najgorsza elastyczny czas pracy kontak z ludzmi tylko szkoda że w takich okolicznosciach http://photocc0.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w Euco i zachęcam do współpracy.Zapewniają szkolenia i zawsze można na nich liczyć.Jeśli byłabyś zainteresowana mój kontakt 731578130 lub jolka19781@op.pl mogę przesłać Ci materiały do zapoznania się bliżej,a może jest jeszcze Ktoś kto potrzebuje pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo super praca jest 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiz miec na uwadze to ze nie jest to latwa praca ale satysfakcjonujaca. w koncu pomagasz ludziom uzyskac nalezne im odszkodowanie. A firmy ubezpieczeniowe zeruja na ludziach ktorzy nie znaja swoich praw. Ja pracuje w EuCO i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliii4
Pracowałam w EuCO przez 2 lata i bardzo sobie chwaliłam. Można było sporo zarobić. Teraz pracuję w korporacji i nie mam czasu na dodatkową pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×