Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ala

Rozczarowanie

Polecane posty

Gość gośćwpracy
Tors kark szyja tylko dla mnie Usta dłonie męskość dla nas Stopy tylko dla Cb: )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
czyżbyś reklamowała mi swoje stopy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Mówiłam o Twoich miejscach które są ulubione Nic nie mam do Tw stóp wypadalo coś Tb zostawić: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
żartów jej się ze mnie zachciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dygresja
"dla Cb ",bez komentarza.Jakby nie można napisać"Ciebie" z szacunku do drugiej osoby ,z którą flirtujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dygresja
"Cb""Tw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Żartów? Napisałam powaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
Ok, skoro tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
A no tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
to teraz nie bardzo wiem co miałbym z tą wiedzą zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
a Ty dziś jakaś taka spokojniejsza jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Hmm Zakrecilo się w temacie więc odpowiem na ostatnie pytanie o wiedzę! Wykorzystaj ją: ) P.S. Szukałam miejsca na Tb dla siebie, zap czy mam ulubione? :) Nie przestając myśleć o Tw osobie opisałam o których myślę: ) nie wyszło: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Nie pozwalasz mi rozłożyć skrzydeł :) też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
A znasz to spokojna cicha woda brzegi ... wiesz zbieram siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
nie śmiałbym Cie ograniczać w Twoim żywiole :) jak ja miałbym Ci nie pozwalać, znając Twoje możliwości... a wiedząc to co się właśnie dowiedziałem, powinienem przywitać Cie w rozpiętej koszuli, gdzie mój tors, kark i ramiona miałabyś na wyciągnięcie rąk i języka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Aż przeszły mnie ciareczki: ) Pomiziam się troszkę pomuskam, podotykam Uwielbiam dotykać męski kark, kasac w szyję skubac płatków ucha, szeptac ze mam ochotę trochę pokrzyczec i prosić na kolanach czy dasz mi tego powody? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
dam Ci sygnał dźwiękiem rozpinanego zamka Twojej sukienki..... przypierając Cię jedną ręką do ściany, drugą bezwstydnie włożę Ci pod sukienkę, wsunę między uda....poczujesz jaką dociskam do majtek, prawie Cie podnosząc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Chcę się odwrócić ale nie mogę a może nie chcę Chcę poczuć Twoje napięcie pragnienie, siłę i wszystkie emocje, i mówię o tak tak tak Więc trzymaj mnie mocno bo szaleje od samego zapachu erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
przytrzymując Cię za szyją, mocno całuje Twoje usta, zachłannie bawię się Twoimi wargami....jednym ruchem drugiej dłoni zsuwam z Ciebie majtki, opadają na podłogę.....podnoszę Twoją nogę, opierając ją o stojący obok fotel.......po czym przyklejam dłoń do Twoje nagiej, wilgotnej, rozchylającej się cipki - i głośno oddychając, szepcząc głośno: mam ochotę dobrać się do Ciebie jak typowy samiec - zatapiam palce między wargi Twojej szparki i masuje ją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
ruszam się płynnie, kolysze, topiac palce w twoich włosach przyciagam bliżej, pragnąc Twojego oddechu w zachlannosci , spojrzeniem mówię błagam nie przestawaj Niecierpliwe dłonie bladza po Twoim ciele, masujac tors górę i w dół w ten rytm który nadales ...palce powędrowały ku zapieciu paska, sprzaczka, guziczki, zamek..już czuję ze to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
krążę palcami wokół łechtaczki, podrażniam ją, ślizgam sie po niej, mam wrażenie że z każdą chwilą robi sie co raz bardziej mokra, jeszcze moment i będzie z niej ciekło.....ramiączka sukienki odchylam na boki...przyklejam się ustami do Twojej szyi, ramion, soczyście całuję dekolt.......rozpięty szybko stanik opada z Twoich ramion.......drapiąc zębami po Twojej skórze łapczywie dopieram się do piersi, wylizując je całą szerokością języka, spuszczając na nie swoją ślinę, by rozprowadzić ją dokładnie.......bezwładnie zaczepiam ustami Twoje twarde sutki, chwytam jeden, bez zahamowań zaczynam ssać.......podczas gdy dwa palce wbijam wprost w mokrą cipke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Biorę Twoją twarz w dłonie, zatrzymuje Twoje spojrzenie, patrzę błędnym wzrokiem i mówię jeszcze dwa ruchy proszę ...raz dwa i jestem po kostki mokra, a moje ciało tak mocno drży... pręży się gotowe na Ciebie... Mówię wejdź we mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu to robisz leszczu,krzywdzisz kłamstwem szlachetną dziewczynę Co za hüj😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
sukienka lub to co z niej zostało, ląduje obok.....a Ty naga, napalona, mokra jak diabli czekasz z błagalnym wzrokiem.....choć rozchylasz usta, to mówisz tylko oczami...... mocno chwytam Cie za tyłek i podnoszę do góry, po czym nabijam Cie mocno rozchyloną na swoją męskość.....opartą nogami o moje ręce dociskam Cie mocno do ściany.....nabitą jak na twardy pal......posuwam głęboko i mocno, raz za razem.....wpycham go na moment głęboko w cipkę i poruszam biodrami, kręcąc nim w środku, ocierając się o Twoją łechtaczke, już i tak mocno wymęczoną...... a teraz znów p...prze Cie jak opętany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Obejmuje Cię nogami zaplatam je na Twoim krzyżu i przegryzając warge powstrzymuje się od głośnych krzykow choć to trudne, raz za razem słyszysz zdlawiony jęk rozkoszy który przeplata się ze słowami Tak, chcę mocniej Zwalniasz a ja jednym ruchem staję na palcach .. Odwracam się do Ciebie posladkami, wypinam , opieram o biurko mówię że chciałabym...nie pozwalasz dokończyć zdania wchodzisz we mnie mocno i szybko dając mi tym samym powodów do krzyku i zawrotu w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
wpycham go tak byś poczuła jak Cie przebija, jak rozpycha, mocno!!!głęboko!!!w jednym dzikim rytmie, be opanowania....cały spocony r...żn.e twardym k*****m, który chodzi w Tobie jak tłok...... obijam sie o Twoje posladki, o Twoje uda......łapie dłońmi za tyłek, mocno go masując i rozchylając na boki.....dostajesz lanie jak niegrzeczna suczka..... spełniając Twoje życzenie, chwytając za włosy, ściągam Cie ze stołu, każąc Ci przed sobą klęknąć, wpycham Ci go prosto w usta....patrząc w oczy, przytrzymuje Ci głowę i szczytuję w nich, obficie, kilkakrotnie....byś mogła wreszcie poczuć smak całości moich pragnień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Poczułam: ) Całe ciało drży, choć w środku plone i czuję się NABITA energią co powoduje błogi uśmiech i magiczne siły: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Pss pss A widziałeś moją sukienkę: ) o bieliźnie nie wspomnę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
chwila minie zanim wyrównamy oddechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×