Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ala

Rozczarowanie

Polecane posty

Gość gośćwpracy
Totalny zgon, powrót o 5 nad ranem: ) Koronkowe body kremowy kolor, najlepiej się prezentuję od biała koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
całkiem przyjemnie :) ja jestem fanem klasycznej dwuczęściowej bielizny :) dlatego swego czasu wydałem trochę grosza na wybranie tego co mi się podoba i teraz mam piękne widoki każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
no to jak zgon, to ja go usprawiedliwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Sprytne: ))) Lubię i jedno i dwu to zależy od stroju jednak wszystko w moich kolorach Tylko i wyłącznie polegam na własnym guście zwłaszcza w doborze bielizny a o ocenę proszę jednocześnie ją zdejmujac: )) Nie ma usprawiedliwienia: ) Potrzeba to nie wróg z którym można się dogadać: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
Ale życie to nie bajka i telenowela :) Ludzkie słabości są jego częścią :) Wybacz, ale tu będę do bólu racjonalny i jestem w stanie sobie wyobrazić swoją niemoc w takiej sytuacji Ja w kupowaniu bielizny znajduję dużo przyjemności :) To taki element niespodzianki dla obdarowanej :) Na szczęście póki co bez pudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Ja nie potrafię sobie wyobrazić nie moc bo nie ma takiej opcji: ) i zawsze mam ochotę: ) No to naprawdę uznanie: ) Wiedzieć o rozmiarach więcej niż jak dłoń i ogólnie głęboki temat do zagłębienia Tylko pozazdrościć Twojej połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
nie chwaląc się, wiem więcej od niej :) ale to ze względu na to że lubię jak jest idealnie :) poczytałem, posprawdzałem, pokombinowałem i teraz wiem całkiem sporo a kobiety i mężczyźni różnią sie nieco jak wiesz i gotowości Waszej i naszej nie ma co porównywać, bo nie ma takiej fizycznej możliwości :) na trochę zrozumienia w takich wypadkach musisz się zebrać w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Na Twojej miejscu też bym wszystko zostawiła już Twoich rękach: ))) Zero wyrozumiałości: ) ja bym mojego nie zostawiła w potrzebie: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
to tylko teoria moja droga nieokiełznana :) oczywiście można jak najbardziej się postarać i poświęcić i może sie udać, ale bywają przypadki kiedy się nie da :) jak już pisałem, mi się nie odmawia i za oddanie w moje ręce potrafię sie sowicie odwdzięczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Cóż pozostaje mi złapać dużego Focha i czekać na podwójne zmartwychwstanie: ) Oczywiście nie poprzestaje na tym jaką posiadam wiedzę w tej materii i nieustannie pragnę ją zgłębiać: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
zrobisz jak zechcesz, a ja już się przestaję wymądrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,hej-ale tytuł tematu jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Ależ to żadne wymadrzanie to dzielenie się wiedzą I lubię jak się gimnastykujesz w każdej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
no tak, ale brzmieć może różnie :) jak widać rozumiemy się nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Mam taką nadzieję: ) Jeśli przestanę rozumieć poproszę o wyjaśnienie i rozłożenie na...czynniki pierwsze Wszystko brzmi tak jak odbieramy to nie koniecznie jak jest mówione, coś w stylu glodnemu chleb na myśli: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
akurat Twoje myśli trudno zebrać do kupy za jednym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Czyli będzie z dokładką nie mylić z poprawianiem?: )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
tak naprawdę nie wiem czy to jest w ogóle wykonalne :) z Tobą dużo się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
No cóż już pisałam..:)) drewna nie lubię kłodą nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
i już za to wielkie słowa uznania :) kłoda w łóżku jest gorsza od całkowitego braku seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Nie strasz mnie! :) jaki brak co za brak? To nie możliwe: ))) Wiesz nie wiem jak można być kłoda! Czy nic nie czuć nie robić nie drzec się: ) tego nie ogarniam Może to w głowie jakiś brak potrzeby odczuwania wszystkiego razy sto :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
potrzeba odczuwania raczej jest, moim zdaniem to brak potrzeby okazywania, czasem wręcz strach przed tym i wstyd :) ja tego nie rozumiem, ale bywa i tak... a Twoich dźwięków bardzo jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Jeśli jest potrzeba odczuwania: )a brak okazywania to kołek by tu się przydał: ) nie powiem gdzie wsadzić i wszyscy będą szczęśliwi Bo to brzmi coś w stylu chce mi się ale nie mam ochoty: ))) A ja to różnie ogólnie nie żałuję sobie i nie muszę dusić się w poduche z obawy ze sąsiedzi usłyszą Najnormalniej odczuwam każdy ****** całą sobą to okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
mmmmniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
I jeszcze Ah ah ah aaa aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
tego niestety nie da się przekazać słowami :) zmysł słuchu jest tu bezwzględnie potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
Yyy yyy yyy Wszystko można każdym zmysłem jeśli się tylko chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
pisałem już, że lubię jak jest idealnie :) chcieć można, ale mocy to nie będzie miało odpowiedniej, przynajmniej w moim przypadku :) wszystkie kobiece reakcje to dla mnie dodatkowy bodziec i możesz wierzyć lub nie, ale dzięki nim kobieta ze mną w łóżku zyskuje sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwpracy
No niestety " idealnie " to tylko może być te ta te Tu jedynie można wzmocnić wyobraźnię Bo to jest jak w domino jedna reakcja powoduje następną i tak dalej Ale mówisz glosik przy Tobie bym naostrzyla: ) Czasami mój zasłania mi usta ręką oczywiście wszystko w trakcie i napewno nie z tego powodu ze jestem za głośna i nie może się skupić, poprostu tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×