Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

o co chodzi z zakładaniem tematów na milion postów??

Polecane posty

Akcja z Blida to najlepsza akcja CBA do tej pory. Złodziej wyeliminowal się sam i nie trzeba lożyc na jego utrzymanie w więzieniu. Pełen sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Juken :) Powiadasz, że nie przepadasz za LSD. Wiesz.. mnie też jakoś średnio ciągnie do tego typu narkotyków więc popieram cię w 100% :classic_cool: Ogórkowa ładna. Kto ma inne zdanie ten ślepa trąba :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wychodzę z założenia, że prezydent to "pionek" na pokaz. Gdyby nawet chciał coś bardzo zrobić to i tak gufno może. Jest sztab ludzi który za niego myśli, robi, mówi i nawet ubiera więc o czym tu gadać? Równie dobrze możemy sobie podyskutować o tym co może warszawska palma na rondzie ... giba się jak jej wiatr zawieje i tyle jej "władzy" 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dziś 09 40
Czyli nie rozumiesz i dalej brniesz w swoje fantazje x chłopie, przecież po tym co napisałeś, ewidentnie myślimy w tym samym kierunku. O ile to było do mnie ;-) Uważam w 100% jak Ty. Z tym że nie popierałem Ogóra, a wstępnie Kukiza, a teraz jestem za Du‪pą:classic_cool:, wszystko aby pogonić Bredzisława Kompromitowskiego:P Co do akcji z Blidą też zgadzam się toczka w toczkę z Tobą. Jakoby nie było to zaplanowane, jak pokazuje film "Służby Specjalne" to złodziej odpalił się sam = brak naszej kasy na łożenie utrzymania go w więzieniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken
Nie chce mi się pisać o polityce. Miasta wrzuć jakiś lewy palec od stopy albo coś, niech się pomarańcze zagotują :D k****a ale mnie dziś ciągnie do trollowaniaaa :o pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss impatient
są rzeczy na które świat nie powinien patrzeć :classic_cool: A co znaczy trolować ? tak dokładnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. Wkurzać, drażnić , denerwować, prowokować ludzi dla samej przyjemnośc***atrzenia jak reagują emocjonalnie na coś tak nie istotnego jak wypowiedź na forum w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Nie jestem całym światem. Ot człowiekiem w latach 30 swojego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agresja ? Chyba Nie. Raczej sadystyczna złośliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już tak nie jest. Teraz jestem cudowny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 8 z 9 lat byłem trollem wiec raczej się z tobą nie zgodzę ;) a co chcesz wiedzieć ? pytaj o co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juksik dupsik z zaskrońcem hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ci się zmieniło? Co miało na to wpływ? czy razem ze zmianą sposobu bycia coś jeszcze się w Tobie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tobie zmieniło? kretynka :D Nie ma kogo trolować i tyle :P a że gadac też nie ma z kim, to gada z tobą. Pzdr Juk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss a wyliżesz mi zwieracz? Powiercisz językiem w od‪bycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skomplikowana i długa historia bo ja jestem starym trollem. Po krotne mogę napisać tak : Za każdym razem moja zlosliwa osobowość dominowała to forum co doprowadzalo do zawierania ruchu, ludzie przestawali pisać. Zadałem sobie pytanie , czy to właśnie o To mi chodzi ? odpowiedź była negatywna. Aby nie było tak jak wcześniej , postanowiłem ze Teraz będę cudowny bez złośliwości ale z poczuciem humoru. Staram się ale czasami aż się trzese żeby kogoś sprowadzić do parteru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry jeżeli to brzmi jak bełkot ale 9 lat nie da się o pisać w trzecim zdaniach. To temat na długie popierdywanie na mailu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×