Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DO ŻONY NAIWNEJ LOVELASA

bo ją zostawi :D bo on kocha seks :D co z ciebie za żona:)

Polecane posty

Gość Do Burdel Mamy
ale ty iwona jesteś prymitywna. nic dziwnego że facet nie chciał mieć z tobą nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ŻONY NAIWNEJ
potworem to ty jesteś :d nie ja nawet nie wiesz ja wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO ŻONY NAIWNEJ LOVELASA dziś iwonko :d leże :d ja p*****le idz się lecz głupia jesteś na głowe :d xxxxxxx No leżysz wiecznie rozkraczona i czekasz na cud, co się nigdy nie zdarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Burdel Mamy
burdel mama ale ty jesteś obrzydła. nic dziwnego ze dawno nie ruszana przez żadnego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś tak burdel mama zmilkła nagle? Ochrypłaś czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Burdel Mamy
ej gdzieś ty paskudo zniknęła? znów walczysz z mopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o sobie komples i brudel mam boli c***o prawda jowita zamknij morde d***** z krzywymi zębami i zajmij się tym bachorem którego zrobiłaś z przymusu bo on cię nie kocha twój mąż :d powiedział że nawet nie wiedział że jesteś w ciąży :d a i powiedział że cię nie kocha i kłamie bo byś mi jazdy robiła :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrzeźwiej wywłoko z kebabu co ma ciapatego bękarta a dopiero smaruj brednie na kafe. ponoć już 3 lata czekasz na cud i się nie doczekasz, bo żadnemu białemu nie wmówisz tłumoku brązowego bachora. wszyscy faceci przed tobą wieją brudna ściero i tylko ci pozostał skowyt na kafe. każdego dnia tu już skowyczysz, non stop przez 7 dni w tygodniu. tak wygląda twoje szczęście :D:D a ten co do niego wzdychasz suczo napalona milutko spędza czas ze swoją żoną i dzieckiem :D:D ty gnijesz i śmierdzisz odpadzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jak sie dziewczynki jada nawzajem az milo poczytac :) Niby sie rozumieja same ze soba a tak sie nienawidza, jak to jest w tym kobiecym swiecie ? Co do capatego bahora to kiepska sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×