Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze ukraińców powinni konać na tej swojej ziemi

Polecane posty

Gość gość
Widać, ze nie znasz tego tematu z autopsji usmiech.gif Zaślepieni są ci, którzy pałają miłosci do "braci" ukraińskich wierzac, ze są dobrzy i chętnie by im tyłek wylizali nie majac świadomosci. Nie podałaś zadnych argumentów czyli myślisz tak bo tak, ukraińcy czczą banderę i to dowodzi na to, że nienawidzą polaków, banderowcy to większośc a ukraińcy są bezpośrednim zagrożeniem dla polaków. Jakby była wojna, przykładowo z ruskimi i to oni by nam nie pomogli, przeciwnie, pomogliby Rosji robiąc nas równo albo i lepiej jak 70 lat temu. Każdy normalny Polak nienawidzi albo jest PRZYNAJMNIEJ spceptycznie, chłodno i ostrożnie do nich nastawiony. XXX🌼 I to napisal dla mnie madry czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest mniejszosc niemiecka, która nie ma nic do gadania i jest tępiona przez większośc, na ukrainie jest odwrotnie, sam "nasz" (właściwie ukrainy) prezydent Komoruski oddał ostatnio cześć bohaterowi banderze ku zadowoleniu ukraińców, ci co nie popieraja to mniejszośc, która nie ma nic do gadania. Natomiast jeśli chodzi o uchodźców jakichokolwiek to jestem przeciw absolutnie, czy to zwołocz ukraińska czy ktokolwiek inny, ponieważ Polski na to nie stać. Niech jadą do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii tak jak Polacy. najpierw trzeba się zatroszczyć o swoich a dopiero potem wpuszczać tu obych. 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraina= Meksyk Europy", bieda, prostytutki, i mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga Ga GA ga
Dlaczego Polacy nie lubią Ukraińców? Tak w uproszczony sposob: Najpierw byla Rus, rzady Wolodymyrow, ich synow i wnokow. Rus kijowska przyjmuje chrzest od Grekow w dziewiatym wieku. Polska troche pozniej przyjmuje chrzest od Czechow, 966r. Wnokowie Wolodymyrow zaponowali nad calym niemal wschodem, dzisiejsza Rosja, Bialorus i na polnoc. Przyszlo rozbicie miedzy kniaziami ruskimi, starcia i wojny. Czasem Polacy, wtedy Lechowie byli wmieszani w to. Troche Rusi pomagali troche walczyli przciw nim. Naprzyklad tak zwana Rus Czerwona, a Ukraincy nazywaja to Galicja, nie byla zabrana sila od Wolodymyrow przez Kazimierza Wielkiego, krola Polski. Kniazie Czerwonej Rusi woleli byc pod panowaniem Polski albo Wegier aby zyc i rozwijac sie w pokoju niz byc raz pod jednym raz pod kunkurujacym Kniaziem Kijowskim. W miedzy czasie nowi ludzie napierali na Rus, Tatarzy. Zajeli cala Rus, poludnie i polnoc. No polnoc od Kijowa, na wschod od Ksiestwa Twerkiego rozwojalo sie nowe panstwo, Litwa. Litwa pobila Tatarow, zajela wiekszosc terytoriow Rusi i powstalo wielkie panstwo litewskie. Ksiazeta Litewscy pozenili sie z ksiezniczkami ruskimi, przyjeli Prawoslawie i wszystkim bylo dobrze. Pod koniec 14-go wieku Wielki Ksiaze Litewski Jagello, prawoslawny, a nie poganin jak pisze historia polska, przechrzcil sie na rzymsko katolika i zostal krolem Polski i Wielkiej Litwy. Nie bylo zgody miedzy Litwa i Polska. Witold kniaz w Wilnie buntowal sie przeciw Jagielle. Swidrygello, Litwin, Kniaz Kijowski, buntowal sie przeciw Witoldowi i przeciw Jagielle. Ale w koncu sie pogodzili. Nawet razem walczyli przeciw Krzyzakom pod Grunwaldem. Tak, Ruskie Bojary z Kijowa walczyli pod Grunwaldem. O tym za duzo Polska Historia nie pisze. Caly czas pamietajmy ze Polska terytorialnie i jako narod byla jena trzecia Rzeczypospolitej Polsko Litewskiej. Problem sie zaczal kiedy ostatni z Jegiellonow Zygmunt August przylaczyl Rus Kijowska do Polski. Tatarzy napadali na Rus, na Kijow, zabierali ludzi w jasyr, a polski krol nic w praktyce nie robil. Poszedl na jedna wyprawe i przegral bitwe. Powstala sicz. Pierwszy z Wiszneweckich (po kilku pokoleniach Wisniowiecki) zalozyl Sicz. Ci tak zwani kozaki siczowi tak dobrze bronili granic wschodnio poludniowej Polski przed Tatarami i przed Turkami, ze krol Polski i Litwy musiel czesto przepraszac Turkow za najazdy Kozakow na ziemie Tureckie. Przyszla Reformacja (15-16ty wiek). Wiekszosc szlachty Polski i Litwy zmienili wiare na protestantow. Przyszli Jezuici. Nawrocili Polakow i Litwinow do katolicyzmu. Ale na tym nie staneli. Zaczeli nawracac kniaziow i bojarow ruskich z prawoslawia na katolicyzm. Tu sie zaczal naprawde zamet. Kniazie Ruskie i Bojary Ruskie stali sie Szlachta i Ksiazetemi Polskimi i Katolikami. Jaremi Wisniowiecki, Zolkiewski, Czarnecki, Jan III Sobieski i inni, to bili knizie ruskie. Chmielnicki nie pobil Polakow pod Zoltymi Wodami. On pobil spolszczonych kniazow ruskich. Tu sie zaczal rozlam miedzy Rusia i Polska. Sobieski troche pojednal Kozakow z Polska. Nawet Kozacy Siczowi walczyli pod Wiedniem (tez o tym w polskiej historii nie spotkalem), ale to bylo na krotko. Nadzieja pojednania skonczyla sie gdy Polska i Rosja podzielily Rus na wschodnia (po lewej stronie Dniepru) i na zachodnia ( po prawej stronie Dniepru). Od tego czasu juz nadziei pojednania miedzy Polska i Rusia nie bylo. Kozacy szukali szczescia u Turkow. Tam im sie nie powiodlo. Troche probowali z Polska, ale spolszczone kniazie ruskie nie chcieli pertraktowac z "chamami" zoporoskimi. W koncu Rosja zajela cala kozaczyzne. W 18-tym i 19-tym wieku spolszczony bojar ruski Slowacki pisal po polski. Spolszczony szlachcic litewski Mickiewicz pisal po polski, ale Taras Szewczenko wskrzesil jezyk Ukrainski (juz nie ruski) i powstala Ukraina. Ukraincy znalezli swoj jezyk, przynaleznosc do narodu, chociaz jak dotad nie mieli granic.:-( Pilsudski chcial dojsc do porozumiena z Potlura, ale im nie wyszlo. W miedzy czsie miedzy Polakami a Ukraincami znalazlo sie wiecej roznic niz zgody. Roznice zamienily sie w nienawisc. :classic_cool: Polacy zabierali majatki bylych ksiazat na tzw kresach i rozdawali te ziemie Polakom ale nie Ukraincom we wschodniej Polsce. Ukraincy tego nie zapomnieli. Ukraincy upominali sie o autonomie, albo lepsza reprezentacje w Warszewie a Polacy mowili "Ukraina za Zbruczem". To bylo na "Polskiej Ukrainie". Na rosyjskiej Ukrainie bylo gorzej. Podczas 2-giej wojny swiatowej Ukraincy polaczli sie z Niemcami. Mysleli ze im Niemcy dadza samostijna Ukraine... (wcale nie zdawali sobie sprawy ze u Niemca w mozgu wszystkie narody na wschod od Niemiec to sa Untermenchen). :classic_cool: W miedzy czsie Niemcy pozwolili Ukraincom, bic i zabijac Polakow po wsiach po miastach, czy byl winny (a) czy nie. Jak byl katolik to byl Polak i trzebo zastrzelic, albo spalic zywcem. Jak powiedzial (a) ze jest Ukrainiec to powiedzieli mu zmow pacierz po ukrainsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy mordowali również Niemców podczas II wojny światowej i rzezi, ale w dużo mniejszych ilosciach. Ukrainy nikt nie lubi bo to gorzej niż sępy, tylko my im wchodzimy w tyłki. Niemcy dawali broń Polakom na wsiach opanowanych przez ukraińców, tam gdzie szykowała się rzeź, aby się obronili, niestety nie wiele to dało, ale dzięki temu chociaż mała częśc się uratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci Niemcy byli dobrzy tylko dlaczego zgineło podczas wojny tyle ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez niemcow tez wyginelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byli dobrzy, ale w porównaniu do ukraińców byli lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lepsi jak z rąk Ukraińców zgineło 30-60 Polaków, a w z rąk Niemców 6mln w tym 2, 8mln rdzennych Polaków liczby mówią same za siebie oczywiście nie twierdze żeby nienawidzeć Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiv
moim skromnym zdaniem należy przegnać te wredną swołocz zanim naprawde żle się zrobi mamy mało czasu nalezy działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym ze w UK predzej zatrudnia Anglika niz polaczka, za to oczywiscie w PL polaczki tak sie nienawidza ze predzej zatrudnia obcokrajowca no i dlatego ze jest taniej. Taki to posrany kraik z tego PLu. Trzeba s*******ac z niego jak najdalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tym to ludzie to gowna :o moglaby ta planeta wybuchnac i pozbyc sie tych przyglupow. Ile w tym glupoty, posranych wymyslow ktore traktuja smiertelnie powaznie itd to glowa boli od tego, rzygam na sama mysl ze musze byc jedna z nich :o :o :o tylko nieliczni cos soba reprezentuja a reszta to nic nie warte gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest ich w Polsce 4mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic do nich nie mam. Moja dziewczyna ma bo wypomina im ciągle Wołyń itp. Należy to pamiętać, ale bez przesady z tym wypominaniem sobie ciągle nawzajem. My Słowianie mamy to do siebie, że żyjemy w bardzo złożonych relacjach ze sobą (sąsiadami). Na przestrzeni lat kochaliśmy się, tworzyliśmy unię, żeby za chwilę się wyrżnąć, ograbić i sprzedać. Tak jest do dziś. Polityka próbuje nas zwaśnić, ale powinniśmy się trzymać razem. Za pewne za to stwierdzenie zaraz będzie shistorm na mnie, ale uważam, że nikt w świecie lepiej nie zrozumie Polaka niż Ukrainiec i na odwrót. Wyznajemy podobne wartości, światopogląd. Wszędzie jesteśmy kopani. Wolę trzymać z Ukraińcem niż z Niemcem czy Francuzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy mówią że Rosjanie są ich bracmi, Polaków za braci nie uznają więc sobie wsadź tę wywody o bratnich narodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14 Ukraińcy mówią, że Rosjanie są ich braćmi... Haha dobre. A który to brat okupuje, najeżdża, terroryzuje, kradnie i odbiera własność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam blisko Niemiec i często tam bywam, oczywiście nic nie mam do zachodniego sąsiada ale pomimo bolesnej historii wole Ukraincow choćby dlatego że to są również Słowianie, moja babcia ich nie lubiała wiadomo dlaczego pochodziła ze Lwowa ale ja uważam że nie ma sensu ich nienawidzeć za to co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:14 Co za bzdura obecnie Ukraincy nienawidzą Rosjan, kiedyś zresztą ich również nienawidzili jakbyś znała historie to byś wiedziała że wyniku nacjonalizacji rolnictwa umarło z głodu ok 6 mln Ukraincow więc Ukraincy od zawsze nienawidzili Rosjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwieństwie do Arabów, oni dają się lubić, integrują się, są otwarci. Z Ukraińcem normalnie pogadasz o wszystkim, o polityce, o pieniądzach, o życiu. Z Arabem? Strach się bać. Patrzy na ciebie dzikimi oczami, nie wiadomo co myśli. Ukrainiec to sąsiad, podobna krew, słowianie. My słowianie myślimy podobnie. Ruskie mówią, że jest coś takiego jak Ruska dusza. Ja uważam, że jest coś takiego jak Słowiańska dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:22 No i Rosjanie zabrali (nadal to robią) Ukraińcom ziemię. Poza tym od Ukrainy wszystko się zaczęła. De facto najpierw była Ukraina. Ruś Kijowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polen
A ja lubię Ukraińców -byłem parę razy na Ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich tu nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi oni nie przeszkadzają. Organizowałam urodziny ale nie miałam stołu. Przeszlam się po sąsiadach i tylko Ukraińcy pożyczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leniwe ku**y, nieznajace jezyka, masowo zasmiecaja ten kraj. ukrainki to tanie dzi*ki rozsiewajace hiv po PL, ostatnio przyszla epidemia aids z ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki, ukraince i cala reszta z tego kraju to strasznie falszywi ludzie. Najchetniej to by kazdego polaka za pol zlamanego grosza sprzedali. O tej dwulicowości się przekonałam, gdy dostałam zaproszenia od współpracowników na jednym z portali społecznościowych. I bardzo się zdziwiłam, gdy koleżanki i koledzy, którzy w pracy byli przymilni (a szefom włazili w 4 litery bez mydła) między sobą pisali nacjonalistyczne teksty typu jak to nienawidzą Lachów i że nas wszystkich powyrzynają. Nikt z nich się nie spodziewał, że bardzo dobrze znam ich język. I jest mi strasznie przykro jak Ukrainki nabijają się z Polaków jacy są naiwni i wierzą w to jakie to one są rodzinne, "robotne" i że jakoś się z brudasem przemęczą do ślubu, a po ślubie będą doić jak krowę, a jak już nic nie będzie miał to pojadą "do Prawdziwych Panów na Zachód". Pokazują sobie zdjęcia Polaków i się z nich nabijają. I dzwonią z biurowego kibla do swoich facetów, którzy zostali na Ukrainie i mówią, że "d... już dała, ale nie za darmo i niech jej skarb się nie martwi bo Lachy to świnie z małymi". W usługach też teraz wszędzie Ukrainki, więc nie raz się nasłuchałam jak rozmawiają między sobą jak "skubią frajerów", albo jak planują wygryźć Polkę z pracy wrabiając w kradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich dziady lubiły nabijać lachów na pal a teraz ich wnuki programiści z korpo najeżdżają polsk€ zarabiają 10k pln i wynajmują biedne emerytki z polski z emeryturą 1500 pln żeby im kible w domu w apartamentowcu szorowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety również nie lubię Ukraińców. Bardzo irytuje mnie to że jest ich tu tyle. Wk*****a mnie język rosyjski, a ich uważam za zbyt aroganckich i pewnych siebie. Poza tym wiem, co ich przodkowie robili na Wołyniu. Ta świadomość nie pozwala mi na bliskie ich traktowanie. Wolałbym żeby ich tu nie było. Zwłaszcza że przyprowadzają tu swoje standardy - chlanie, agresję, brak szacunku dla przestrzeni publicznej i innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypedzic ukraincow

Niech cholernie Ukraińcy i ruscy wynoszą się do siebie, to jest polska to jest nasza ziemia my tu rządzimy a ich co raz więcej i więcej zabierają nam wszystko a teraz 500 plus dla ukraincow wynocha z Polski to nasze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×