Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto jeszcze oprócz mnie samotnie spędza weekend?

Polecane posty

Gość gość
Ja też sama. .. i właśnie obzeram się chipsami. .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie jem drugą porcję sałatki gyros, samotnie to nawet obiadu nie chce się ugotować bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pierogów narobiłam wczoraj ;) Idę po ta Łomżę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sama. Mąż zagranicą a ja tu... weekendy są najgorsze w samotności chyba się upije zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja też sama. .. i właśnie obzeram się chipsami. ..<<< Pfe :(, chipsów nie lubię. Tylko od nich brzucho rośnie :(. Przerzuć się na jabłka :). Takie wielkie i słodkie zatykają dużo skuteczniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to będzie nas aż dwie pijane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedzielni alkoholicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się objadam syfem, bo nie mogę się zmobilizowac do ugotowania czegos dla 1 osoby, szkoda garnkow. A jutro man gastroskopie, super, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam nudzi się, to zawsze możecie ugotować coś dla mnie :D. x Potrafię uśmiechać się tak wdzięcznie :D :D :D. x Pierogi popieram :), tylko z ostro doprawionym nadzieniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś kto w pracy siedzi też się liczy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj ja tez sama. Wczoraj poszlam na koncert i sie wyszalalam. :) ciezko bez 2 polowki ale takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z farszem, nadziewana to może być czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam od razu alkoholicy :D Piwo to nie alkohol :P Pierogi oczywiście też z pięknie przysmażona cebulką w farszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio jesteś kawalerem czy facetem z bagażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>A jutro man gastroskopie, super, nie?<<< Będą Ci rurkę wkładać ? Bleee :(. x Ja mam jutro wizytę u koszmarnego ortopedy :(. Tak zarozumiałego i bezczelnego typa jeszcze na oczy nie widziałem. Świadomie wciska ludziom lekarstwa po kilka stów, które w najlepszym wypadku nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>chyba z farszem, nadziewana to może być czekolada<<< Czekoladę też lubię :), tylko akurat ze słodkim farszem :D :D :D. x Kiedyś za dobrze przyprawione pierogi, to mnie wujas gonił z siekierą. Nawet nie wiedziałem, że potrafię tak szybko na drzewo wleźć :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piwo to nie alkohol" Niby nie, ale jednak rowerzysta jest kierującym rowerem, a więc kierowcą ;) Zależy jak patrzeć :) Ja jutro również idę polekarzować: zbadać obcy gabinet dentystyczny, aby sprawdzić ceny, czy są miłe panie i czy dobrze wiercą, więc ta niedziela niech trwa jak najdłużej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio jesteś kawalerem czy facetem z bagażem?<<< Człowiek stuknięty przez czterdziestkę zawsze ma jakiś bagaż :). x Dzieciów ani żony nie mam, jeśli o to podstępnie pytasz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ch*j ja tez sama. Wczoraj poszlam na koncert i sie wyszalalam<<< Jaki koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentysta to moje przekleństwo ! Boje się już siedząc na poczekalni. Nie mam pojęcia jakim cudem zęby wybieliłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Pierogi oczywiście też z pięknie przysmażona cebulką w farszu<<< Dla mnie dobrze podsmażona cebulka, to podstawa najsmaczniejszych obiadów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja jutro również idę polekarzować: zbadać obcy gabinet dentystyczny, aby sprawdzić ceny, czy są miłe panie i czy dobrze wiercą, więc ta niedziela niech trwa jak najdłużej<<< Przypomniałaś, ze muszę do swojej dentystki zadzwonić :). Całe szczęście, ze mam do niej zaufanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dentysta to moje przekleństwo ! Boje się już siedząc na poczekalni.<<< Mi kiedyś zawsze przechodził zupełnie ból zęba w poczekalni dentysty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio to prawda, że ty i Wilk to jedna osoba ;)? Bo tak tu pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio to prawda, że ty i Wilk to jedna osoba ? Bo tak tu pisza.<<< Nie wiem nawet: kto to jest Wilk. Piszą różne brednie, bo wkurza ich, że nie potrafią odpowiedzieć z klasą na kompromitowanie ich tematów o dziewicach, prawiczkach itp. Z tego, co zrozumiałem, to ci ludzie siedzą na tym forum od wielu lat. Jest dla nich chyba jedyną formą kontaktu ze światem. Znam kilka osób z fobią społeczną, ale nie zachowują się jak prawik 24, 92 itp. "geniusie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bo nie umiem się dogadać a większości nieufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ja bo nie umiem się dogadać a większości nieufam<<< Komu nie ufasz i z kim nie potrafisz dogadać się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to z nikim poza jedną osobą. Wyczuwam że koleżanki są fałszywe. Jednej coś powiedziałam na swój temat i innym razem to usłyszałam jak inna o mnie opowiadała drugiej tak czułam że tamtej nie można ufać mimo że się zapierała. Czasami mogę się mylić ale dużo widzę i słyszę i ufam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą jedną osobą potrafię się dogadać ale też nie jest tak jak bym chciała za dużo o mnie przekazuje innym, chodzi o to co powinna zachować dla siebie do tego potrafi robić coś co mnie rani. Ktoś kto jest osobą zaufaną nie powinien się tak zachowywać bo albo jest ze mną albo przeciwko mnie innej opcji nie przewiduję. Pomaga mi często i mnie wspiera, sama obecność jest dużym wsparciem ale robienia czegoś wbrew mojej woli lub na złość nie toleruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×