Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto jeszcze oprócz mnie samotnie spędza weekend?

Polecane posty

Gość KasiulaaaaaH
jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zajączkiem nazwany
Inacessible89, A gdzie blondyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaaaaaH
Górny Śląsk to duży teren :D gdzie ten spacer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Górny Śląsk to duży teren gdzie ten spacer?<<< Na wschód od Katowic :). x A gdzie byś chciała :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaaaaaH
A ja na północ :) trochę nie po drodze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaaaaaH
chyba ty masz mózg pulchniutki misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaaaaaH
23:05 podszyw. Jestem, ale tak zupełnie szczerze to leże już w łóżku. Godzinę wcześniej i już byśmy spacerowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jestem, ale tak zupełnie szczerze to leże już w łóżku. Godzinę wcześniej i już byśmy spacerowali...<<< Ja też leżę :). Skończyłem pysznego loda z kawałkami czekolady i teraz słodko szykuję się do snu :). Po kilku dniach studiowania przepisów, mam sieczkę w głowie :(. Gdybyś miała jeszcze kiedyś ochotę na spacer, to mojego maila znajdziesz po wybraniu nicka :). Spadam na chwilę, porządzić w kuchni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaaaaaH
Myślę, że skorzystam :) weekend to jedyny czas kiedy mogę bezkarnie poleżeć, odpocząć i naładować akumulator na nowy tydzień :) W jakim jesteś wieku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... :D nie macie czego zalowac. sam chetnie zamknalbym sie w pokoju i oddzielil od swiata. a tak wczoraj impreza ktora zakonczyla sie dopiero dzisiaj, no i sobota u mnie... :) naszczescie pogonilem towarzystwo po 22... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>W jakim jesteś wieku?<<< Stary dziadek ze mnie :). x Czterdziestka mnie już stuknęła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>o... nie macie czego zalowac. sam chetnie zamknalbym sie w pokoju i oddzielil od swiata. a tak wczoraj impreza ktora zakonczyla sie dopiero dzisiaj, no i sobota u mnie... naszczescie pogonilem towarzystwo po 22... <<< x To po co ich goniłeś? x U mnie impreza zaczynała się w piątek wieczorem, a w poniedziałek rano, jechaliśmy całą paczką na uczelnię :D :D :D. x Jeszcze dziewczyny zdążyły gary pozmywać, a chłopcy przestawić meble, do "cywilnego" użytku mieszkania :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiulaaaaaH
Ja co prawda troszkę młodsza, ale już w takim wieku, że 40-latkowie to nie dziadki dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zawsze na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiulo :). x Piękne słońce za oknem :). x >>>ja jak zawsze na zawsze<<< Odsiadujesz dożywocie w celi śmierci, za obrazę Kaczyńskiego :D :D :D ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślę o Kaczyńskim ;) Nie mam powodu oby go obrażać :P a co do week nic się nie zmieni teraz już mam pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a co do week nic się nie zmieni teraz już mam pewność<<< Pewna jest tylko śmierć i wredność przywódców PiS-u :D :D :D. x A poważnie, to wszystko zawsze może zmienić się w jednym momencie. Jak masz takie piękne słońce za oknem, jakie świeci u mnie, to zakładaj buty i wędruj w świat. Uśmiechaj się do ludzi, to i oni będą mili dla Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja 9.24 " Uśmiechaj się do ludzi, to i oni będą mili dla Ciebie usmiech.gif . " jasne ;) wiesz jak to działa ludzie myślą że jesteś wariatem :P a uśmiech mam piękny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ludzie myślą że jesteś wariatem<<< A niech myślą, co tylko zechcą :D. Ważne: co czują i jak się zachowują :). x >>>a uśmiech mam piękny<<< To korzystaj zeń :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też samotnie. Chyba zaraz piwko otworzę to się humorek poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>samotna z Górnego Śląska<<< Takie zdjęcie wcale mnie do znajomości nie zachęca :(. x Przyznam, że zdarzyło mi się już takie dostać, od jakiejś zainteresowanej znajomością kobiety i za cholerę zrozumieć nie potrafię: po co niektóre babki coś takiego wysyłają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Chyba zaraz piwko otworzę to się humorek poprawi<<< Polecam Porter z Okocimia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sama i właśnie się objadlam z zalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiaczku, ale w lodówce tylko Łomża i Heniek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misiaczku, ale w lodówce tylko Łomża i Heniek.<<< To Łomża chyba lepsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja też sama i właśnie się objadlam z zalu<<< Ja będę objadał się dla przyjemności :), dobrym bigosikiem z pysznym chlebem drwalskim z Lidla :). x Już mi ślinka cieknie :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×