Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gościk- a czy w becie na 100% wyjdzie mi czy to ciąża po 4 dniach spóźniającej się @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag- gratulacje :))) mnie strasznie kuło podbrzusze i jajnik prawy a testy negatywne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
Ewaga Gratuluję: ))) Paula idź na tą betę w końcu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poproszę kogoś aby zostawił mi samochód, bo u nas każdy autem do pracy jeździ . jaki musiałby być wynik aby wykazało ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Paul nic straconego,moze jednak sie udalo. Idz najwyzej na Bete,chyba pokaze juz. Umin: U mnie to samo,pierwsza ciaza w pierwszej probie,i to bylam Prwna ze nic, bo sluzu akurat wtedy prawie nie miala,myslalam Ze bezowulacyjnx czy co, a normlanie mialam zawsze przed tamta ciaza,bole brzucha i sluzu plodnego duzo,a w tamtym cykli nic,ani jednego ani drugiego. :-O A teraz tez jakies schizy mam,3 cykl i nie udaje sie. Mimo dobrego sluzu. :-/ normlanie zalamalam sie juz dzisiaj. Zebym moze mlodsza byla ,to bym tak nie stresowala,a juz grubo Po 30tce,wiec czas leci. Kurde na tym topiku same mlode mamy,zaczynam w kompleksy popadac :-D :-D teoretycznie moglabym Miec juz kilkunastoletnie dzieci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Chyba musze poszukac topiku Fla kobiet w podeszlym wieku:-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to prawie 4 lata? synek mial 1,5 roku jakos jak zaczelismy w zeszlym roku stracilam 2 ciaze - no I teraz bedzie 4 w sumie zaszlam w ciaze dokladnie w dzien terminu porodu- 07.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag gratuluje Paula. jestem przekonana, ze 4 dni po spodziewanym terminie beta juz wyjdzie. Gdzies czytalam, ze beta wychodzi juz 10 dni po owu. Obeserwowalas cykl? Wiesz kiedy masz dni plodne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie ;/ nic nie obserwowałam. u nas po prostu przy stosunku było tak że "co nam szkodzi chcemy mieć dziecko wiec może się uda" nic nie obserwowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Ewag gratulacje! :-) Eee tam zaraz stare. Ja sie cały czas czuje jak 18 latka ;-) Tez czytałam, ze beta juz po 10 dniach od zapłodnienia daje wiarygodny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Paul beta powyżej 5 z tego co wiem ;-) bo w zeszłej ciąży ublagalam o betę bo mimo dwóch kresek na 3 testach nie wierzyłam ze się udało :-P u mnie wynik w 5 tyg był 621 :-) Gościk mam cykle jakoś 30 dniowe w poniedziałek powinnam mieć okres.. Nie traccie nadziei kobiety :-) każdej z nas w końcu się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba ze stresu zaczęłam co chwilkę siku latać do kibelka heheh boli mnie na dole strasznie bo prawej stronie wydaje mi sie E okres idzie ale zawsze coś tam nadziei jest choć mam mocne bóle nie wydaje mi sie Zeby takie były na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jutro się udam jak @ nie przyjdzie. Będzie to już jutro 5 dzień spozniania się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag gratulacje :):) ja podobnie bo ostanią @ miałam 28.03 owulacja 14-15 dzień ( 14 dzień zastrzyk ovitrelle). i bladziuchne kreseczki, cień cienia....... dzisiaj nie testuje!!! jak @ nie przyjdzie to w czwartek idę na krew i się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Klara mnie w pierwszej ciąży, kilka dni po zrobieniu pozytywnego testu i po wizycie u gina zaczął pobolewa brzuch dokładnie tak jak na @, wystraszyłam sie i znów zjawilam sie u gina. Przepisał mi duphastone i brałam go juz do 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde brzuch mnie dość mocno boli a tutaj to tak sie nie przejmują a z lekarzem są może tylko 2 wizyty reszta z pielęgniarka ale ja i tak chodzę do swojego gin jak tylko jestem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Klara zrób może jeszcze jutro rano test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pójdę kupic test choć tutaj kupę kasy kosztują ale bede pewniejsza i nie bede sie tak martwić ze coś sie dzieje dzieki dziewczyny jesteście najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robie klopsy mielone na obiad gdzie mięso surowe przyprawione mogłabym jeść cały czas natomiast dziś nie smakuje mi wcale a podczas smażenie szybko przerwacam na drugą stronę i uciekam bo śmierdzi ;/ a mięso jest świeże. .ale mam problemy ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Klara a gdzie mieszkasz? Anglia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwecja wlasnie kupiłam test ech prawie 100zl na Polskie pieniążki ale wole byc pewna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wrocilam, obiad zrobiony, mozna znow posiedziec na kafe .P Klara, takiego drogiego testu nie robilabym prze terminem :P szkoda by mi bylo, jakby mial wyjsc jeszcze negatyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
100zl??? O szit... Baaaardzo drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sa testy pomiedzy 5 euro a 12 euro (jeden)..droszych nie widzialam.(albo sie nie skupialam na poszukiwaniach drozszego testu) :P Moze ja tez kupie w tym tygodniu test..zobaczymy jak sie bede czula. Wczoraj bolalo mnie lekko podbrzusze..dzis poki co cisza.. Albo sie test przyda..albo bedzie lezal do "nastepnego razu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
U nas niecałe 3 euro. :-) mam kupione a czy zrobię w tym miesiącu czy innym, zobaczymy :-P u nas po obiedzie, w końcu dochodzimy do ładu po przeprowadzce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dziaiaj dostanę okres heheh o do następnej próby bedzie leżał aż sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×