Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gryzmolina
hej :) staraliśmy się z mezem od początku roku o dziecko.. ale nic z tego. wybrałam się na początku tego miesiąca do ginka i powiedział ze mam zrosty macicy ze starania o dziecko mamy odlozyc, podleczy mnie i będziemy dzialac..nastawiłam się na to ze nie jestem w ciąży i jakiś czas nie będę... jednak zawsze jest tak jakby się nie chciało.. nie dostałam okresu już myslalam ze mam takie zrosty ze już nie ma szans nawet na okres.. z ciekawości zrobiłam test i dwie kreski.. mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Miał może już ktoś do czynienia ze zrostami macicy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Aga gratulacje :-) Pochwal sie jakiej marki test robiłaś, ze tak szybko wyrył ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
*wykryl ;-) Pisze z telefonu i potem cuda wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Agaaaa, no kurna, ze mna mialas testowac :P :D gratuluje..ale szybko ci ten test wyszedl..super!!!mnie to brzuch przestal od poniedzialku wieczrem bolec (typowo)..czasem tylko od czasu do czasu czuje takie "tlenie" ;) i brodawki mnie bola. Hm... Dzis moj dzien 25... No nic..musze czekac :P W ogole chyba od piatku za bardzo mnie tu do niedzieli nie bedzie, bo moje kochanie zjezdza do domu na majowke ;) Antje, przykro mi bardzo, ze malpiszon przyszedl...ale nastepnym razem sie uda :) zobaczysz :) Klara, nie smuc sie i na ciebie przyjdzie czas, mloda jestes :) Malami trzymamy mocno kciuki..jak sie w ogole czujesz? hej gryzmolina, dwie kreski, to dwie kreski :) gratki. A tak w ogole idz do gina, nawet dzis, powiedz , ze test wykazal ci dwie kreseczki a masz zrosty.. On na pewno bedzie wiedzial co robic :) Lepiej isc wczesniej do lekarza w takim wypadku. I innym dziewczynom dzien doberek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga,a kiedy dokladnie malas ostatni okres, bo tez czekam z testowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umina, skad ja to znam ..kiedys na telefonie chcialam napisac "teraz nie mam czasu, pozniej poklikamy" (klicken)...a na telefonie zamiast slowa klicken, pojawilo mi sie "fi**en" :D oczywiscie wczesniej tego nie zauwazylam w przetlumaczeniu mniej wiecej "teraz nie mam czasu, pozniej sie pobzykamy". Moj kolega odpisal " alez z jak najwieksza przyjemnoscia, bede o tym marzyl caly dzien".... Pozniej skumalam, ze telefon zrobil mala poprawke. Mielismy z tego niezly ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dziękuję wszystkim :-) ale jeszcze powtórzę za parę dni dla pewności i wtedy wybiorę się do położnej ;-) ostatni okres był 4 kwietnia :-) A test nazywa się "pregcheck" :-) z jakiejś fińskiej marki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Gościk poprawiłas mi nastrój :-D Kiedys miałam wysłać do giną wyniki badania krwi i zamiast wyniki morfologii przerobił mi słowo na wyniki mordobicia :-D gin miał ubaw ze mnie przez cała ciąże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Anitka gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga, czyli ostatnio mialas wtedy co ja. Jeszcze się wstrzymam, ale cieszę się, ze u Ciebie juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka super gratulacje następna szczęśliwa mama. Kurde a ja myślałam ze uda mi sie mieć 2 dzieciaków przed trzydziestka chyba sie nie uda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzmolina
Gościk, wizyte mam dopiero na 12 maja.. mój gin jest na urlopie.. a czekam tez na wyniki badan bo wczoraj robiłam bo mi zlecil, prolaktynę, tsh, wymazy.. jeszcze jakiegoś markera mi zlecil.. i mam isc do niego z wynikami oczywiście zakaldalismy na ostatniej wizycie ze nie jestem w ciąży.. trochę nam dziecko pokrzyzowalo plany... ale mam mieszane uczucia boje się.. to czcekanie na tą wizyte to jak katorga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;) Gratuluję nowym mamusiom ! :) bardzo bym chciała do was dołączyć ale kto wie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Gratulacje mamusiom! Ja to chyba predzej menopauze dostane niz drugie dziecko :-( Dziewczyny dorwalam wyniki od endokrynologa:-) prolaktyna 180 a przedzial 25-628,5. znaczy miesci sie,a czy ktoras z was kiedys badala ja? Bo gdzies w durnym internecie przeczytalam,zedziewczyna miala 180 i to bylo za wysoko i jakis guzek na przysadce miala,ze przy tej cyfrze ,moze to juz byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja tez chce byc drugi raz mamusia i ta juz teraz,czemu nie moge :-( :-( :-( Dola mam strasznego,nawet nie chce mi sie z mezem gadac,denerwuje mnie wszystko w kolo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniecierpliwa
Hej dziewczyny, u mnie termin @ 17 maja, mam bardzo długie cykle. Seks był w zeszły wtorek bo wtedy miałam płodny śluz. Wiem ze jest jeszcze za wcześnie ale dzis testowałam z porannego moczu i niestety negatyw. Z objawow straszny bol kręgosłupa, piekące sutki, osłabienie ( aczkolwiek nie chce sobie nic wkrecac). To nasz pierwszy cykl starań, ale mam pcos wiec do końca nie wierzę że sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlmala moja mama się długo starała o 3 dziecko no i w wieku 36 lat się udało :) zero problemów z ciążą . Nie dołuj się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w sklepie..zobaczylam test. Ale stwierdzilam, ze nie kupie...bo po co haha i tak bylby jeszcze negatywny... mamaniecierpliwa,faktycznie jestes niecierpliwa...Dziewczynom w terminie miesiaczki albo nawet i po terminie testy wychodza negatywne..a ty chcesz, zeby u Ciebie wyszedl tydzien po stosunku?.. Nie nakrecaj sie niepotrzebnie. Nie pisze tego, zeby Cie zdolowac, ale zebys realnie spojrzala na to wszystko... :) Wiadomo, ze kazda z nas chcialaby zobaczyc dwie kreski, albo czyta o objawach ciazy...No ale nie mozemy popadac w paranoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety to moja wada. Teraz grzecznie czekam do terminu @, No chyba ze nie wytrzymam to moze 5ego zrobię, akurat miną 2 tyg od bzykania :) A jest tu jakaś kobitka z pcos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniecierpliwa
To wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniecierpliwa ja robiłam jeden test 2 dni po @ i negatyw. I znowu po 2 dniach i tez nic a @ nie ma i co ? Teraz czekam aż mnie tydzień od @ i wtedy zrobię jeszcze jeden jak znowu wyjdzie negtyw to idę na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Mamamiecierpliwa jeśli @ masz dostać 17 maja to wydaje mi sie, ze jesteś jeszcze przed owulacja. Sprawdzałas ja testami owu czy tylko na podstawie sluzu? Zazwyczaj owu jest 2 tyg przed @ wiec jeśli masz możliwość to działa jeszcze w weekend majowy ;-) Hormon na który reagują testy ciążowe wytwarzany jest dopiero po implantacji zarodka w macicy czyli ok tygodnia od owu. Ja mam pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniecierpliwa
Ja o pierwszej ciąży dowiedziałam się około 6 tyg moze cos w tym jest faktycznie. A nie wiesz od kiedy beta z krwi wychodzi? Każdy mowi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluz i temperatura, ale mogę sie mylić dopiero sie wdrażam w npr i zaczęłam chodzić do poradni napro i brać leki. Moje cykle czasem sa krótsze a czasem dłuższe. Zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Mamaniecierpliwa a bierzesz jakieś leki? Przy pco nawet jak wydaje Ci sie, ze masz śluz płodni to owulacji wcale możesz nie mieć w danym cyklu. Chodzisz na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Beta może wyjść juz po 10 dniach od owu, ale muszisz dokładnie wiedzieć ze minimum tyle od niej minęło (np. Monitoring u gina) A najlepiej iść po dniu spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniecierpliwa, naprawde lepiej poczekac do terminu miesiaczki..bo jesli wczesniej nic nie wyjdzie, to tylko niepotrzebny stres jest :) Podobno beta od 10 dnia po owulacji juz wychodzi. Ale jak to jest z praktyka to nie wiem, bo nigdy nie robilam :) (ale trzeba dokladnie wiedziec kiedy byla owulacja) ja do okresu mam jeszcze jakies 4-dni .o ile cykl sie nie wydluzyl. A i zreszta chora bylam podczas dni plodnych..to chyba raczej niezbyt wielka szanse mam w tym miesiacu.. :/ No coz, poczekamy, zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Gościk my to faktycznie mamy jakiś przekaz myśli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mowie, chyba jestesmy na tej samej "fali" ;) hehe Kurcze, szkoda, ze nie wymyslono jakiejs bransoletki, ktora wskazywalaby dokladnie owulacje, zaplodnienie i zagniezdzenie haha :P bylby niezly hit..chyba kazda prawie babka by taka miala :D a tak..to trzeba czeeeeeekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×