Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Efea no ja mam tak ze na @ zawsze mnie boli jajnik prawy aż rwie ze płacze z bólu. Teraz czuję taki lekki ucisk jakby chciał zaraz za boleć ale się powstrzymuje :D jak nie dostane @ to od razu pójdę na betę. Nie będę się bawić w testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie powinnas juz dostac@ ? Bo tak czytalam ze chyba 24? To może faktycznie bola na ciąże u mnie tez grubo po terminie pokazały się 2 kreski i tez juz miałam iść na bete,ale pokazały się wieczór przed wizyta Idź koniecznie i sprawdź;)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miałam 24 dostać i nie dostałam. Spóźnia się już 5 dzień. Testy dwa zrobiłam i jedna krecha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naradzie identycznie jak u mnie. Z tym ze ja więcej testów robilam Każdego dnia od spodziewanej@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula, idź szybko na tę betę i miej to z głowy. Kurde, żadna odległość nie byłaby dla mnie istotna, gdybym miała do załatwienia taką sprawę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam dwa dni po i 4 dni po i nic. Teraz w piątek będzie tydzień wiec zrobię w piątek jeszcze a jak wyjdzie znowu negatywny i okresu nadal nie będzie to w poniedziałek pójdę na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem wiem ze to poważna sprawa ale jeśli na prawdę ktoś nie ma jak się dostać do miasta w rannych godzinach to nic na to nie poradzę. Jeżeli w piątek kolejny test nic nie wykaże wtedy udam się na tą betę coś wymysle będę kombinować na razie mam nadzieje ze test coś wykaże juz wtedy piątek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam dzis na jakiejs stronie, ze niektorym kobietom test jeszcze dwa tygodnie po terminie @ wychodzil negatywny ... niezle..tyle czasu w niepewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi się cos wydaje ze uCiebie tak to wygląda. Mam przeczucie ze do poniedziałku wyjdzie test Jak nie to kombinuj z tym dojazdem bo się zameczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak test nie wyjdzie to oczywiście ze wtedy będę kombinować z dojazdem :) Teraz zaczęło mnie podbrzusze kuc lekko przez chwile. Nie wiem czy to dobry znak czy nie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe podbrzusze to mnie teraz boli, ale to chyba dlatego ze odkurzalam;) ogólnie mm ozesz mieć objawy ciazowe,a możesz tez juz podświadomie je odczuwać. trzymaj kciuki zebys jak najszybciej się dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Oj tak to prawda że czasem późno pozytywne wychodza testy, sama znam Dziewczynę której dopiero w 6 tyg pokazały się dwie kreski :-) Paul spokojnie powtórz test za parę dni i wtedy na betę jak nadal okresu nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Efea tak zrobię :) W piątek będę jeszcze testować jak nic nie wyjdzie to w poniedziałek beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniecierpliwa
Mnie tez kłuje podbrzusze i jajniki. A nie wiecie jaki zazwyczaj jest śluz po zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnego śluzu ;/czasem odrobina białego jak mleko się zdarzy ale to raz na dwa dni i tyle resztę dni suchość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ale sie wtrace tak bo przeczytalam pare postow. Paul ie martw sie jak nie pokazuja sie dwie kreski to i tak mozesz byc w ciazy.... ja mialam taka akcje ze w 6 m-cu ciazy zrobilam test (tak dla brechty bo znalazlam w domu jeszcze jeden) i byl negatywny :D trzymam kciuki za kazda z was, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mnie rozbawilas teraz :) Ja tak na prawdę to myślę że zaraz dostane ten okres nie mogę uwierzyć że jest szansa ze jestem w ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo najlepiej to sie nie nastawiac pozniej jest mila "niespodzianka" pozdrawiam dziewczyny - tegoroczna lutówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem takie nastawienie jest najgorsze bo później okazuje się ze jest dupa i nie wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
a ja mam wlasnie sluz - taki bezowo rozowawy i boje sie ze za duzo i ze cos tu jest nie halo. Co prawda nie wiem czy jestem w ciazy, wizyta za dwa tygodnie, ale od trzech dni dziwne rzeczy mi dolegaja jak te plamienia czy pieczenie i klucia w podbrzuszu no i ostatni @ 12.03 (co prawda mam niereguralny i dl cyklu zawsze powyzej 32 dni ale to i tak juz dlugo nie ma :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jednak weszłas :) Mi się wydaje ze nie ma sensu szukać o tym w internecie bo każdy pisze inaczej i każdy ma co innego . Ja bym zrobiła test a jak by wyszedł negatywnie to poczekałabym na tego lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
Paul_00 a wpadlam jak mnie zaprosila. :D no i w koncu jestem troche potencjalna mama, co prawda mloda, niedoswiadczona, nieplanowana i troche przerazona ale jednak :p racja, jutro zrobie test! Chociaz wolalabym zostawic to na poniedzialek jak bede widziec sie z chlopakiem zebysmy byli przy tym razem, ale chyba nie wytrzymam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób. Będziesz spokojniejsza :) i czekam jutro na odpowiedz :) tylko najlepiej jakbyś zrobiła z porannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
Prawda, bo tylko bede niepewna i zestresowana.. wiem, wiem juz sie o tym naczytalam i mam kilka testow za soba, a jeden negatywny, no coz, calkiem niedawno ale sadze ze bylo za wczesniej bo objawy takie trwaja od kilku dni.. tylko ten bol glowy :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×