Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość Umina888
Efea gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni mają te szczęście a drudzy nie.. :) Wiecie co mnie najbardziej denerwuje ? Gdy dziewczyny w wieku 16-17lat rodzą dzieci a te które chcą mieć dziecko to nie mogą ;/ a nie daj Boże jeszcze gdzieś zostawiają brak słów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Paul fakt, to boli. Nie ma sprawiedliwości w wielu sferach życiowych.... :-( Mi pomaga myśl, ze gdzieś w tym wszystkim ukryty jest jakiś większy plan... Ja staram sie juz prawie 2 lata, ale jest mi łatwiej bo jednak mam juz jedno dziecko. Mój promyczek szczęścia nie pozwala mi na utratę wiary, ze kiedyś sie uda :-) bardzo chce zeby miał rodzeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umina rozumiem Cię :) ja staram się teraz powiedziałam sobie ze wole teraz za młodu niż później jakbym miała się starać Bóg wie ile czasu ... moja kuzynka bardzo długo czas się starała zabrała się za to za późno no i po 4 latach się udało gdy teraz ma prawie 30 lat jest to dla mnie za późno w tym wieku Już chciałabym mieć drugie dziecko i je wychować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja tez gratuluje tym co sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj okres sie kluje i kluje no ale do piątku ma czas:-) musi mnie przecież podenerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie okres chyba zapomniał bo zawsze coś miałam jakiś objaw a teraz nic a mam takie dziwne uczucie ze bardzo chce dziecko i pewnie mnie denerwuje i nie daje znać o sobie a zaraz przyjdzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlmala
Ja to w tym cyklu,to tylko chyba 14 dni nie mialam okresu:-D Ja nie wiem co to mi sie porobilo, plamilam do 13 dnia cyklu ,masakra. Teraz 1 dzien wczesniej przyszedl. Ostatni 1 Dzien pozniej,a poprzedni 4 dni poznije,dlaczego????? Gdzie zawsze regularne mialam,jak na zlosc ,teraz wszystko mi sie popsulo:-( to Mnie chyba najbardziej denerwuje,bo nie wiem co sie dzieje. Przepraszam za litetowki ,bledy niktore, ale pisze z komorki i chba mam palce za grube:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlmala no to faktycznie coś ci się rozjechało :/ najgorsze zawsze jest to, że nie jesteś pewna kiedy ta @ faktycznie ma być. Ja już gdzieś podświadomie myślę, że @ przyjdzie, a jutrzejsza beta mnie tylko uspokoi i nie będę wyczekiwać @ żeby robić test, który przez to oczekiwanie mógłby się przesunąć. A piersi tak mnie bolą i są większe niż zazwyczaj, że gdyby nie stanik, to chyba bym umarła, bo nawet przy zwykłym chodzeniu sprawiają mi ból straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczekam jeszcze ten tydzień jak @ nie nadejdzie , w poniedziałek zrobię test i jak znowu negatywny będzie to w wtorek pójdę na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul podziwiam cię za cierpliwość :) no ja chcę wiedzieć teraz zaraz ze względu na ta majówkę, tak to pewnie też bym poczekała, a tak imprezka się szykuje i wolę wiedzieć co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zrobiła test w dniu @i był negatywny wiec pomyślała ze to opóźnienie i energicznie spędziła weekend :D po 8 dniach znowu zrobiła bo mówi coś jest nie halo no i proszę początek 5 tyg :) Ja jestem cierpliwa do czasu w poniedziałek się okaże :) może zrobię nawet w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami88 a jakie masz objawy ? Mogłabyś napisać ? Bo nie pamiętam czy pisałaś taka mam pamięć słaba ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul ja od 2 tyg ból brzucha jak na @ mam i ból krzyża do tego, zwłaszcza jak dłużej stoję czy chodzę. A od dobrego tygodnia ból piersi, no i widzę, że urosły. Piersi zawsze tak przed okresem bolały, ale nie były aż tak duże . No i nigdy wcześniej nie miałam takich bóli brzucha, zawsze mnie bolała dzień przed @ albo dopiero jak dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
nie przesadzacie trochę? czasem 16 czy 17 latka będzie lepszą matką niż taka 30latka ;) ja mam termin @ na jutro ale chyba nic z tego nie będzie bo brzuch mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no to są może jakieś szanse u mnie :) Teraz jestem w pracy na postoju ale tak to strasznie szybko się meczylam nogi zaczęły mnie boleć nie mogłam ustać. Tydzień temu niecały tydzień kulo mnie strasznie podbrzusze i prawy jajnik do tego doszedł teraz brak apetytu . Ból głowy gdzie nigdy mnie głowa nie bolała Piersi mam większe od tygodnia a od dziś zaczynają trochę pobolewac. No i brak śluzu czasem jakąś odrobina jak mleko i to tyle . Tysiaczek mówiłam o takich co zostawiają gdzieś swoje dziecko i idą w długą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dziewczyny zrobiłam test z ciekawości bo coś mnie od wczoraj dziwnie brzuch bolał,i są dwie kreski :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę wchodzę a tu takie wieści :) Aga-GRATULUJĘ ci ! :D U mnie oczywiście okres przyszedł.Myślałam że umrę z bólu.Dzień wycięty z życia.Do tego tak spuchłam że mam wrażenie że ważę z 200 kg :P Swoją drogą dziwi mnie to że nie mam owulacji a okres przychodzi jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestawiam się X Staraczki Paul_00. ....cs1. ......termin@ 24.04 Mała_Mi_88....cs 1....termin@ 30.04 Klara12...cs....termin 01.05 Aga190193....cs 1....termin@ 04.05 gościk....cs 1....termin@ 03.-05.05 magdalenka198931...cs14...term.@20.05 gośmilllianka...cs ....termin@ 27.04 tysiaczeek....cs 3....termin@ 29.04 Lomi24...cs16...term.@29.04-30.04 Aneczka2930...cs...termin@ Antje29...cs...15...termin26.05. X Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
Aga szybko ci ten test wyszedł, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratulacje! Tak bardzo bym chciała do ciebie dołączyć :) Antje może właśnie ten 26.05 okaże sie szczęśliwy w dzień matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczeek
Mała mi nie kusi cie test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super gratuluje fajnie a ja dzisiaj dostałam okres wiec kolejny miesiąc do tylu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
No 3-4 dni szybciej wyszedł :-) coś się źle czulam od wczoraj, brzuch bolał inaczej to zrobiłam i o :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Trzymam teraz kciuki za Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×