Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

My na razie nic nikomu nie mówimy :) chcemy być pewni że to na pewno to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
No ja tez nie mowilam mamie wprost ze o mnie chodzi, na przykladzie kolezanki dawnej ktora w moim wieku jest niedawno urodzila krazylam, bo chcialam troche wyczuc jej stosunek w razie czego, ale jest dobrze! :D no, no to w poniedzialek sie okaze co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ha ha tez tak mamie opowiadałam wczoraj o mojej koleżance rok starszej która jest Teraz w ciąży :) była dobrze nastawiona :D w mojej rodzinie teraz same maluchy się rodzą wiec byłabym ogarnięta w tym :D mój brat ma 4 lata wiec trochę go wychowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
No to widze ze oprocz testowania w poniedzialek wiecej nas laczy! Ja z dziecmi siostry starszej mam duzo do czynienia, siostrzenice teraz 3 letnia od.dziecka mialam okazje nankowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym juz ten poniedziałek bo nie mogę się doczekać :) jak nie wytrzymam to zrobię juz jutro bo to będzie 7 dni od @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dziewczyny ja mam 22 lata i jestem w drugiej ciąży, planowanej :-) synek tez był planowany :-) wiek to tylko liczba ;-) jak ktoś pragnie dziecka i ma do tego warunki to nie ma nic do rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanaa2020
^masz racje, chyba dzisiaj to chyba taka moda sie zrobila na pozne macierzynstwo. Juz nawet nie chodzi o to, ze takie sa warunki ze ciezko jest sie wczesniej zdecydowac na dziecko bo szkola bo praca bo rozwoj bo pracodawca zatrudnil pod warunkiem wstrzymania sie z ciaza, a co oni mysla, kto ma rodzic dzieci jak nie kobiety.. ale chodzi glownie o stosunek do mlodych kobiet jakby to byla jakas tragedia ze 20sto latka ma dziecko. Ale kto by sie przejmowal jakimis utarciami spolecznymi, wazne zeby byc szczesliwym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
wynik bety 348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersji nie znam się na tych liczbach w becie ale to ciąża ? Potwierdziło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Werson gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaniecierpliwa
Gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja na chwilke :) Cos mi sie wydaje, ze niedlugo malpiszon przyjdzie,, zauwazylam troszke nieczystosci na bieliznie, takze wiec wyglada na to, ze bede mogla w sobote napic sie szampana ;) A dzis znikam, bo musze posprzatac..a potem sie spakowac- robie wypad na weekend majowkowy :) pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
Dziękuję kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
U mnie niby wiadomo ale i tak czekam na kolejny test..nigdy niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersoon gratulacje! U mnie też już malpiszon sie rozkręca, ale zaczynam majoweczke za to, u mnie też wyjazdowo. Miłego wypoczynku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
Jutro od ostatniej @ minie 5tygodni, i czy wynik 348 w 5 tygodniu to dobrze czy źle ? Betę robiłam we wtorek.. martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Werson a nie masz na kartce ile powinno być co do tygodnia? Majówka a mój mąż pracuje..sama z synkiem i psem całe dnie. Mam nadzieję że u Was lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony na rybach na nocce a ja u mamy ,urzęduje cały wieczór po mieście ;d malpiszona nie ma to już jutro będzie 7dzien ciesze się ale bardziej będę się cieszyć jak to będzie ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dziwię się że jeszcze testu kolejnego nie zrobiłaś :-P ciekawość by mnie zjadła chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efea
ja wlasnie tez Ja juz bym pewnie ze 3 miala za soba Masz mega cierliowosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robiłabym test za testem.. a jak nie to te betę a nie siedzieć i gdybać, nakręcić się a potem wielki żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem cierpliwa nie powiem :D może nie wytrzymam i zrobię juz w weekend :D zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Gratulacje dla kolejnych mamusiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam taki dziwny posmak w buzi tak jakbym czuła papierosy ;/ ( nie pale ) nie wiem co to ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina888
Wersoon wszystko ok jest :-) Tutaj przedział : 3 tydzień ciąży: 5 – 50 mIU/ml 4 tydzień ciąży: 5 – 426 mIU/ml 5 tydzień ciąży: 18 – 7340 mIU/ml 6 tydzień ciąży: 1080 – 56500 mIU/ml 7 – 8 tydzień ciąży: 7650 – 229000 mIU/ml 9 – 12 tydzień ciąży: 25700 – 288000 mIU/ml 13 – 16 tydzień ciąży: 13300 – 254000 mIU/ml 17 – 24 tydzień ciąży: 4060 – 165400 mIU/ml 25 – 40 tydzień ciąży: 3640 – 117000 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersoon
Umina888 dziękuję bardzo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×