Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapomniana dziewczyna

Jak byście zareagowały na taki sms?

Polecane posty

Gość zapomniana dziewczyna

Byłam z facetem trzy miesiące, nic, ale to naprawde nic nie wskazywało na to, że się rozstaniemy, on był do tego stopnia tchórzem, że nie potrafił nawet powiedzieć mi wprost, że już nie chce tego ciągnąć, lub coś w tym rodzaju, poszedł na łatwiznę i wysłał mi smsa o treści cytuje ,, nie pisz już do mnie, pa'' po tym wszystkim tak się zaczełam zastanawiać, czy on mimo zapewnień że mu zależy miał mnie aż tam gdzieś?:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mi facet zrobił podobnie po 2 latach zabiegania o mnie i 9 miesiącach związku na pytanie dlaczego odpowiedział: od początku wiedziałem ze nic z tego nie będzie nie próbuj rozumiec, nie warto. 3 miesiące to krótko. Popłacz ile trzeba i zapomnij ze go znałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
Zeby to jeszcze było takie proste zapomnieć, wiem że trzy miesiące to bardzo krótko, mam nawet wrazenie, że tak naprawdę to cyba w ogóle go nie znałam, ale to wystarczyło abym się w nim poważnie zadłuzyła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy miesiące to jeszcze nie tak źle chodzi mi mniej cierpienia może zrobilas cos źle może on cos zrobil ,albo ktoś się mieszał. Napisz mu ze nie wiesz o co mu chodzi i może by jaśniej napisał dla czego ten sms trafił do Ciebie ? Albo może mu nie dalas to poszukał innej. Bo wiesz oni posiadają dwie głowy dwa mozki tylko ten niżej ma przewagę. Nie przejmoj się nim czy on jest jedyny na tym świecie. Sory ze tak napisze,ale dla mnie to palant i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
"ale to wystarczyło abym się w nim poważnie zadłuzyła" ---- a na imie bylo mu Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
Próbowałam sie dowiedzieć o co mu tak naprawde chodzi, ale odpowiedzi sie nie doczekałam, nie odpisał na moje smsy, telefonu też nie odbierał to dałam sobie spokój z próbami kontaktu. Czy ja wiem czy tak mniej cierpienia, czasami myślę, że człowiek bardziej cierpi po kimś z kim był chwile, niż po osobie z która było się np rok czasu, właściwie to już nawet nie chodzi o ten czas, ale o sam fakt że ktoś nas porzuca jak zabawkę nie próbujac nawet wyjaśnić co się tak naprawdę stało:-(;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic bym nie odpisała. Nie to nie, bez łaski, 3 miesiące to nic, szkoda czasu dla takiego dzieciucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie najlepsze w tym wszystkim jest to, ze on wcale dzieciuchem nie był, to facet 40 letni, a więc wydawałoby się ze dojrzał do pewnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wpis powyżej jest mój, tylko nie wpisałam nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najcześciej spotykają inna według nich fajniejszą, albo dostają seks i przestaje ich reszta interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko rozumiem cię ale świata nie zmienisz, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
gość dziś najcześciej spotykają inna według nich fajniejszą, albo dostają seks i przestaje ich reszta interesowac XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Inna kobieta to pierwsza przyczyna jaka przychodzi większości ludzi do głowy, nie wiem może mam jakieś złe informacje, a le w tym przypadku nie chodzi o inna kobiete, jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet napisał ci wprost, to czego się tu jeszcze doszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, nie pisz już do mnie, pa'' po tym wszystkim tak się zaczełam zastanawiać, czy on mimo zapewnień że mu zależy miał mnie aż tam gdzieś?:- wtedy mu zalezało ale najwidoczniej cos sie takiego wydarzyło że przestało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak dobrze że Ci napisał - to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
No właśnie, tego się obawiam, ale dobrze byłoby znać prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
gość dziś To i tak dobrze że Ci napisał - to koniec. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Tak napisał, ale dopiero po tym jak przez ponad tydzień milczał:-(;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co mu tak naprawde chodziło wie tylko on i tylko on może ci na to pytanie udzielić odpowiedzi. My ci możemy tylko coś podpowiedzieć, doradzić, ale tylko on zna prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale facet ma tupet i jeszcze jakei rozkazy ja bym mu od razu odpisała, ze bede pisala ile bedę miała ochotę i on mi rozkazywac nie będzie i że bardzo mu dziekuje ze ulotnił sie z moejgo życia bo skoro facet 2 lata za mną lata i ja go nie chce to i tak nic by z tego nie było... albo napisałabym coś jeszcze co by mu bardziej w pięty poszło, a ty potulnie podwinęłas ogon i pozwalasz aby car myślał ze cię uciszył jednym rozkazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
Ja piepsze ,po co sie nad tym zastanawiasz i tak nie znajdziesz odp,nie wiesz ze faceci nie mysla i sa totalnymi burakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci da ta wiedza - dlaczego? czy przez to lepiej się poczujesz, mniej będziesz cierpieć? tak zdecydował i koniec - ty nie jesteś w stanie tego zmienić chyba każdy z nas przeżył rozstanie, ty też przeżyjesz, choć w tej chwili twoja rozpacz wydaje ci się największa na świecie nie pisz, nie dzwoń - szybciej zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu odpisala, ze sie ciesze, ze mamy w tej kwestii te same poglady :-D i dlatego robisz wyjatek bo tak poza tym z reguly odpowiadasz wylacznie ludziom o podstawowych manierach i umiejtnosciach spoleczynch:) I niech sie facet idzie...now wiesz co :-D Co za glupek bez klasy, wychowania i manier. U mnie taka swolocz to by fruwala :D Laski to sa jednak tolerancyjne. Ja nie bardzo :-D A za mna lataja choc jestem niezwykle przecietnej urody i to prz ysprzyjajacym swietle ;) Tak, ale ja polegam na sobie, znam swoja wartosc i sie cenie. Polecam, drogie panie, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie dzieje bez powodu. Przyczyna moze takze lezec po twojej stronie. Moglas cos zrobic nie tak. Z doswiadczenia wiem, ze wiele zwiazkow sie rozpada, bo nie ma szczerej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniana dziewczyna
Być może masz racje, wcale nie wykluczam takiej opcji, ale dlaczego w takim razie ,,uciekał'' od tej szczerej rozmowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia79
Rok temuprzechodzilam przez coś podobnego. Najpierw zabieganie o mnie,później..SMS "ja tego poprostu nie czuje" . Myślę,ze jak się juz dojrzalszym to rozczarowuje i rani każde odrzucenie,gdy jesteśmy juz zaangażowane. Niezależnie czy to zdawkowy SMS,czy rozmowa. Może nawet lepiej nie otrzymać takiego odrzucenia wprost? Sama juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Najpierw zabieganie o mnie... xxxx A tak wam zależy na naszym "zabieganiu" o was. Nie ma reguły, że jak facet zabiega to zawsze już będzie mu zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanow sie, dlaczego doszlo do takiej sytuacji. Moze on zna prawde, ale czeka na jakies oczyszczenie sytuacji. Moze chce cos uslyszec od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tak niestety robią bo nie lubią się tłumaczyć ,poprostu mu się odwidziało , stwierdził że jednak to nie to . Ja bym sobie dała spokój skoro nie chce to nie .nie zmusisz nikogo do miłości .Chyba że zrobiłaś coś co doprowadziło do takiej sytuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×