Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zabiegi wyszczuplające nogi niwelujące cellulit

Polecane posty

Gość gość
moim zdaniem takim super popularnym i niezawodnym zabiegiem jest Icoone. Ja swoją przygodnę z nim zaczełam już jakiś czas temu i powtarzam co roku żeby ciało miało fajny kształt i żeby skóra była jędrna. Myslę ze jak w coś inwestowac to porzadnie, a toinwestycja w siebie przecież :))))) w moim przypadku akurat chodzę do kliniki la perla i sprawdza mi się to znakomicie :) na pewno nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, problem się sam nie rozwiąże a takie zabiegi (jak ktoś ma problem z ciałem i inne metody nie pomagają) to tak naprawdę jedyne wyjście z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem takim super popularnym i niezawodnym zabiegiem jest Icoone. Ja swoją przygodnę z nim zaczełam już jakiś czas temu i powtarzam co roku żeby ciało miało fajny kształt i żeby skóra była jędrna. Myslę ze jak w coś inwestowac to porzadnie, a toinwestycja w siebie przecież :))))) w moim przypadku akurat chodzę do kliniki la perla i sprawdza mi się to znakomicie :) na pewno nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, problem się sam nie rozwiąże a takie zabiegi (jak ktoś ma problem z ciałem i inne metody nie pomagają) to tak naprawdę jedyne wyjście z sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalina

Bardzo dobry zabieg wyszczuplający to Endermologia, rodzaj masażu a dokładanie  masaż mechaniczny wykorzystujący podciśnienie. Gwarantuję, że zobaczycie efekt wyszczuplenia, wygładzenia i ujędrnienia skóry. Ja jestem już sześciu zabiegach i widzę różnicę, skóra wygląda o wiele lepiej no i ciało jest wysmuklone. Na zabiegi chodzę do Velvet Clinic w Łodzi www.velvetclinic.pl Mieszczą się w budynku Medical Magnus Clinic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilasan34

Korzystałam z zabiegów endermologii alliance w Laser Delux w Lublinie. Bardzo polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksanaUFR

A znacie salon , w którym dają gwarancję rezultatu - a ja taki znalazłam -Sensiva - byłam , zrobiłam i się zachwyciłam . Zabieg antycellulitowy obłędny efekt z komórkami macierzystymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kasia
Dnia 30.11.2018 o 13:41, Gość gość napisał:

moim zdaniem takim super popularnym i niezawodnym zabiegiem jest Icoone. Ja swoją przygodnę z nim zaczełam już jakiś czas temu i powtarzam co roku żeby ciało miało fajny kształt i żeby skóra była jędrna. Myslę ze jak w coś inwestowac to porzadnie, a toinwestycja w siebie przecież :))))) w moim przypadku akurat chodzę do kliniki la perla i sprawdza mi się to znakomicie 🙂 na pewno nie są to pieniądze wyrzucone w błoto, problem się sam nie rozwiąże a takie zabiegi (jak ktoś ma problem z ciałem i inne metody nie pomagają) to tak naprawdę jedyne wyjście z sytuacji

 

Zgadzam się! Jeśli chodzi o zabiegi niwelujące cellulit i modelujące sylwetkę to tylko Icoone. Faktycznie jest to koszt, ale trzeba szukać ciekawych promocji. Mnie skusiła reklama na fejsie - na przykład w poznańskim Idealiste są promocje nawet 40% 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaa

ja jestem fanką zabiegu Adpiologie, robiłam w klince la perla całą serię 🙂 myślę że warto  wypróbować jak ktoś chce zainwestować w swoją figurę - ja sądze ze nic lepiej na mnie nie podziałało jak te zabiegi i ucięcie słodyczy (no niestety trzeba) 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×