Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak naprawdę nikt nie umie podważyć poglądów Korwina Mikke. Nie sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego ja mam pracować na nierobów, którzy korzystają z mopsów ? Oni nie chcą pracować, wolą dostać od państwa zasiłek, bo są tacy niezaradni...Nie mam zamiaru im tego sponsorować ze swoich podatków. Nieliczni chorzy i potrzebujący niech liczą na rodzinę, albo instytucje filantropijne, sponsorowane przez prywatnych darczyńców, Których na to stać. Ja w tej chwili, ograbiana przez państwo -pomagam na tyle ile mnie stać. Gdyby miała więcej to większą kwotą bym sie dzieliła, tak samo wiele innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są wybory na prezydenta, mam wrażenie, że co niektórzy zapomnieli jaką prezydent u nas ma (a raczej jakiej nie ma) władzę :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że szogun darmozjad nic nie robił nie oznacza, że prezydent całkowicie pozbawiony jest władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demokracja antagonizuje grupy społeczne wiecznie ze sobą skłóconych ludzi, ponadto wszystkim jest wiadome że mądrych jest mniej niż niemąrdych więc wybierają rząd głupców i przeciętniaków nie ogarniających elementarnych praw ekonomicznych później są wielce zdziwieni dlaczego ich standard życia jest coraz niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-zmniejszenie biurokracji,koniec trzymania pasożytów na stołkach xxx Akurat to przed każdymi wyborami obiecują wszyscy. A jest jak jest. Poza tym, skoro myślicie, że prezydent jest np. w stanie zlikwidować pomoc społeczną czy wprowadzić karę śmierci, to może faktycznie powinni wam odebrać prawa wyborcze, bo nie macie zielonego pojęcia o funkcjonowaniu swojej ojczyzny. Polecam zacząć od poczytania konstytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie jaką patologię zbiera kafeteria. Mamy tu właśnie jakieś 3 z 4% popierających tego obleśnego, bucowatego czubka. No no no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie powinni odebrać prawa wyborcze,niewidoma jesteś czy co?Ja odniosłem się do wyborów PARLAMENTARNYCH,które odbędą się na jesieni,tak więc NIEDŁUGO,dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko jak nie będzie podatków to wszystko będzie prywatne. I jest jeden problem, czy te wszystkie opłaty nie będą zbyt wysokie? Czy ci zostanie na chleb jak opłacisz wszystko? Lekarza, szkołę, pełnopłatne leki, badania, prawo do jeżdżenia po drodze itd. Znając naszą mentalność, aby każdego okraść to wizyta u lekarza nie będzie kosztowała jak powinna 20 zł, tylko 120 tak jak jest teraz. Od najniższej krajowej razem ze składką na nfz jest jakieś 300zł podatku, pracodawca ci podatku, który on sam wpłaca nie da, bo to jest jego kasa. Podwyżki też ci nie da. Dostaniesz tylko swój podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie znasz się ani na polityce ani na ekonomii, tyle że możesz posapać na forum ale i tak nie obronisz obecnego złodziejskiego systemu przez prawdą. Korwin obnaża wszystkim w jakiej żyjemy obłudzie i chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 albo 4%?Oglądaj dalej tvn ,życzę powodzenia.Tak naprawdę JKM ma 10-15% poparcia(dzięki młodym ludziom).A wy dalej głosujcie na po pis sld psl i się dziwcie,że jest źle w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zaletą wolnego rynku jest dążenie do niskich cen przez co koszty życia nieporównywalnie spadną efektywnie podnosząc standard życia wszystkich obywateli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, debilu, że parlamentarne będą niedługo, skoro JKM ma poparcie rzędu 3-4 procent? :o :o :o Wyobrażasz sobie, że prezydent (bo tylko takie miałby wyjście nie mając większośc***arlamentarnej) wetuje wszystkie ustawy jak leci? Czy ty wiesz do czego doprowadza taka sytuacja? (oczywiście wyłącznie i czysto hipotetycznie, bo na całe szczęście nikt o zdrowych zmysłach nie dopuści do władzy tego szowinistycznego, śliniącego sie, bełkoczącego coś wiecznie trzy po trzy buca) Rozumiem, że w nicku to twój rocznik - czyli jednak sprawdza sie zasada, że urodzeni po roku 90tym to bezmózgie, tępe dżdżownice, jesteś książkowym przedstawicielem swojego pokolenia 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, 10-15%, na waszym, k***inistów, miejscu, z takim poparciem podbijałabym Europę, a nie Polskę :classic_cool: :D Nikt, idioto, nie twierdzi, że obecny system i obecni politycy to cud, miód i orzeszki (choć wiem, że k***iniści wiecznie sobie wszystko dopowiadają, bo tylko wtedy ich kontrargumenty mają rację bytu). Twierdzimy jedynie, że JKM nie jest żadną, powtarzam: ŻADNĄ alternatywą, bo to utopista, a jego plan rewolucyjny nie trzyma się zwyczajnie kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwałaś mnie idiotą ,moja argumentacja ad rem> twoja ad personam,inwektywy w kierunku adwersarza w dyskusji,zamiast rozmowy o przedmiocie sprawy.Wiesz,że wg zasad dyskusji już ją przegrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjalizm bankrutuje z tego powodu socjaliści nie obniżyli kwoty wolnej od podatku uparcie utrzymując jej sumę na żenującym poziomie 3 tysięcy złoty. Wyraźnie brakuje im pieniędzy na utrzymanie coraz bardziej rozbudowanego państwa i setek tysięcy bezproduktywnych biurokratów. Represje rozrośniętego aparatu państwa są coraz bardziej dokuczliwe dla zwykłych obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Nacjonalista, że to wszystko co merytorycznego masz do dodania :D Jakie to przewidywalne i typowe 💤 No to baju baj oszołomy, do zobaczenia za 4 lata ;) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracało,wracało,dwóch braci,z tureckiego frontu,z tureckiego frontu,do domu. Jak tylko przekroczyliśmy polską granicę,uderzył Polak,uderzył On w pierś mnie zranił,bolą,rany,bolą. pierwsza rwie,druga się goi,ale od trzeciej powinienem umrzeć. W domu dzieci,kobieta młoda,wszyscy czekają na mnie i się nie doczekają. Siostro rodzona,daj mi czysty papier!Bliskim napiszę list! Ojciec przeczyta,a matka się nie dowie,że syn nie ma prawej ręki! Dzieci dorosły,matki pytają,gdzie tata nasz drogi?Matka się odwróciła,zalała łzami :,,zginął na tureckiej wojnie'' Wracali,wracali dwaj bracia,z tureckiego frontu,z tureckiego frontu do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 3-4 % jest wzięte z tvn-u,który dokonuje manipulacji po to,żeby ludzie stracili wiarę w to,że popieranie Korwina ma jakikolwiek sens.Szczerze mówiąc,to już RN jest lepszy od tego układu,co rządzi teraz. Swoje argumenty podałem wcześniej,nie jest moją winą,że nie chce Ci się przewinąć kilka stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,starsi ludzie zmanipulowani pójdą na wybory i zagłosują na ,,prezydęta buló i nadzieji hoć tó szogónje'' bo w tvn-ie im powiedzą,że prowadzi w sondażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty wiesz co w tvnie nadają na komorra? No bo nie posądzam cię o oglądanie tego szitu, nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś gość dziś Tylko jak nie będzie podatków to wszystko będzie prywatne. I jest jeden problem, czy te wszystkie opłaty nie będą zbyt wysokie? Czy ci zostanie na chleb jak opłacisz wszystko? Lekarza, szkołę, pełnopłatne leki, badania, prawo do jeżdżenia po drodze itd. Znając naszą mentalność, aby każdego okraść to wizyta u lekarza nie będzie kosztowała jak powinna 20 zł, tylko 120 tak jak jest teraz. Od najniższej krajowej razem ze składką na nfz jest jakieś 300zł podatku, pracodawca ci podatku, który on sam wpłaca nie da, bo to jest jego kasa. Podwyżki też ci nie da. Dostaniesz tylko swój podatek." vvvvvv Jakbym nie musiała płacić podatków, to zarabiałabym o ponad 1000 zł więcej, do tego jeszcze dodaj jakieś 350 zł miesięcznie na NFZ, to już mam 1350 zł co miesiąc dodatkowo. Odejmij teraz VAT z chleba i wszystkich produktów, to myślę że za to stać by mnie było na wszystko co wymieniłaś, a nawet więcej. Teraz państwo okrada mnie z jakichś 75% moich dochodów!!! To ja pracuje na siebie, czy na pana bula?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że na ,, prezydęta łonczym śem f buló i nadzieji hoć tó szogónje'',bo nie na siebie...To oni mają mieć dobrze,a nie my.Jak powiedziałem wcześniej,ja żadnemu politykowi z układu po pis sld psl ręki nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×