Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak naprawdę nikt nie umie podważyć poglądów Korwina Mikke. Nie sądzicie?

Polecane posty

Gość gość
i słusznie-jedyny słuszny wybór-iść na przekór komunistom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iść na przekór komunistom czyli Korwin odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakup lewaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosuj, Korwin powiedział ze będzie gejów palić na stosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale najpierw bedzie ich nabijać przez o***t na pal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taki z niego prawak, to dlaczego kocha komunistyczną Rosję i równie komunistyczna Białoruś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze porozmawiamy o jego prawdziwym nazwisku, bo ani Mikke, ani tym bardziej Korwin to on nie jest :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umie podważyć - bo świrom się przytakuje, nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce dawno juz nie ma komunizmu ani socjalizmu. Zyją jeszcze ludzie, którzy cos znaczyli w tamtych czasach. Poprzednie pokolenie, a Korwin tez do niego należy. Jego pokolenie to kolega Miller....Moze opowiadac np. o karze smierci wiedząc przy tym doskonale, ze to utopia. Nawet jak wyjdziemy z Unii, to kara smierci nie będzie przywrócona. W Polsce powinien byc prezydent, który ma nie więcej jak 50 lat. Wszystko jedno, z jakiej opcji politycznej się wywodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:48 nie przemówisz do rozumu oszołomom. Oni wszędzie wietrzą spisek, wszędzie węszą podstęp, każdy jest dla nich podejrzany. Każdy porócz JKM czy Kukiza oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jak on się naprawdę nazywa? Korwinowicz Mikkow, czy Korwinstein Mikkeman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A moze porozmawiamy o jego prawdziwym nazwisku, bo ani Mikke, ani tym bardziej Korwin to on nie jest cool.giflapka.gif xx sugerujesz że to taki sam podszyw jak Szczynukowicz? :-D Szczynukowicz musial zrezygnować z herbu i wszyscy o tym wiedzą natomiast Mikke posluguje sie dalej herbem Korwin i środowiska szlacheckie tego nie kwestionują tak jak w przypadku Komorowskiego:) Dlaczego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzice mi jedno - jak mozna powierzyc rzady panstwem fiutowi, który notorycznie zdradza swoja zone i ma 2 dzieci z kochanka? Jezeli nie jest wierny żonie, to dlaczego mam wierzyć, że będzie wierny panstwu polskiego? A może też zdradzi? Z reszta nawet słyszałam takie teorie, że to jest ruski agent, who knows... Kukiz też jest kandydatem antysystemowym, a do tego nie jest obleśnym dziadem zdradzajacym żonę, więc nie wiem, czemu tak się uparliście na tego Korwina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio JKM próbował wmówić, że sypianie z inną kobietą niż własna żona to nie cudzołóstwo, bo cudzołóstwem jest... wchodzenie do czyjegoś łoża. A podobno jest katolikiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, koleś wymyśla jakieś swoje teorie na temat cudzołóstwa, i jeszcze gada, że to jest nauka kościoła... hipokryta zasrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, koleś wymyśla jakieś swoje teorie na temat cudzołóstwa, i jeszcze gada, że to jest nauka kościoła... hipokryta zasrany xx :-D oddychaj głęboko, zrelaksuj sie, staraj sie nie poddawać emocjom a przede wszystkim nie wyrzucaj mebli przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce z nim dyskutować, bo on nie potrafi dyskutować. Snuje swoje fantasmagorie i nie daje dojśc do głosu. Jest takie powiedzenie o grze w szachy z gołębiem ;) A jak chcesz bym podważyła jego wypociny to dawaj :) Zaraz to zrobie. Wrzucaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A moze porozmawiamy o jego prawdziwym nazwisku, bo ani Mikke, ani tym bardziej Korwin to on nie jest cool.giflapka.gif xx sugerujesz że to taki sam podszyw jak Szczynukowicz? smiech.gif Szczynukowicz musial zrezygnować z herbu i wszyscy o tym wiedzą natomiast Mikke posluguje sie dalej herbem Korwin i środowiska szlacheckie tego nie kwestionują tak jak w przypadku Komorowskiegousmiech.gif Dlaczego? smiech.gif XX Jaki herb?! Farbowany lis. Pradziadek JK byl administratorem w fabryce mydla, nazwisko MUcke , dziadek zonaty z Ida Wagner, ( zródla- Wielka Genealogia Minakowskiego, głownego polskiego eksperta w temacie, mozecie sprawdzić imiona, nazwiska, daty ), ojciec juz mial zmienione nazwisko i Mucke na Mikke a JKM sobie Krwin po prostu dodal . Sprawdzcie czy MUcke lub Mikke pieczetuja sie herbem Korwin :):). Akurat na herbach się znam. Szlachectwa Komorowskiego nikt nie neguje, dyskutowane sa tylko same tytuły hrabiowskie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może porozmawiajmy na temat gospodarki bo widzę że lewaki jak zwykle kulawi z ekonomii jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwaśniewski był wierny żonie i co i jajco. Nie jestem za Korwinem,ale uważam ze ocenianie kandydata po tym czy cudzolozy czy nie to bzdura. Oni dobrze wiedza ze muszą ukrywać takie rzeczy. Putin tez od dawna zdradzał zone wszystko ukrywał. Faceci to poligamisci. Uważam ze najlepsi są tacy co mieli dwie, trzy zony. Nie k****arze jak Berlusconi i nie pantoflarze. Pantoflarze robią to co zona chce a zona może chcieć mieć dużo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liberalizm gospodarczy, liberalizm ekonomiczny, laissez faire, leseferyzm - system poglądów ekonomicznych i oparty na jego zasadach typ polityki gospodarczej, których fundamentem jest całkowita neutralność państwa i innych organizacji gospodarczych i politycznych wobec przebiegu procesów gospodarczych. Wychodząc z założenia, że każdy człowiek kieruje się zasadą korzyści materialnej (homo oeconomicus), przedstawiciele liberalizmu gospodarczego głosili konieczność istnienia pełnej swobody działalności podmiotów gospodarczych, która w warunkach wolnej konkurencji i zapewnienia przez państwo nienaruszalności własności prywatnej zapewni szybki rozwój gospodarki. Czy POPiS spełnia wymogi nowoczesnego państwa liberalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się przysłuchuję rozmowie. I pierwsze co mnie tknęło, to popatrzeć spod jakiego jest znaku JKM? Takie miałam przeczucie! Z takim typem człowieka żyłam bardzo długo i wiem jaka to osobowość. Zauważam, że każdy, dosłownie każdy skorpion jest właśnie taki...... Mitoman zadufany w sobie, traktujacy kobietę przedmiotowo. Zdradzacz, ale nade wszystko MITOMAN! I bardzo psychopatyczna osobowośc.... Nawet tu na kafeterii jest osobny temat, który też trochę poczytałam. Nigdy nie wierzyłam w horoskopy i takie tam rzeczy, ale wierzcie mi poznałam kilku mężczyzn spod tego znaku i zawsze są tacy sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, skad wiesz, ze kwasniewski nie zdradzal zony? Nie chwalil się tym publicznie, ale to jeszcze nie oznacza, ze byl wierny. Po drugie to nie chodzi tylko o to, że Korwin zdradza zone, ale tez o to, ze otwarcie propaguje takie szkodliwe poglady i zepsucie. A po wtore - skoro rzadzi nim jego fiut i popedy, nad ktorymi nie jest w stanie zapanowac i dorabia sobie jeszcze jakies zalosne teorie dla takiego postepowania, to co z nie bedzie za wladca? Jak nawet nie potrafi byc wladca swojego penisa? Zero samodyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, kraj można porównać do rodziny. On będzie bezwzględny dla slabszych ludzi... Sami chyba będąc tu widzicie, życie nie jest takie proste. Są różni ludzie i ich brak zaradności nie wynika zawsze z lenistwa. Sami nieraz czytacie z jakimi problemami nawet tu przychodzą... Czy atkie osoby mają iśc na odstrzał? Czy osoby niepełnosprawne np umysłowo również? Czy ludzie starsi też w którymś momencie okażą sie zbyteczni? Ktoś zarzucił że nie bbędzie pracował na starych roszczeniowych... Tyle że zapomniał, że ci starzy ludzie pracowali całe życie i te pieniądze się im zwyczajnie należą. To nie ich wina, ze zostały rozkradzione! I żeby mnie nikt nie posadził o lewactwo! Tyle, że żyjemy w spoleczeństwie i z róznych przyczyn ludzie bywają na gorszej pozycji. Taki ktoś kto uważał, ze tylko silni i zdrowi mają przywilej żyć już w historii narobił... Może za ostre porównanie, ale coś w tym jest........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×