Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Ta trasa byłaby bez przewodnictwa księży a ci robią co w ich mocy by popsuć pielgrzymowi nastrój.Choć oczywiście trafiają się chlubne wyjątki;)wśród duszpasterzy. Może się kiedyś wybierzemy z Bastylką?!. Ja zakleję sobie usta taśmą i obiecam trzymać się z tyłu o jakieś 100 metrów,powinno wystarczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam bo mam kilka spraw do załatwienia. Bastylko Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko.Pisałaś kiedyś o książce której przeczytanie wzbudziło w Tobie chęć odbycia pielgrzymki szlakiem Św Jakuba.Przypomnij jej tytuł,pliss.Oczywiście nie zanotowałam a teraz nie mogę odnaleźć tytułu:(.No a skoro nie mogę pójść to przynajmniej bym nakarmiła duszę lekturą. No nic na razie zmykam,dzisiaj mam neurologa.Szał:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Zulka nie przypomniałaś o twoim święcie:p Wszystkiego najlepszego, dużo spotkań z ciekawymi i miłymi ludźmi(w ramach nadgodzin), dużo zdrowia i uśmiechu❤️ Betulka wszystkiego najlepszego, szybkiego skończenia budowy i samych słonecznych dni pod nowym adresem❤️ Orsejowa Vanilka dzięki za kawę👄 Kciuki trzymam❤️ Tekla dzięki za śniadanie, wybieram jajecznicę👄 :D U mnie ciepło ale kropi deszczyk. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam czytać biografie, szczególnie polecam biografię Steve Jobsa- bardzo inspirująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam biografię Haliny Poświatowskiej -"Uparte serce" Cudowna książka. Podawajcie ciekawe tytuły-dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zulka! A to niefart z niepamięcią :-o. Aby się poprawić - Wszystkiego najlepszego, zdrowia, uśmiechu i wszystkiego czym marzysz 👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje :-)! Bardzo dziękuję za pamięć i życzenia! Zapraszam na mały poczęstunek - jest zimny bufet wytrawny i słodki też. I różnego rodzaju napitki na zimno i gorąco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie dobry Co za wazny dzien mamy dzisiaj. Vanilko jestem pewna ze wszystko poszlo po mysli. Kochana Betulko🌼 w Dniu Urodzin zycze Tobie szybkiej przeprowdzki do domku marzen i duzo, duzo zdrowia. 100 Lat!!!! Kochana Zulko🌼 duzo radosci, szczescia malo stresu w pracy i oczywiscie duzo, duzooo zdrowka zycze. 100 lat!!! Buziam Was serdecznie dziewczyny urodzinowo i imieninowo👄 Nie Wam sie darzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle dzisiaj spalam bardzo zle. W nocy wstalam, wypilam kawe.... i myk do lozka. Po tym udalo mi sie zasnac. Ale terz jestem skonana. Dobrze ze rano byl telefon od lekarza i odwolano opatrunek piety. Nic dziwnego znudzilo sie juz pewnie pielegniarce. Mnie zreszta tez, bo co drugi dzien robile ja:O Daisy chetnie bym podeslala Ci knizke. Tylko ze ja posiadam ja w orginale i pewnie nie bedzie Tobie przydatna. Sprawdzilam jest tez polskie tlumaczenie, choc podobno mniej szczesliwe. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/50369/na-szlaku-do-composteli Wiem tez ze ksiazke na ten temat napisala tez Shirley Mclain (czy jakos tam sie to pisze) No nic zabieram sie za majsterkowanie obiadu. A niech to szlag! Ja nie jestem kucharka!😠 a musze!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ma byc u mnie 28 stopni:O Niby sie ciesze ze nareszcie jest wiosna... ale az 28 stopni ciepla nie musi byc:O W dodatku tylko jeden dzien i znowu ochlodzenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka wszystkiego najlepszego🌼 Dziewczyny młody przed 11 zadzwonił bym przyjechała po niego, pierwsze słowo jak się spytałam jak banalnie prosta taka była odpowiedzieć trudne mamo nie było. Jutro matma a w piątek rozszerzoną piszę , proszę o dalsze trzymanie kciuków. Miłego dzionka ,jedne emocję opadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko popołedniowe 🖐️ Zulko - i ja spóźnione całusy ślę Ci 👄 👄 👄 i najlepsze życzenia ❤️ ❤️ ❤️ Umawiałyśmy sie już dawno dawno że będziemy sygnalizować swoje święta. Ja niestety nie kontroluje :(. Nauczyło mnie moje przeszłe życie zawodowe żeby uwalniać sie od nazwisk, terminów, dat, zobowiązań, rocznic, imprez - bo przez 30 lat musiałam wszystko pamiętać. Rodzice moich uczniów oskubaliby mnie gdybym zapomniała. Od kiedy jestem na emeryturze czyli ośmiu lat tego już nie robie i robić nie będe. Jak zapomne - wybaczcie. Dlatego prosze o przypominanie ❤️ - to żaden wstyd. Sama imienin nie obchodze :P choć kiedyś w młodości w Galicji to było ważniejsze niż urodziny i obchodziło się hucznie. Ale czasy sie zmieniły i miejsce też :D - teraz tu gdzie mieszkam urodziny są celebrowane. Zuleczko jeszcze raz całusy gorące 🌻 👄 Cieszy mnie to nasze święto w Czytelni :D:D:D Kieliszek naleweczki za Wasze (BeTulki i Twoje) podnosze lewą ręką bo prawą trzymam kciuka za Vanilkowego maturzyste :classic_cool: BeTulko - rozumiem, że wczorajsze lądowanie miało związek z dzisiejszym Świętem ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - z bufetu wybieram sobie kawałek cytrynowej tarty i gorące espresso a z napitków nalewke do polizania (smak nie ma znaczenia - blye mocna była:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam bufecik :-) i zapraszam❤️ Ja szykuję się na jutrzejszy poranek - wczesny wyjazd na rozprawę w innym mieście :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo -D - wirtualnie lądowałam z moim "krakowiakiem". Wracał z wycieczki do Izraela a był ze swoją "sympatią" :-). Mamy nadzieję, że coś się wykluje ;-) z tego sympatyzowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Betulka urodzinowo Cię ściskam serdecznie życząc duuuuużo zdrowia, szczęścia i owocnych efektów sympatyzowania krakowiaka;):D:D:D dziewczynki dziękuję Wam serdecznie za życzenia 👄 im starsza jestem tym mniej chce mi się świętować:P cieszę się ogromnie jak ktoś pamięta, bo to miłe:) a jak nie, to trudno - szat z tego powodu nie drę;):P zwłaszcza, że moje imię takie durnowate i mało chodliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ihi Ty pewnie większego nerwa masz niż Twój prymus. zetem wyluzuj, będzie dobrze, nawet bardzo dobrze:) Daisy a co takiego robiłaś wczoraj, że nie mogło padać do 19?;) u mnie padało w nocy, za to w dzień było pięknie i tak powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za dużo piszę o swoich pracorowych stresach, co? ale robi się coraz gorzej, normalnie dzień bez jakiejś akcji to ewenement:o a było tak fajnie, gdzie te czasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko i Zulko wszystkiego co najlepsze, a co najważniejsze dużo zdrówka 👄 Vanilko trzymam kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dwa dni kociej misji, odetchnę, ale będzie mi tych urwipołciów brakować;) no nic na dziś koniec, dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzięki:) i już na jutro hihi chociaż raz będę pierwsza;) naszym dwóm koleżankom sympatycznym Orsejce i Majce składam najlepsze życzenia imieninowe🌻 Orsejko życzę Ci zdrówka, uśmiechu i szczęścia i żebyś nigdy nie straciła tego pałera, który Cię tak pozytywnie napędza👄🌻 Maju - wciąż mam nadzieję, że się zjawisz w czytelni - Tobie również życzę dużo dużo zdrowia, radości i spokoju wewnętrznego 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można wiedzieć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna :O napisałam taki długi wpis i mi zeżarło wrrrr Zulko - sory, że jak tak obcesowo o imieninach ❤️ ❤️ ❤️ powinno sie pamiętac i już Ale ja stara już jestem i coraz cześciej mówie sobie że "już nic nie musze" i tak mi lepiej. Nie spinam sie przynajmniej. 🌻 🌻 🌻 Wróciłam z gimnastyki i napiłabym sie jak cosik w barku jeszcze zostało Pamiętacie jak wspominalam Wam o dziewczynie z guzem jelita grubego? Zrobili operacje i zaszyli z powrotem, teraz tylko środki przeciwbólowe bo nic innego nie da sie zrobić 😭 😭 😭 Takie to życie ob-eane jest :O:O:O Badajcie jelita po 50-ce dziewczyny!!!! A teraz za Wasze zdrowie YYYYYYYYY jak my w tym moim kółku bez Niej będziemy pracować? 😭 Bardzo bardzo Ją lubie ❤️ ciężko będzie bez Niej może jakiś cud sie stanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Teklo...smutne co piszesz. Ale z drugiej strony...ileż narządów wypadałoby badać po pięćdziesiątce :O. I czy naprawdę jesteśmy w stanie powstrzymać nieuniknione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, pchły na noc. A jutro ----dobrego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - no napisalam coś smutnego w taki uroczysty dzień, nie chciałam go popsuć ale tak mnie to gnębiło całe popołudnie, że musiałam z siebie wyrzucić żeby sobie ulżyć. W każdym razie - jeśli Was coś w pracy jelit niepokoi to nie lekceważcie dobrze? wiem co mówie bo sama jestem tego przykładem; przecież sama sie zgłosiłam i okazało sie ze całe szczęście bo kto wie co mogłoby być jakby polip sie zezłośliwił. A w lipcu mam wizyte kontrolną i pewnie będzie zlecenie na kolonoskopie kontrolną zeby zobaczyć czy w porządku . dobrej nocy życzę wszystkim ❤️ Za Solenizantki pije jeszcze raz zdrowko YYYYYYY a nasza Zulka sprytnie już dzisiaj wpisiki popełniła z życzeniami :D:D:D ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×