Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Jeszcze raz dziękuję za życzenia i fajnie, że byłyśmy razem dzisiaj :-)👄❤️ Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :)kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Dzisiaj trzymamy nadal kciuki za syna Vanillki 👄 Zulka ..Wszystkiego dobrego 🌼🌼 Beatulko...100lat zdrowka 🌼🌼 Teklo...badać oczywiscie ...ale czy to coś da ...bo miałam kolezankę ktora ciągle się badała była wzorem osoby ktora o siebie dbała i co nie ma jej już :O ..czasami zastanawiam się czy warto tak biegać na te badania ..owszem kontrola musi być ..ja jestem typem człowieka ktory robi badani jak coś dolega ..pewnie to złe ale ja nie będe na wyrost sobie wyszukiwać . milusiego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Orsejko za pyszną kawusie dziękuje ❤️ :) z przyjemnością pochłeptam :classic_cool: Orsejko 🌻 Majeczko 🌻 z okazji Waszych Imienin życzenia Wszystkiego Najlepszego a zdrowia przede wszystkim ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Bywa i tak jak piszesz Orsejko - ale ja w szpitalu widziałam ludzi którzy byli wyjątkowo lekkomyslni i nie musieli się tam znaleźć. Ale zgadzam sie z tym, że latanie bez powodu do lekarzy albo przypisywanie sobie wszystkich chorób jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Orsejko,Majeczko życze Wam Kolezanki zdrowia,usmiechu,jak najmniej trosk i kłopotów z okazji Waszego swięta 🌻 🌻 🌻 dla Was U mnie zapowiada sie ładny dzień.Słoneczko juz niesmiało wyglada. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Orsejko i Majka wszystkiego najlepszego 🌼 Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo i jak tu sie odchudzać? Takie pysznosci postawiłaś? Vanilko napis zpotem jak poszła matematyka? Zdaje tylko podstawową? Nie uwierzycie ,ale dzisiaj biore sie za przetwory.Mam moc truskawek w zamrązarce i jakos nie ida wcale.Dodam żelfixy i zrobie dżem.Kiedys tak zrobiłam i wyszły dobre. Dzisiejsza noc przespałam całą,poprzednia nie spałam wcale,ale teraz jestem wypoczęta. Teklo smutne co piszesz o koleżance,czego tak jest nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Orsejka, Majka wszystkiego co najlepsze❤️ 🌻🌻🌻 Tekla dzięki za śniadanie, dzisiaj pozwolę sobie na białą kiełbasę z chrzanem :D od jednej chyba cholesterol mi nie skoczy:D Wczoraj M odebrał wyniki, wszystko idealnie w normie. Nie przestrzega żadnej diety, nawet nie chce słyszeć o ograniczeniach, a przybyło mu sporo jak rzucił palenie. I gdzie tu sprawiedliwość:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko i Orsejko 😍. Z okazji imienin życzę Wam spełnienia wszyściutkich marzeń😍😍😍 🌻🌻🌻. Nooooo..... Teklo. Uwielbiam kiełbachę, razem z Terix zabieram się za białą z chrzanem. Plotko...podrzuć mi trochę truskawek. uwwwielbiam i od tego roku będę mieć własne z działki. Własnie wczoraj hakowałam po południu. Wszystkie 25 krzaczków :D A tak w ogóle ; WIOSNA!!!!!!, zauważyłyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane serdecznie dziękuję za zyczenia 👄 Etienn. ..dziękuję 👄 kochane stawiam kawunie drugą :) i wafelki własnej roboty :D a wiecie że ja mam lewe łapska do pieczenia ale wafle robie bardzo dobre {____________________} proszę się częstować zapraszam wszystkie . Majka ..cholera gdzie się podziewasz 😠 Majeczko ..Zdrowka ci Zyczę spełnienia najskrytszych marzeń 🌼 Mam już obiadek byłam u rodzicow Tato z zrobił kopytka :) z boczusiem :) do tego sałatka zielona z foli Taty ..częstujcie się proszę ..starczy dla wszystkich :) bo tato jak robi to wystrczy dla całej rodziny :) milusiego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny młody mówił , że dziś łatwo nie było , ale dał rade .Matma do łatwych nie należała. Jutro angielski . coś u mnie czarne chmury nadchodzą. Ja mam ruskie która chętna @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Orsejka narobiła mi smak na kopytka więc się częstuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczynki🖐️ Kochana Orsejowo❤️ Z okazji Twojego swieta moc najserdeczniejszych zyczen🌼 Zdrowia, szczescia, pomyslnosci. 100 lat!!!! Majka ❤️Ty dzisiaj tez swietujesz. Przed wszystkim zdrowia zycze🌼 Poza tym szczescia pieniazkow i wszystkiego dobrego. 100 Lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero na podwieczorek zjadlam kielbaski! przygotowane przez Tekle(te z zdjecia nr.1) Mowie Wam pychotka. Dokladnie tak powinny dla mnie wygladac kielbaski na goraco. Kopytka Taty Orsejowej tez pyszne! Bardzo lubie... Dzisiaj u mnie bylo goraco, troche duszno, ale nie bylo zadnych zapowiadanych 28 stopni. Moze i to dobrze... Po poludniu bylismy troche w centrum handlowym. Ja polazilam po sklepach, malzyk zasiadl w ogrodku piwnym. Przed godzina wrocilismy do domu. A ja zamiast cos robic zasiadlam do kompa:( Mam duzo zaleglosci.....nie potrafie sie obrobic. Trawa urosla, letnie ubrania bylo by dobrze rozwiesiiac w szafie. No i biezace sprawy pranie, gotowanie, sprzatanie.... Dywan dalej lezy zrolowany i dalej nie wiem...:O Ehh... jakas slaba i niepozbierana jestem ostatnio:O Nie wiem czy to starosc, czy lenistwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko kciuki byly trzymane mocno. Myslalam przed poludniem o Twoim maturzyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł zostało tej białej odrobinkę? może być bez chrzanu, bo po nim mnie pali:o Teklo nic się nie stało, że napisałaś o przypominaniu o swoich świętach, spoko;) i bardzo mi przykro z powodu Twojej koleżanki:( porąbane to wszystko:o Terix no to małżyk pewnie zadowolony i słusznie, tyle tylko, że teraz na żadną dietę nie przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko oddaj ten dywan w cholerę, skoro nie pasi Ci teraz nie będzie pasił nigdy. szkoda nerwów:P Orsejko a czym przekładasz wafle? kajmakiem i kwaskowym dżemem? takie robi moja mama i takie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakąś godzinę czy więcej temu Majka zapytała mnie w smsie o nasze miejsce na kafe, podałam jej nazwę, ale jak widzę jeszcze nas nie odnalazła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wczoraj "przygodę" z kurierem poczty polskiej. zamówiłam karmę dla panny F, wybrałam dostawę pobraniową kurierem właśnie. spodziewałam się przesyłki wczoraj, ale przez pół dnia nikt się nie odezwał - a w zwyczaju jest, że kurier albo smsuje, albo dzwoni, żeby umówić się na odbiór w domu - paczka w końcu waży 14 kilo. w końcu po 16 dostałam smsa, ale nie od kuriera, a od poczty polskiej i jakże się zdziwiłam jego treścią. napisano, że przesyłka została awizowana!!! w pobliskim urzędzie pocztowym i czeka na odbiór do 11 maja. pierwsze co, to poleciałam do skrzynki szukać awiza - nic nie znalazłam.:o zapakowaliśmy się więc do samochodu i na pocztę, tam wkurzeni pytamy co to za zwyczaje, żeby nie dać znać, nie zostawić żadnej informacji i gdyby nie sms z poczty w ogóle nie wiedzielibyśmy, że paczka doszła. pani udała oczywiście, że nic nie wie, a na skargę trzeba udać się do głównej siedziby PP. no nic, podpisałam odbiór, pani wystawia pakę i co się okazuje? że paczka jest uszkodzona, rozdarte opakowanie, karma trochę wysypana i na nowo zafoliowana. po zważeniu zdecydowaliśmy się ją odebrać, bo nie było ubytków, zresztą nie miałabym czasu na czekanie na następną, bo właśnie kończy się poprzednia paka. co najśmieszniejsze kurierem jest nasz nowy sąsiad (poprzednio spisał się na medal, zadzwonił, a że w domu mieliśmy być ok 16 sam zaproponował, że założy za mnie kasę i paczkę przyniesie wieczorem - dostał zresztą za to górkę). traf chciał, że wczoraj wieczorem go spotkałam. zapytałam więc czy uszkodził paczkę i bał się ą przynieść, czy co? dlaczego nie zadzwonił, nie zostawił awiza? chłopak ściemniał, aż strach:o że sam już na rozdzielni odebrał uszkodzoną paczkę i nawet kazał spisać protokół - ciekawe tylko dlaczego ja nie dostałam kopii tego protokołu przy odbiorze na poczcie??? że awizo zostawił w skrzynce i na pewno tam jest. i faktycznie jak zajrzałam jeszcze raz do skrzynki to tym razem znalazłam to nieszczęsne awizo, ale na pytanie dlaczego nie wrzucił awiza przed odstawieniem paczki na poczcie tylko po, już się plątał:o a ja przypuszczam, że włożył je do skrzynki po tym jak koleżanka z poczty dała mu znać, że przyszło takich dwoje z pretensjami:P i mówię do niego, panie przecież nie po to zamawiam dostawę kurierem żeby dźwigać 14 kilo z poczty, a ten gnojek bezczelny przecież mąż może odebrać. normalnie ręce opadają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno wiem na pewno, z kuriera PP nie będę już korzystać:P wybiorę każdego innego, bo na ogół są dwa do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się napisałam;):P a teraz spadam, bo gadam do się;):P paaaaa jutro ostatni dzień misji i to tylko rano, hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Orsejko i Maju! Wszystkiego co najlepsze z okazji imienin!!! 👄❤️🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna :O Zulko ❤️- no ręce opadają jak sie czyta o kurierze. Gołym okiem widać że sąsiad-kurier spartaczył robote :O Ja też mam sąsiada kuriera - przynosi mi i nawet po imieniu do mnie zagaja ale nigdy mu nie wybacze tego, że jego pies sika pod balkonami mojego bloku :P:P:P Wiadomo że to nie wina psiapsiurka tylko tego sąsiada bo psa na smyczy pod balkony z kupą wyprowadza cholera jedna :P jak kiedyś musiał mi wnieść na III piętro paczke z klamorami kumputerowymi ważącymi ponad 15kilo to poczułam satysfakcje - :P Bastylko - ja też miałam napisać zaraz po obiedzie żebyś ten dywan w cholere odesłala skoro masz takie wątpliwości :O:O:O Odeślij będziesz miała spokój ❤️ ❤️ ❤️ Orsejko - zjadłam kopytka Twojego Taty ❤️- tylko odpisać nie mogłam bo moi młodzi przed wyjazdem do Brna jeszcze do nas na kawe wstąpili. Jezzzzu… Dziewczynki jak ja sie dzisiaj zcharałam…. ło matko kochana! :O Daisy - pewnie tak samo jak Ty w swojej pracy zleconej ❤️ Spędziłam 4 godziny w Parku Kościuszki: zaliczylam huśtawki, karuzele, bujaki i inne szaleństwa 1-latków :P Kilometrów zrobiłam wiele. Jak wrociłam do domu to czułam sie tak jak po szkolnej wycieczce na Kubalonke z 35-osobową klasą ;) Ale szczęśliwa buzia mojego Wnusia wynagradzała mi wszystko ❤️ i takim to przesłaniem kończe dzień i całuje was na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dzisiaj śpie w czytelni :P łepek kłade na "Dzieciach z Bullerbyn" a grzeszny tułów na dywanie Bastylki :P - tym dywanie do zwrotu :P - sprawdze jakiej jakości jest :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusia goraca. Dziewczynki Majeczka dziękuje za zyczenia,wczoraj nas szukala ,podejrzewam na forum Vanilki,napisałam jej nasze forum ,ale widze nie znalazła jeszcze. Zuleczko jak cos jest uszkodzone to własnie spisuja protokól na poczcie,moze sasiad nie wziął tej paczki bo była uszkodzona,po co miał sie szarpac ,tak pewnie robia,nie wiem popytam malzyka dzisiaj jakie sa procedury (kiedys małzyk własnie miał podfirme teraz tak jest zatrudniał ludzi i nosili,jestesmy szczęsliwi ze tego teraz nie ma ,ze umowa sie ta skonczyła)Nie wiem czy kurier jesli jest cos uszkodzone musi brac paczke chyba nie.Ale awizo powinno byc chyba wrzucone do skrzynki. Ostatnio tez byłam zdziwiona bo w skrzynce miałam awizo,w domu byłam a okazuje sie list nie mieścił sie do skrzynki było napisane,a liścik z Chin bardzo malutki,odebrałąm na poczcie ale wściekła tez byłam.Na awizo napisane było ze jest za duzy,ojj Walczyc nie miałam juz ochoty. Terix na pewno teraz małzyk na dietetyczne potrawy nie popatrzy.Ale ciszyc sie z wyników trzeba,sprawiedliwosci nawet tutaj nie ma jak widzisz. Teklo maluchy cała siłe wycisna ,ale jak piszesz usmiech wynagradza. Bastylko tak jak pisza koleżanki skoro masz wąrtpliwosci dywanowe dalej kup inny. Orsejko ja juz na sałate nie moge patrzeć,przez ostatnie dni cały czas jadłam,teraz juz nie ale kopytka nawet odgrzewane lubię. Dzisiaj tak jak Bastylka moze porasuje letnie ubrania,ale jakos też leniwa jestem.Jakos nie moge dojsc tej wiosny do siebie.Moze jak ktoś by mnie potrząsnął,sama nie wiem.Cos robie ale to dopiero po wypiciu kawusi ,pomizianiu Grzecznoty. Teklo jeszcze napisze moze mniej byłabyś zmeczona gdyby wnusio był bliżej a tak dojazdy moze meczą bardziej. Daisy nie zapracowuj sie bardzo,odpoczywaj z nami. No nic miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Dzięki Ploteczko za kawusie 👄 no masz racje - dojazdy męczące są chociaż kolejka "Flirt" jest bardzo wygodnym środkiem, nigdy nie ma korków, jade 5 przystanków 24 minuty a z dworca mam 3 minuty do celu. I co najważniejsze - jeździ punktualnie. Ale to jednak dojazdy :O Zaczynamy poszukiwania opiekunki na cały etat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj slońca nie ma ale u mnie sucho :O brakuje deszczu. Wczoraj mnie opaliło - dzisiaj odpoczywam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Potka dzięki za kawę👄 ciśnienie leci w dół, więc wskazany porządny szatan:D Tekla nie darowałabym sobie jakbym nie zjadła łososia, dzięki 👄 :D Dzisiaj w piekarni dostałam do testowania nowy chlebek dla diabetyków:D U mnie pada z przerwami od wczoraj od 22, a to co zapowiadają przeraża mnie, huragany, gradobicie:( Miłego, spokojnego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek A ja zjadam na sniadanko grzanki z" boczusiem" Wygladaja super apetycznie!!! Dziewczyny z paczkami i kurierami jest podobnie na calym swiecie. U mnie tez. Tylko ze ja mam litosc nad ludzmi ktorzy pracuja w tej branzy. Po tym jak ogladalam reportaz w telewizji na temat warunkow ich pracy. Zarabiaja malo, malutko bardzo, a ich praca jest bardzo ciezka. Dlatego czesto u mnie u przedpokoju lezy pare paczek dla sasiadow. Troche sie przed tym wzbraniam, buntuje bo przedpokoj niewieki, ale w koncu kapituluje i biore. POdejrzewam ze nie zawsze chce im sie leciec na 3 pietro. Co do dywanu losy rozstrzygna sie dzisiaj. Postanowilam. Zadzwonilam i powiedzialam ze nie wiem czy chce ten dywan:O Moze latwiej podejme decyzje jesli dostane 10 procent znizki:P Czekam na odpowiedz. Pewnie dostane negatywna odpowiedz za akcent:P Malzyk nie chcial petraktowac w tej sprawie. Twierdzi ze lubil stary dywan i bezskutecznie protestowal przeciw wyrzuceniu:P A tak na marginesie dobrze zyje mi sie bez dywanu. Tak szybko i latwo mozna sprzatac podloge. Tylko ze zima moja podloga jest zimna i musi byc jakas "derka". Jutro nasza Daisy ma rocznice slubu:) I ten termin. Ale siodemka jest dla niej zawsze bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×