Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

jaki ja gamoń komputerowy jestem:o no nic, dziś nie pogadam, muszę zmykać. dobranoc Betulka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawusia z samego rana.Zapraszam Normalnie nie wiem dlaczego juz sie obudziłam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Plotko.....komputer w środku nocy???? Podziękować za kawusię 👄 , ze pomyślałaś o nas w środku nocy. Dziewczyny, nie lamentujmy, wola narodu i trzeba ją przyjąć na klatę. Ja...nawet już zaczęłam patrzeć ciekawiej na twarz prezydenta. Zobaczymy ile potrafi spełnić z obietnic. Dajmy szansę! Myślę, że nie jest brzydki, jest energiczny, młody, wykształcony, chyba nam w świecie wstydu nie przyniesie....Ma swoje 5 minut i będziemy obserwować co w tym czasie zrobi. Życzę nam wszystkim optymizmu. Terix....pewnie zaczyna się pakować.... U mnie pochmurno, nie ma obiecanego lata. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) za kawusie Plotko dziękuje ❤️ podziwiam Cię bo jak mnie sie zdarzy obudzić o takiej porze to dziękuje bogu że nie musze doopy spod kołdry wychylać. Dorix ❤️- w „tej” sprawie taką optymistką nie jestem, zbyt dobrze pamiętam czasy kiedy pis miał władze - to był koszmar. Nie dam sie nabrać na twarz bez zmarszczek, obserwuje uważnie życie polityczne od 30 lat. Ano rozliczymy z obietnic…rozliczymy No i nie podoba mi się że robią z Polski państwo wyznaniowe podczas kiedy Konstytucja „gwarantuje” że jest państwem świeckim. Zulko ❤️ - pożyczyłam Toshibe córce na miesiąc bo padla jej karta grafiki. Nie mam przed sobą Mozilli żeby spojrzeć, na moim MACu jest przeglądarka Safari. Na Twoim miejscu dobrze przyjrzałabym się ustawieniom Mozilli, może niechcący coś Ci sie tam „wlecze”. "Przeleć" dokładnie całe górne MENU i poprzyglądaj sie uwaznie. Można spróbować Mozille odinstalować, potem zrobić defragmentacje i czyszczenie dysku C i po restarcie na nowo Mozille zainstalować ale możliwie najnowszą wersję. Jak nie przywrócą sie poprawne ustawienia to będziemy mysleć. Dobrym zwyczajem jest regularne czyszczenie dysków, mam nadzieje, że to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 o tak wczesnej porze jeszcze nie piłam, choć czasami budzę się:P Tekla za śniadanie👄 Dorix nie można na to patrzeć bez strachu. Gdyby nie jawna agitacja księży w kościołach, to wieś by tak szturmem nie poszła za pisem . Ale kler widzi w tym swój interes, dlatego tak się stało:( Jeszcze nie jestem spakowana, pomyślę o tym w niedzielę:D U mnie rozpadało się w nocy i teraz też pada:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane ;;) Plotko ..dzięki za kawunie 👄 Teklo..tobie za sniadanie 👄 dorix.. ja nie ufam i nie dam się przekonać do tej sekty ..:O już była pokazówka jedna a ktorą zresztą też nie byłam i nigdy nie będę ...mylę tak jak tekla terix. Milusiego dnia kochane 👄Jade zaraz do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wszystkim mamusiom z okazji ich ŚWIĘTA Wszystkiego Naj, NAj👄 ❤️ Dorix masz rację trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze a cooooo do obietnic to nie tylko D obiecuje, bo inni też cuda naobiecywali i NICIIIIIII przez 5 lat nic nie zrobili a teraz nie mogą się z tym pogodzić, że trzeba będzie się od "korytka" odsunąć i dać innym miejsce, zobaczymy nóż widelec młody dobrze będzie rządził ;) dajmy mu czas on dopiero rozpocznie swoją kadencję więc nie ma co za w czasu krytykować, nie myślcie sobie , że ja jestem za pisem , bo ani za tymi ani za tymi NIE tylko za dobrem dla nas, bo to co się już ostatnio działo to przekraczało wszelkie możliwości TAKŻE dajmy szansę innym a, że D jest młodym to nie świadczy ,że będzie źle rządził może akurat nas zaskoczy ;) :) Miłego dzionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa zapomniałam ;) zostawić obiadek:) dziś mam mielone kotleciki ulubione danie BAstylki ;) z ziemniaczkami i surówką z kapustki (@@@@@@@) (OOOOOOO)> (%%%%%) smacznego zapraszam są naprawdę smaczniutkie :P :) U mnie dziś pogoda nie za bardzo ponuro, pochmurno i deszczowo także dziś nigdzie z domciu nie wybywam:( a miałam takie planyyyy Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ... obiadek ostygł :( :( i co mam teraz odgrzewać??? :( gdzie się podziewacie ? zapraszammmm! dokładam jeszcze deser ;) :) truskawki z bitą śmietaną i czekoladą )__(> )__(> )__(> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Jestem,jestem mnie zapachy przyciągają zawsze.;). Choćby i pod wiatr to jak jest coś smacznego,wyczuję i zaraz jestem:D Zarówno obiadek jak i deserek zajadam z wielkim apetytem i proszę o dokładkę. A na dokładkę śniadanko od Teekli,mniam Jesteście kochane👄 A ja dzisiaj serwowałam podobnie jak Teekla naleśniki,tyle że z patelni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po wczorajszych ulewach chwilowy spokój i ciepło,ale mokro No ja wiem deszcz potrzebny ale ale kurtka blada ile tak będzie mi podlewać?!.Nic robić nie mogę a chwast rośnie:( Wczorajszej nocy miałam taka ulewę że myślałam że mnie spod kołderki wypłucze,lało jak z cebra.No i grzmiało ale gdzieś dalej,do mnie tylko woda doszła,na całe szczęście:p A na dzisiaj znowu mi burze zapowiadają,no i ja się pytam,,jak długo jeszcze?,,😭 Niedługo mi skrzela wyrosną:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka nocą buszowała po necie teraz pewnie odsypia.;) Ja także przez te burze nie mogłam spać no ale komputerka włączyć także nie mogłam.Ciężka to była noc ale bywały jeszcze gorsze więc nie narzekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam Teeklo jak tam niania dla naszego F?. Nadaje się ?. Oj niełatwy to wybór:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ciesze się, że wpadłaś na obiadek chociaż Ty 👄 Burz ja też nie lubię nawet się ich boję:( Teklunio no właśnie jak niania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta :D Majeczko ❤️ - Twoje kotleciki mielone wmłócone! tylko odpisać nie moglam wcześniej ;) jak to sie dzieje że Wy tak dobrze gotujecie Dziewczynki??? ❤️ ❤️ ❤️ Daisy ❤️ Niania jest! :D:D:D młoda, ciepła, mimo młodego wieku ma na "koncie" kilkoro dzieci jako opiekunka. Ja będe teraz tylko doraźnie jakby coś nie wypaliło np nagła choroba albo odpukać coś innego sie przytrafiło Tak obiecałam córce i spoko ;) Majeczko - dziękuje za zyczenia z okazji Święta Mamy - wzajemnie kochana - jesteś przekładem wspaniałej Mamusi ❤️ ❤️ ❤️ Wszystkie jesteśmy niezłymi Mamami :P:P:P szalonymi i doswiadczonymi. Kilka z nas ma nawet TRÓJKĘ wspaniałych Dzieci. Każdej Mamusi ukłony i szacunek a każdej Mamusi Chrzestnej i Ciociom Matkującym wielkie i czułe podziękowania ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla uzupełniam informację - lewa ręka, więc nie jest tragicznie ;) Daisy wiem, ze wypadki chodzą po ludziach będę jeździć ostrożniej :D Terix na jakim zwolnieniu, chodzę do pracy :D Główka sprawna, d.pa też więc mogę siedzieć, a prawą ręką dyryguję kto co ma robić, więc jestem kierownikiem pełną gębą :P Dziewczyny przypomnijcie która haftuje oprócz mnie, bo mnie złapała skleroza i zapomniałam, a mam w tym temacie potrzebę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,kawusia dzisiaj pózniej zapraszam,odespałam poprzednia noc. Momo nocnych cięzkich burz nie reagowałam tak spałam,za to ogród jak z ubiegłego roku po burzy,zatopiony.Lało sie wiadrem z nieba.I pada dalej.Daisy pewnie u Ciebie tez tak samo.Szkoda naszej roboty w ogrodach. Teklo to fajnie ze niania znaleziona,pewnie córka da jej umowe,teraz sa takie mozliwości a skladki zusowskie płac***aństwo. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło jest wejść i w czytelni pachnie kawusią :) Dzięki Ploteczko ❤️ pospałam do 7.00 pospałabym troche jeszcze ale musze na zakupy wyskoczyć do Auchana - na łykend ciasto upiec bo wyjeżdżam z moimi emerytkami. Daisy, Plotko - widziałam wczoraj na Facebooku zdjęcia; ktoś wrzucił; jak zalało pola w waszych stronach. Największe opady na wschodzie - mam nadzieje że już dzisiaj nie pada :O i że szybko wszystko do normy wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko sporo białka: w postaci zwykłego serka http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/02/b2/f7/05/pasta-basta.jpg albo łosośka http://www.jestpozytywnie.pl/wp-content/uploads/2014/09/312.jpg albo sałatki z wędzonym pstrągiem http://czerwieniblekit.blox.pl/resource/salatka_zwedzonym_pstragiem4564.jpg Zajadajcie 🌻 niech nas posiłek wzmocni abysmy uniosly trudy dzisiejszego dnia ❤️ matko jak górnolotnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Ja już po zakupach. Teraz mogę spokojnie zjeść śniadanie od Tekli👄 - białe szaleństwo gości u mnie ostatnio bardzo często:D i popiję kawą od Plotki👄 U mnie tylko trochę pokropiło a teraz świeci słoneczko. Plotka widziałam co się u was działo, straszne. W radiu przed chwilą podali że najgorzej w okolicach Tomaszowa i Zamościa:( W szpitalu odstawili mi większość leków, mam teraz tylko trzy od nadciśnienia, serca i tarczycy, i wiecie czasami się jak na detoksie. Przez trzydzieści lat przyzwyczajali, a teraz na siłę odzwyczajają, okropne:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie tak jak u Plotki i Daisy 😭 - świat jest zalewany z góry...nawet zwierzęta nie chcą wyjść z domu. Ja teraz zabieram się za drukowanie opinii i na 13 do pracy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie też ponuro :( Teklunio za pyszne śniadanko👄 Deisy, Ploteczko u was to masakra wczoraj widziałam w telewizji:( i na dodatek grad co się dzieje z tą pogodą:( Szykuje teraz obiadek dziś naleśniki z serem ;) Do potemmmm🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×