Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dzieńdoberek🖐️ Plotka ranny ptaszku dzięki za kawę👄 Nie mogłam dzisiaj spać, to dobra kawa mile widziana:D Tekla chyba skuszę się na jajecznicę, chyba nie była robiona na patelni, tylko w mikrofali, bo taka jaśniutka i bez tłuszczu 👄:D Tekla zazdroszczę c***ięknie spędzonego czasu a szczególnie dyskoteki:D Dziewczynki jadę jutro rano o 7.53 na miejscu będę 0 11. Trzy godziny siedzenia z książką:D Wracam 24, o 15 powinnam być w domu:D Dzisiaj pakuję paczkę, którą M po moim wyjeździe wyśle, nie muszę wszystkiego dźwigać:D:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny we wtorek ;) Przytulam po kolei jak sie zjawiły Plotkę 👄, Teklę 👄, Terix 👄. Teklo, dzięki , ze podzieliłas się z nami kawałeczkiem wspomnień , wszystkie jesteście :classic_cool:, nic tylko Wam pozazdrościć poczucia i werwy :) Baaaaardzo mi sie to podoba . Terixiu...będziemy za Tobą bardzo tęsknić...ale jedź Dziewczyno, zadbaj o siebie, wyluzuj się, oddychaj całą klatą, łap dla siebie ile się da...Życzę Ci doskonałego pobytu ;) Życzę nam wszystkim dobrego wtorku 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane :)..teklo...terix..plotko..dorix.. chetnie napije się kawuni ale wpierw do zamrażarki wloże na pare min. taka lubie jak jest gorąco .. terix.. szczęsliwej podrozy udanego pobytu ..wracaj do nas zdrowa i wypoczęta ..my tu czekamy 👄 teklo..dzieki za fotki ..pozazdrościć tylko moge ..:) ploteczko.... jak byłam w centrum zdrowia z moją c ..to był taki chlopczyk z twojej wsi ..zapamiętałam go był taki drobniutki i śliczniutki ...chorowal na pluca . kochane u mnie wreszcie podpadało :D oddycha się cudownie :) zulka ..to od twojej strony przyszła burza ale spokojna ...jedynie co to ladnie lało :) milusego dnia dla wszystkich 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na momencik bo po pracowitym dniu muszę se odpocząć. No jak chodzi o pełnię,fakt piękna tak ze grzech w taką noc spać.No i nie spałam hi,hi,he,he:p,kompletnie bezsenna noc miałam.A jak w końcu udało mi się zasnąć top trzeba było wstawać.;) Teeklo Kolejny raz uczestniczyłaś we wspaniałym spotkaniu.Masz fajnych znajomych i macie takie gitarowe pomysły na wspólne spędzanie czasu.Mimo ze ciut boję się kajaczków normalnie bym sobie tak popłynęła ta rzeką......... Dzięki za fotki👄 Terix Ja również życzę udanego wypoczynku i przyjemnych skutecznych zabiegów. Teraz zmykam,całuski dla wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo Orsejko dzisiaj u Ciebie padało? bo u mnie wczoraj, dzisiaj od rana było sino, ale później się przetarło i wyjrzało słoneczko:) a w telewizorni dojrzałam, że na sobotę zapowiadają u mnie 30 stopni, masakra:o Bastylko przekaż szanownemu Jubilatowi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe:) Ploteczko co Cię tak uwiera? powiedz. a dziewczynkom nic nie wysyłałam - samo wysłanie jest droższe od prezentów:P moja mama jedzie do nich pod koniec miesiąca, wtedy coś podam Terix pomysł z wysyłaniem paczki pierwszorzędny:) Daisy te dziury w wycieraczkach zrobiłam jako pasażerka:P bo po pierwsze małżowym samochodem kieruję tylko i wyłącznie jak nie mam wyjścia;) i muszę:P wolę swoją staruszkę;) a po drugie w tych akurat szpilach nigdy nie odważyłabym się wsiąść za kierownicę, byłoby to niebezpieczne:P bo w innych obcasach (bardziej stabilnych) to i owszem nie mam problemu. a kierowca ze mnie średni na jeża, najlepiej wychodzi mi wkurzanie się na sieroty;):P Teklo masz rację, prezenty wcale nie muszą być wymyślne, najważniejsze żeby dawały radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko słyszałam, że u Ciebie jest dziś bardzo ciepło, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale ładne zdjęcia przysłałaś:) pięknie tam jest i Wy tak fajnie się bawiliście, super czas:) rozumiem, że można było przytargać ze sobą małżowinę, tylko Twoja nie chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za piękne fotki. Wycieczka na kajakach pierwyj sort, też bym się załapała:D Dziewczynki do zobaczenia za trzy tygodnie🖐️ Muszę się położyć wcześniej spać, bo jutro skoro świt pobudka:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix! Wspaniałego wypoczynku życzę Zulka, u mnie już od wczoraj jest 30 stopni - masz rację, masakra. Teeklo :-), super wypad i świetnie wyglądasz. A jeszcze tak fajnie pokazałaś fotki, przewijały się bez miniaturek - jesteś jednak mistrzem komputera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zamknęłam sobie w 3 słoiczkach ukochany rabarbar - taką szybką konfiturkę. Mam nadzieję, że nie spleśnieje :-) Dobrej nocki życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam ze tak pozno sie melduje. Po poludniu cielam krzaczki, sama, samuitka(nozyczki malutkie 18 cm ostrze) a pozniej zmeczona na maksa odpoczywalam. Jeszcze polowe mi zostalo na jutro albo na piatek. Wpadlam tylko zyczyc Terix szczesliwej podrozy i udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka rabarbar w sloikach nie utrzyma sie za dlugo, bo o to ze dalas duzo cukru nie podejrzewam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, w malzykowym imieniu serdecznie dziekuje za urodzinowe zyczenia🌼kochane kolezanki. Dorix, nie slyszalas o tym ze na randki najlepsze sa kapcie:P Lece na poczte. Pewnie sa fotki od Tekli:) Dobranoc dziewczyny. A jutro znowu zamelduje sie wieczorem. W planie znowu ciecie:( chyba ze nie bede mogla sie ruszac to wtedy przesune to na piatek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł heloł! witam z kawą (_))? (__)? (__)? (__)? zjawiłam sie żeby pomachać chusteczką naszej Terix ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu odnawiaj sie biologicznie, odpoczywaj, opalaj, tańcz, spaceruj, śmiej eię i baw a przede wszystkim zdrowiej 👄 Życzę Ci dobrej spokojnej podróży i prędko do nas wracaj bo będzie Ciebie brakowało (już brakuje) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki - mam nadzieje, ze na kaweczke i herbatke przyjdziecie ❤️ Dzięki za Wasze dobre slowa wczoraj :D 👄 Ja w tym czasie walczyłam z obiadkami i deserami i wyprawiałam młodych do Br.a A wieczorem padłam jak Bastylka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko kanapki http://kuchnialidla.e51-po.insyscd.net/vod/img/PosterLarge/5a6776dfc6-KW-35_OKRASA_12974_S_127441_zbiorcza_960x540.jpg i truskawki http://www.sajkofankasmaku.pl/wp-content/uploads/2014/05/21.jpg Smaczności życzę i miłego dnia ❤️ jest pięknie i najbliższy długi łykend ma być bardzo ciepły Tylko teraz nie chce słyszeć narzekań że za duzo słońca! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam pomachać Terix...na pożegnanie. Bedę tęsknić...ale jedź, Terixiu, jedź.....i wracaj do nas zdrowa i piękna ;) Witaj niezmordowana Teklo, jak zwykle wpadłam do Ciebie na rarytasy bo u mnie tylko kanapki z szynką i pomidorem. Dziewczyny...lato przyszło...huuuurrrrrrrra! Ten od pojazdu napisał mi ciepłą "@".... Podobno jestem zarąbista, ale mam coś w sobie co stopuje chłopów :D:D:D. Podziękowałam mu za "słowa uznania", wolę bez mercedesów za to bardziej zwyczajnych ;) Póki co na razie mam dość amorów, mam swoje lata i muszę się nimi cieszyć ;) Teraz czas zrobić coś dla domu (będę malować betonowy plot). W przyszły weekend organizuję osiemnastkę dla bratanicy, a na początku lipca jadę na dwa dni w Pieniny. Pracorowo. I to jest życie! Buziaki dla wszystkich, milusiego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam pomachać Terix...na pożegnanie. Bedę tęsknić...ale jedź, Terixiu, jedź.....i wracaj do nas zdrowa i piękna ;) Witaj niezmordowana Teklo, jak zwykle wpadłam do Ciebie na rarytasy bo u mnie tylko kanapki z szynką i pomidorem. Dziewczyny...lato przyszło...huuuurrrrrrrra! Ten od pojazdu napisał mi ciepłą "@".... Podobno jestem zarąbista, ale mam coś w sobie co stopuje chłopów :D:D:D. Podziękowałam mu za "słowa uznania", wolę bez mercedesów za to bardziej zwyczajnych ;) Póki co na razie mam dość amorów, mam swoje lata i muszę się nimi cieszyć ;) Teraz czas zrobić coś dla domu (będę malować betonowy plot). W przyszły weekend organizuję osiemnastkę dla bratanicy, a na początku lipca jadę na dwa dni w Pieniny. Pracorowo. I to jest życie! Buziaki dla wszystkich, milusiego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Niedawno wróciłam z warzywnika,pracowałam ciężko.A że cieplutko to i wcześniej mnie hi,hi że tak powiem złamało.Skapitulowałam odpuściłam se robotę i spierniczyłam do domu i,, tu ,,jest co robić;) Teeklo Dziękuję za wyżerkę,mniam. Terix pewnie już jedzie,nie wiem czym pociągiem czy autobusem?.;) Bastylko Mus zakupić większe nożyce takim maleństwem do do jesieni będziesz podcinała te krzaczki:p.Ja z M wczoraj wycinaliśmy bez tak diametralnie do gołej ziemi.Skarżyli się nam sąsiedzi że nie mogą wyjechać ze swojej drogi bo im bez zasłania widok.No i trzeba było biedaka wyciąć.Ciągle się do czegoś przyczepiają a to że przy ich domu brzoza do samej drogi to jest okej. No ale my z chłopem na ogół he,he wojen nie toczymy coś komuś przeszkadza dobrze,wycięte.Mam nadzieje że mi domu rozebrać nie każą,także stoi blisko drogi:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Oj a co Ty tak koło małżyka niespokojnie siedzisz że mu dziury obcasami w wycieraczkach robisz?.A wiesz że ja już dzisiaj będę miała nowy tom Camilli L? Dorix Ja tam nie mówię że masz na siłę szukać towarzystwa ale jak się trafi to się tam znowu nie wzbraniaj.Chłopy to są bardzo wnerwiające monstra ale kurtka coś w sobie mają co nas kręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka A ja jeszcze rabarbaru nie jadłam no i tak przez nikogo nie niepokojony rośnie se ogromny,nawet zakwitł.Pełni funkcje dekoracyjne:p.A w dzieciństwie wpitalałam z cukrem garściami,teraz jakoś się nie składa.Jak go nie miałam chciało mi się kompotu,placka .Teraz rośnie hi,hi no i jest ale już minie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki odpoczęłam więc coś porobię.Życzę Wam udanego cieplutkiego dnia. A teraz idę coś porobić no bo samo się he,he nie zrobi A cieplutko jest takie fajne.Rankiem mnie obudził kos,zaczął śpiewy już przed trzecią rano,ranny ptaszek ale takie pobudki lubię.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe pozdro 🖐️ Dziewczynki pragne zaznaczyć, że ciasta na fotce nie były moje. Z całym szacunkiem ;) były smaczne ale te z napisami „90” i „100lat + Vat” to robił ktoś inny. Na zdjęciu nie wyglądają imponująco :P A ja robiłam blache makowca i blache chałwowo-bezowego. Tu ukłon do Daisy 👄 - to ciacho jest luksusowe i tak smaczne, że zawsze robie go na ekstra okazje i zawsze robi furore. Rozdrapali szybko :D Synowa gospodarzy upiekła biszkopt z galaretką i truskawkami(pyszny był), były też 2 blachy orzechowca i jakieś jabłkowe. Wyobraźcie sobie że wcale tych ciast nie było w nadmiarze. słodkości miały wzięcie :D My emerytki jak wróciłyśmy z nad rzeki to rzuciłysmy sie na kawe i ciasto jak młode wilczki :D:D:D Żadna nie myślała o swoich waleczkach na brzuchu :P:P:P Zulko ❤️- z tym moim czytnikiem tak było jak pisałaś :O: zawsze z nim wszędzie jeździłam a na wieczór brałam do łóżka. No zaplątało sie toto w kołdre a ja jak słonica łobaliłam sie prosto łokciem w ekran i tylko usłyszalam trzask :O BeTulko ❤️- jak przychodzi sezon na rabarbar to i ja szaleje. Konfitury nie robiłam jeszcze ale kiedyś zrobiłam fool rabarbarowy wg tego przepisu http://www.matkawariatka.net/2015/05/rabarbarowy-full/ To jest niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix - już po wizycie lekarskiej pewnie jest i aklimatyzuje sie, za chwile kolacja :P:D Daisy - a jednak szkoda bzu, ja bym go próbowała bronić :O No chyba, że i Wam zawadzał Miłego wieczoru dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dzisiaj było upalnie, za upalnie :-p - wybacz Teeklo :-). Dzisiaj byłam ze "źwirzami" u weta - było szczepienie Mony (jeszcze teraz muszę jej podać wielką tabletkę przeciw kleszczom. Lutosław został dokładnie przebadany (schudł, ma pełno ranek itd) - dostał steryd na zapalenie skóry odkleszczowe (albo coś w tym rodzaju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, robiłam raz crumble z rabarbarem - trochę mi się nie udało. Zobaczę co będzie z moimi konfiturkami, może jeszcze coś dorobię. Dzisiaj po południu czyściłam grzyby, mam powieszone 5 nitek podgrzybków - jeśli nie wierzycie to pomieszajcie w garnku ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×