Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Bastylio :-), mnie okna w łazience nie drażnią, przyzwyczajona jestem - i w nowym domu też będę miała duże okna :-). Łazienki bez okien kojarzą mi się tylko z blokami w Polsce :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam wynik ATPO - norma do 60 a ja mam 360. To przeciwciała tarczycowe, wskazują na hashimoto ale tsh i reszta w normie........więc nie wiadomo o co chodzi. Lekarz powiedział, ze być moze mój organizm uruchomił kolejny etap autoagresji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiero znalazłam chwilę żeby zajrzeć. Betulka to masz nowy kłopot❤️ Ja też nie mam czym się pochwalić. Lekarz stwierdził zakrzepowe zapalenie żył. Dostałam zastrzyki z heparyną, już dziś wzięłam pierwszy:( Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Kawa przygotowana (_)> (_)> (_)> (_)> zapraszam. U mnie nareszcie wczoraj padało, chociaż to i tak kropla w morzu potrzeb, wszystko usycha:( Zaczynam przygotowania do wyjazdu, muszę przejrzeć rzeczy które będę zabierała:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ :D ja dopiero teraz, bo byłam w Och..cu oddać krew na TSH, we wrześniu mam wizyte u endokrynologa;) Daisy - z tego co piszesz zrozumiałam tylko tyle, że powiększacie chałupke i że wiąże się to z trudną polska logistyką i sporymi wydatkami. Jak źle zrozumiałam to mnie popraw ❤️ W każdym razie życzę Ci aby plany pięknie się zrealizowały❤️ 🌻. Właściwie gdyby nie my Kobiety, to faceci zeszliby na psy :P To My jesteśmy siłą napędową :D Orsejko - dzięki za fotki ❤️ Fajnie przygotowujecie mieszkanko :classic_cool: podobają mi się kolory, łazieneczka - pucio :classic_cool: Co popatrze na Ciebie w sielankowym baseniku to zazdroszcze :D - dlatego codziennie tam do Ciebie wpadam :D Dzięki za trzymanie baseniku i dbałość o dobrą w nim wodę ❤️ Bastylko - łazienka z oknem i to dużym to marzenie - przynajmniej dla mnie🌻 A może zamuruj? może to być całkiem dobre rozwiązanie tylko czy wolno? miałabyś całą ściane, a oświetlenie zawsze można dobre i niedrogie zrobić ❤️ Terixiu kochana - przykro mi że dopadła Cię zakrzepica. Mam nadzieje, że z tego szybko wyjdziesz i cała reszta będzie do przodu ❤️ 👄 Dziękuje za kawusie ❤️ u mnie też wczoraj troche popadało i ziemia zaczęła oddychać. Napisz czy jedziecie do Z w tym roku? BeTulko - wygląda na to, że jesteś w rodzinie tą na której się frustracje wyładowuje ❤️ - ale nie wątpisz chyba, że jesteś jednocześnie tą, którą się najbardziej w rodzinie kocha ❤️ ❤️ ❤️ Zula - a Ty skarbie gdzie się podziałaś? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Widze tylko Tekla z Terix sie dzisiaj krzataja w czytelni. Terix to lekarz na podstawie wyników stwierdził,czy robił ci usg? Teraz w ogóle sie zmieniły zasady po kazdej operacji wypisuja do domu hepartyne. Betulko ja czasem tak mylse ze jak ktos zacznie chorowac to ciagna sie choroby kolejne i nie ma konca Bastylko przeszło juz całkiem przeziębienie.? Daisy mój nic ni robiłby chyba w domu gdybym nie zaczeła gderać. Orsejko widze mieszkanie wykańczcie tak nowocześnie.Podoba mi sie.Wiesz zauwazyłam lodówke( włącaliście już ja)? My kupilismy własnie tez samsunga i głosno jak dla mnie pracuje,jak jest u Was?Moze to zalezy od symbolu lodówki.Ale tak pytam .Bo juz sie zastanawiam czy nie zadzwonic do jakiegos serwisu,ale moze tak ma byc. Dziewczynki tak porusze jeszcze temat ,który nie raz juz zaczepiałyśmy.Wczoraj dostałam zaproszenie na cytologie,nie usmiecha mi sie iść,czy tez dostałyście,ponoc znowu rusza kolejna akcja,przeciez nas juz nie obowiazuje,tylko raz po operacjach miałam robiona.Z miesiac temu byłam u lekarza i powiedzial ze sie nie robi.Tak mysle jesli sie nie robi to po co fundusz wysyła,az taki maja bałagan w dokumentacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my troszke zaczelismy roboty domowe,były prane dywany,teraz malujemy płot,na razie z jednej strony,od ulicy pewnie pomalujemy na wiosne. W nocy padał wreszcie deszcz,ale nie ma nawet znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkami jeżdze codziennie na rowerze,stwierdzam ,ze u mnie z mojej strony miasta ściezki sa nawet mozliwe ale blizej centrum to porazka,kierowcy tez nie zwracaja uwagi na rowerzystów,trzeba sie bardzo pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za fotki, bardzo ładnie urządzacie c... Tekla jedziemy 1.09. w to samo miejsce:D Dostałam 30 zastrzyków, na podstawie badań z krwi stwierdził zakrzepicę:( Plotka ja mam robioną cytologię co roku, na każdej wizycie u gina. Nigdy mi nie powiedział że nie trzeba. Jeżeli dostałaś zaproszenie, to skorzystaj. Dobrej nocki wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane :) kawa podana zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Plotko ..lodowka kupiona dawno to moja ale ma jeszcze gwarancje kupiłam ją jeszcze jak było z nami stare dziecko ...potem kupiłam sobie białą bo mi pasowała ..a tą miałam w piwnicy ..no i się przydała gdybym teraz miała kupować to na pewno do zabudowy to samo jest ze zmywarką :O wymieniłam na biała a tą córce ...nie bardzo może to pasuje bo ładniej byłoby w zbudowie ...ja chciałam sprzedać i nowe do zabudowy no ale c..ka że na początek wystarczy to bo jest dobrze jeszcze nowe więc szkoda jak coś to wtedy do zabudowy .. Terix.. a jak wyczułas że dopadła cię zakrzepica po czym poznałaś ? pytam bo ja po operacji miałam zakrzepice ale dawno już nie robiłam wynikow :O Dasiy ...u mnie nadal sucho i nie wiem jak tak dalej będzie to będzie zle ileż mozna lać ..chociaż wszystkie rosliny drzewa wyglądają że są w dobrej kondycji :O Dziś znowu skwar ale noce jednak są chlodne okna otwarte i czuje się chlodne powietrze to dobrze ..jest czym oddychać :) Vanilka ..nic nie pisze pewnie nie ma czasu cały dzień w pracy :O a blisko niej znaleziono złoty pociąg :) a Vanilka tajemnicza nic nas nie informuje :) Dorix..zapracowana ..ciekawa jestem czy szczęscie wrociło już ..troche nie bardzo że tak wyszło :O Bastylko.. a uciebie jak z temp. też upalnie ? Zulka pewnie coś tam działa z kompem ... Teklo czyli co wszystkie będziemy musiały na 10tce jechać ? dobrze zrozumiałam ? mysz mi szwankuje nie lubie paluchami przesuwać więc wszystkim zyczę milusiego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatula .. zmartwiłaś mnie tym wynikiem ale czy tak może być że te wysokie a trczycowe w normie nie wiem nie znam się a co lekarz na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Orsejko za kawusie dziękuje 👄 Masz racje - upały i sucho ale noce zimne więc teraz możemy się tego nie bać. Wieczorami i nad ranem są mgły, roślinki i z tego czerpią wilgoć. Najgorzej mają rolnicy z uprawami. Orsejko - oczywiście, że 10tka nie jest przymusowa. Można jechać na każdym poprzednim systemie. Niektórzy jeszcze XP-eka używają. Jednak jest pewne "ale" Stare systemy będa pod "opieką" micrsoftu do końca roku (lub jakiś czas jeszcze) a potem to już tylko aktualizacje do 10tki będą proponowane. Teraz są bezpłatne ale później trzeba będzie kupić. Przy starych systemach może się okazać że jakieś programy i aplikacje po prostu nie będą "chodzić". Mam nadzieje, że Zulka przez to przeszła bez żadnych "schodów". Ja dalej czekam w kolejce. Zrobie to bo mi odpowiada ten "klockowy" system który jest najbardziej stabilny z dotychczasowych i nie wymaga specjalnych narzędzi żeby komputer utrzymać w dobrej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Przede wszystkim pięknie Wam dziękuję za miłe komentarze. Fakt, schudłam 8 kilogramów, ale prawie wcale tego nie czuję. nadal bym jeszcze trochę chciała schudnąć, ale brakuje silnej woli. Od czasu do czasu podjadam cukierasa, lody, albo ciasto....Jestem łakomczuchem ;) W pracy mam młyn. W weekend dożynki więc mam dużo zajęć organizacyjnych. Poza tym klęska szusy w moim regionie. Jestem w komisji d/s szacowania strat, wkrótce będę latać w gumiakach po polach... Co do Przyjaciela....nadal jest na manewrach, będzie jeszcze żeglował do niedzieli. A we wrześniu następny dwutygodniowy rejs po Bałtyku, do Niemiec, Danii.... To jego pasja, nie wtrężalam się, niech se pływa :P. Ja robię w ten weekend dożynki, w następny referendum (jestem tradycyjnie przewodniczącą komisji), a po referendum mam ratę opłaty od odpadów, w międzyczasie lustrację poszkodowanych gospodarstw...do połowy września będę zarżnieta robotą. Ot, widzicie jaki to jest urok być prowincjonalnym urzędnikiem.... A w domu...został remont ganku, potrzeba klka tysiaków, we wrześniu mam wyznaczoną sprawę spadkową, która też mnie kosztuje.... więc muszę podwijać rękawy.... Plotko, ja robię cytologię też z programu. Lekarz nigdy mi nie powiedział, że mnie to nie dotyczy :O terix...zazdraszczam gór 👄. A teraz wyruszam na następną wieś by mi kobietka "ubrała" ładnie koszyk przeznaczony na chlebuś i owoce w czasie dożynek :) Buziolki zasyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc. Wpadlam tylko machnac lapke i zwijam sie. Nie mialam dzisiaj czasu. Zawsze cos tam:( Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny piątek 🖐️ pełnia księżyca i mój kot budził mnie dzisiaj 3 razy :O Końcówka wakacji.... mam błogie chwile bo nic nie musze, nic mnie za stresuje, nie mam żadnych terminów i spraw :D Ale to krótki przerywnik - niedługo wróci normalny młyn :P Więc na razie ciesze sie chwilą i podaje śniadanko http://www.modnemedia.pl/wp-content/uploads/2014/05/AJ_370.jpg i http://www.pogotowiekulinarne.com/media/tms/galleries/516ea4400ef78picture_017.jpg i http://urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/2010/06/smoothies-300-dpi-1x.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Kawa podana(_)> (_)> (_)> (_)> może razem napijemy się. Chociaż ostatnio jakby nas mniej :( Tekla zastrzyki robię sama, więc nie ma problemu. Orsejowa nie rozpoznałam, tylko poszłam do lekarz, bo puchły mi nogi i bardzo bolały, zresztą bolą mnie jeszcze. Lekarz skierował na badania krwi i wyszło:( Dorix zamęczysz się, pracujesz chyba na kilka etatów, tak długo nie można pociągnąć:( Idę kontynuować przygotowania do wyjazdu, muszę jeszcze co nieco przeprać:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - piłyśmy kawusie dzisiaj razem :D:D:D ❤️ Ciesze sie z wyjazdu do Z razem z Tobą :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 No normalnie nie mam słów!. Nie było mnie dwa dni i tak sobie myślę ale będę musiała poczytać by nadrobić zaległości a tu kurtka nawet stronka nie poszła. No ale wiadomo lato,piękna pogoda to i jest co robić.;). Do komputerka tak nie ciągnie.Mam nadzieję że wszystko się zmieni jak przyjdzie jesień,zima będą długie zimowe wieczory.... Ja zaraz usprawiedliwiam swą nieobecność,naprawdę mam teraz niezły zapiernicz.A wieczorkiem jak mogłabym na chwilkę to mój chłop siedzi,sprawdza ceny i płacze:p.Dzisiaj zrobiło się za gorąco na prace ogrodowe więc jestem,więc pisze do Was Przyjaciółki moje ulubione❤️ i ostatnio jedyne:( No i na początku mam dobrą wiadomość a potem już ciut mniej hi,hi żeby nie było za słodko:p Dostaliśmy pozwolenie na budowę:D.No i moglibyśmy ruszyć z robotą ale murarz jeszcze nie skończył poprzedniej i licho wie w kiedy skończy.Inwestor to jakiś nawiedzony artysta i ciągle coś tam nowego od siebie dorzuci.No i mu murują jakieś krużganki jak we dworze>:p.A dach to ma taki że chyba pół wsi można by nim okryć.Na dokładkę architetka która robił nam projekt rozbudowy i nadbudowy miała być także kierownikiem budowy.No i nie będzie:( coś jej tam wynikło i jedzie na pół roku za granicę.Trzeba szukać kogoś innego.No i tak już jest jak jedno idzie dobrze to drugie he,he leży :p Pewnie Fruwająca i Betulka wiedza o czym mówię bo liznęły ciut tej rzeczywistości budowlanej.;) Teeklo Pytałaś co konkretnie będzie robione.No jest dobudowa i nadbudowa,tak pisze hi,hi na projekcie.Jest dobudowa kotłowni i kawałka kuchni.Jest podniesienie dachu bo stary był płaski i chałupa wyglądała ciut jak obora.A jak wszystko pójdzie dobrze to na strychu córka będzie mogła sobie urządzić mieszkanko.Przez to podniesienie dachu powstanie tam całkiem spora przestrzeń.I serdecznie dziękuję za śniadanko,zjadłam i dzisiejsze i nawet wczorajsze,mniam👄. Popijam soczkiem,przecierem pyszności. Terix No ja także się zastanawiałam jak rozpoznać tą zakrzepicę i mnie bolą nogi okropnie ale nie puchną puki co.Więc pewnie to zwyrodnieniowe objawy.Kolano w lewej nodze to czasem mam ochotę sobie odciąć tak napiernicza.A wyjazdu zazdroszczę,może masz ochotę na osobę do towarzystwa.;)? Ja normalnie pominęłam się z powołaniem,powinnam być jakimś przewodnikiem turystycznym albo kierowcą ciężarówki:p.Nie ważne kim byle w drodze.;) Ploteczko No nie przesadzaj z ta robotą bo znowu poczujesz się gorzej;.(.Jak chodzi o cytologię to niestety trzeba ją robić,wiec jak masz zaproszenie to idź👄 Bastylko A co tak zajmuje Cie całymi dniami że tylko na momencik?:( Zulka to nawet i nie na momencik😭 Betulka pewnie bardziej upałem jak budową zniechęcona:( Orsejko Mieszkanko pierwsza klasa,mogłabym pomieszkać:D.Do baseniku obok Ciebie także chętnie wskoczę,duży jest:) Dorix Może marynarze potrzebują majtka?. Mogę za darmo szorować pokład;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiejszej nocy spałam jak niemowlę mimo tej pełni.Tak cudowna,cieplutka i jasna była to noc.Normalnie aż żal spać:p A dzisiejszy dzień śliczniutki,takie ciepełko:D Tylko ta susza,ach nie ma na nią już słów. O zdjęciach pamiętam ale aby je wrzucić,czy posłać muszę pomocy córki.U mnie pod tym względem nadal nic się nie zmieniło,nie umiem:p.Córka tłumaczyła mi już kilka razy i rozumiem wszystko przez 5 min potem znowu czarna dziura.;):D Nadaję się tylko do wyrywania zielska z gleby:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się odmelduję bo wprawdzie prace polowe odpadają ale czas pomyśleć o obiadku,zatem🖐️ i bardzo udanego dnia i weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ zapraszam na gęstą zupę fasolową (_________)? z mięskiem ;) chodźcie zjeść bo osłabniecie przy tej krzątaninie ❤️ Daisy - dzięki za wyjaśnienia - trzymam kciuki za to żeby prace szły żwawo i bez przestojów ❤️ U mnie 37 stopni na balkonie - ale w domu chłodniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - strony długo "stoją" ale zauważ że nie ma tego co kiedyś nas nękało - pół strony zmarnowane było bo trzeba było popychać. Odpukać tego już nie ma i mam nadzieje że nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×