Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

no to do walki Zulka! Staw dzielnie czolo i dokladnie rozpoznaj przciwnika! Ja powalcze zaraz z kielbasa:P Wlasnie bedziemy jesc kolacje. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł wieczorne 🖐️ Zulko - jestem przekonana, że wyszłaby fajna drożdżowa baba, tylko bez smarowania jajkiem za to lekko pokryta kruszonką żeby nie zepsuć kwiatowego szyku ;) Wypróbuje wszystkie: jeszcze raz z makiem, z serem, z marmoladą, nutellą i na święta z orzechami. Można np z jagodami :D duuuża jagodzianka Przekonuje mnie to ciasto właśnie dlatego że jak piszesz jest banalnie łatwe w wykonaniu i smaczne. Bastylko - zrób to. Zasięgnij porady w przychodni gojenia ran ❤️ Życzę Ci fajnego wrześniowego wyjazdu nad jakieś ciepłe morze Bastylko ❤️ Zula - ciesze sie że walczysz z 10-tką. Mam nadzieje że Ci sie spodoba. Ja czekam na swoją kolejke ;) 🌻 Wypiłam popołudniową kawę Bastylki - dzisiejszy dzień był piękny. Mieliśmy 28 stopni i spędziliśmy na jowejach, nad jeziorem i w lasach. W mojej wsi od wczoraj "lecą" nad wodą szanty. chłopaki grają tak, że u mnie w domu słychac ;D Ale mimo, że mam stopień żeglarski i pływałam troche ;) - nie lubie szant :P więc nie uczestnicze w tych koncertach. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ojej - tak radosne chwile u Fruwającej(myślę o nowym siedlisku) musi zepsuć sprawa zdrowia. Trzymam kciuki, że z M będzie ok! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko! Mam fatalne wyniki wątrobowe (uszkodzoną wątrobę mam od dawna - stłuszczenie) ale zawsze jakoś trzymałam je w ryzach. No i oczywiście moje trójglicerydy, już nie 900 tylko 350 ale to wciąż dużo za dużo (wciąż biorę leki). No i wysoki kwas moczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teo nie chce wracać do M...ca, zresztą tutaj nie ma żadnych perspektyw. Ale jeśli nic nie wypali to wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro raniutko mus stawić się w prokuraturze więc muszę iść lulać - muszę mieć sprawny i jasny umysł :-) Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj była super pogoda, nie za zimno i nie za gorąco, w sam raz :D Po południu razem z M wzięliśmy teściową i pojechaliśmy do siedliska. Posiedziałyśmy pod orzechem, nazbierałyśmy jabłek, pojadłyśmy śliwek, a tu godz. 19 i trzeba było się zbierać :) Bastylia napisz mi co z piętą M, bo mojemu imadło rozwaliło tył pięty, tak że miał otwartą ranę i już mu się zagoiło. Jeżeli ma coś podobnego to ci napiszę co mojemu pomogło :D Zulka ręka jeszcze trochę sztywnawa i niekiedy boli, ale najlepsza rehabilitacja to łopatologia. Jak zapieprzam w siedlisku i na zmianę łopata, grabie to zapominam o ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio. Zapraszam na kawusię......albo poranną harbatkę :D Mamy takie fajne lato... Podobnie jak Tekli...a mi jest szkoda lata... W niedzielę , w mojej wsi, powiatowe dożynki. Mam mnóstwo zajęć.. Pozdrawiam Was wszystkie i zabieram sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w poniedziałkowy poranek🖐️ Dorix dzięki za pyszną kawę biurową👄 życzę udanych przygotowań do dożynek:D Betulka ostropest kupiłam w aptece, to był sam wyciąg z ostropestu, bez żadnych dodatków. Teraz biorę 80. Jak nie dostaniesz 1000, to możesz brać 80 po kilka, trzy razy dziennie. W sobotę znów zrobiłam 5 słoików soku pomidorowego, i martwię się czy zdążę jeszcze coś zrobić, bo krzaczki pomidorów zaczynają usychać:( Zulka nie wiem co powiedzieć odnośnie wyników, we wtorek mam wizytę, to się coś dowiem. Według mnie to czegoś mam za dużo a w innych czegoś za mało, nie znam tych wyników:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Dorixiu :D:D:D lato w tym roku szalone, gorące i dynamiczne jest ❤️ I żal że odchodzi. Dziękuje za kawusie 👄 Widziałam Twoją buzię Dorix w pewnym pięknym mieście :D:D:D Jest Ciebie o połowe mniej ❤️ i ta radość w oczach ;) Moja małżowina przestraszony na wiosne złymi wynikami cukru zrzucił od tamtego czasu 8 kilogramów. Znikneły mu "balkoniki" i brzuszek sklęsł :P a wyniki teraz ma wzorcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terixiu! :D ❤️ jestem bardzo ciekawa co powiedzą lekarze na Twoje wszystkie wyniki. Dużo dobrego słyszałam o ostropescie. Potrafi odbudować wątrobe. W ogóle nasza wątroba to jedyny organ, który można odbudować i zregenerować całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdą z nas gniecie jakiś kłopot, lub podgryza robak :O Problemów nie brakuje. Nosimy bagaże smutków, kłopotów, problemów i niepokojów. Nikt nie jest wolny od tego :O Ale trzeba głowe do góry podnosić, i działać jak choćby nasza Fruwająca. Życzę udanego dnia i spokoju ducha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość orsejowa
Witam ija :) kochane wszystkie obecne i nieobecne :) Dziękuje za kawę Dorix.:) Teklo tobie za sniadanie :) Terix.. zachęciłaś mnie do brania tego specyfiku wątrobowego ..kiedyś pe powinnysmy dbać o wątrobe ..:) Pomylam okna od rana szalałam na nich :D ..zrobiło się fajnie nawet ciut pokropiło jak zapowiadała pogodynka 5milimetrow :D ja i tak podlewałam jak zawsze :) Plotko.. na pewno fotki będa z mieszkania c,,ki ale jak już wszystko będzie gotowe ..w zasadzie jest ale jeszcze nie czas pokaz :) ..upały były więc nikomu się nie chciało tam zaglądać ... Wszystkim milusiego dnia ...tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko! jutro od rana z Twojego baseniku mnie nie wygonisz :P:P:P wracają gorące dni - będe w Twoim ogrodzie jeść, czytać i spać :D:D:D Dobrej nocy Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chodźta na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? Dzień Dobry Wszystkim Czytelniczkom 🖐️ Ja juz siorbie z lubością, za oknem czai sie coś na kształt deszczu :P:D Niech popada bo u mnie koszą trawy ale to raczej zbieranie pyłu jest. Terixiu trzymam kciuki żebyś dzisiaj usłyszała najlepsze informacje o swoich wynikach ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko powiedz jak nowy Windows? poradził sobie ze sterownikami? pewnie padły Ci niektóre programy; te co nie "chodzą" pod Win10: np Avast, niektóre programy czyszczące jeśli miałaś. Wszystko to spokojnie da się pouzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Teklo ..u mnie co mom popaduje :) ale jest ciepło basenik tez ma wode dośc ciepła:) Dzieki za kawę śniadanie :) Wszystkim milusiego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Miłego dnia życzę:-) Ja byłam pełna dobrych chęci...wystarczyła jedna rozmowa z moją mamą i doopa - jestem ZŁOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam:) Sorki że tak pojawiam się i znikam ale dzieje się u mnie oj dzieje. Orsejko Dzięks za fotki mieszkanko urocze.Już teraz serce mocniej bije na sam widok a co będzie jak dopieścicie w szczegółach?. Betulka Ja radzę szybko zapomnieć o rozmowie z mamą.Jaka rozmowa?,nie było żadnej rozmowy! Fruwająca No właśnie dlaczego człowiek nie może cieszyć się życiem,nowym domkiem tylko zawsze słodycz musi mieszać się z goryczą:(.Trzymam kciuki by wszystko wyprostowało się na dobre👄 Teeklo Dzięks za śniadanko👄. Nie wiem o jakiej drożdżówce rozprawiacie z Zulką ale już mam na nią smaka:p Terix Ja również trzymam kciuki za wyniki❤️ Ploteczko Koteczka już wytarła się na fotelach?.Teraz kotek biały a fotele szaro bure.;) Zulka No pamiętam,pamiętam tylko ciągle coś.Jednak pewnie kiedyś znajdę ciut więcej czasu,zwłaszcza że mój chłop wrócił do pracy po długim urlopie.Odpocznę he,he bo mnie do roboty ganiać stale nie będzie:D Bastylko No to zdradź gdzie planujesz w październiku wybyć.Taka jesienne podróż w ciepłe rejony to musi być coś,ach pomarzę sobie.... Wanilka Jak w pracy ciągle zadowolona?. Mam nadzieję że tak👄 Dorix A żeglarz już wrócił z morza?Bałtyk bardzo zimny,może trzeba marynarza teraz ciut ogrzać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie dalej i wciąż susza,nie pamiętam juz w kiedy padało?😭. Podlewam co cenniejsze roślinki bo wszystkiego podlewać się nie da.Codziennie obserwuje z bólem serca nowe straty..no ale gdyby nie ta susza to lato oceniałabym jako wyjątkowo udane.Nie ma komarów,trawy he,he kosić nie trzeba,cieplutko normalnie jestem zadowolona:):D.No i tyle się dzieje w moim życiu.Wprawdzie mój chłop robi wszystko by mi ten radosny nastrój popsuć ale się nie daję:p.Chodzi o rozbudowę,siedzi czyta,rachuje i mówi że jak nic finansowo nie podołamy.Może i nie podołamy ale coś tam zrobimy mam nadzieję i to już jest powód do radości.Tyle czasu czekałam,zbierałam te marne złotówki zawsze coś stawało na przeszkodzie.Wreszcie sprawy ruszyły i może w końcu coś się uda zrobić z tą naszą chałupką. No nic to tyle na obecną chwilkę,tulam mocno i🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Melduje ze jest mi lepiej. Wczoraj bylam u lekarza i dostalam antybiotyk.Prawie tygodniowe samoleczenie nic nie pomoglo. Orsejko dostalam zdjecie mieszkanka corci. Bardzo nowoczesne i elegankie, tak "purystyczne"utrzymane w czerniach i bieli. No wlasnie Daisy jak juz pisze o remontach i mieszkaniu nie zrazaj sie gadaniem chlopa. Moze nie na wszystko wystarczy ale od czegos trzeba przeciez zaczac. I cos tam sie zrobi pomalu i po kolei. Ze strachem mysle o remoncie lazienki. Trzeba bedzie zrobic moze w przyszlym roku. Chcemy wyrzucic wanne i zobic prysznic ze wzgledu na malzyka. A moja lazienka jest piekielnie nieustawna bo praktycznie jedna sciana to okno o wymiarach 120x120 cm. Nie wiem kto madry wymyslil takie wielkie okna w lazience? Nawymyslac architektowi nie moge bo pewnie jest juz w lepszym swiecie, w koncu blokowisko budowane 50 lat temu:O Bedzie trudno ale jakies rozwiazanie musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a obiecane zdjecia z Pragi? Nie wymiguj sie tylko poslij swoja fotke plisss... Juz tak dawno Ciebie nie widzialam. Jesli chodzi o moj wyjazd to chce pojechac do Florencji. W koncu nie na darmo wrzucalam pieniazka do rzeki zeby kiedys tam wrocic. W programie wycieczki jest oczywiscie i Piza i inne bzdety. Ale pomyslalam sobie ze odpuszcze to sobie. Pospaceruje troche nad morzem, bo hotel jest nad morzem, albo sama na wlasna reke zorganizuje sobie wyjazd tam gdzie bede miala ochote, bo nie cierpie telepac sie z grupa. Na razie wszystko rozbija sie jak zawsze o pokoj jednoosobowy:O Zobaczymy co da sie zrobic. Zlecenie w biurze przyjeto, ale nie potwierdzono jeszcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka i jak zlosc juz przeszla? Wiem, wiem czasem kochani potrafia doprowadzic nas do bialej goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix widzialam Ciebie w garze:) Smukla sie zrobilas kolezanko niczym wiezyczka w tle:P Super! Tak trzymac! Ja tez bym chciala, ale bez wyrzeczen sie nie da, a do tego nie jestem gotowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Okropnie dużo się dzieje w moim życiu - i nie wszystko niestety pozytywnie :-(. Z mamą już się jakoś wyprostowało - ona wyrzuciła co jej leży na duszy, ja też nie omieszkałam, tak troszkę :-p. Ale później przyszły moje kolejne wyniki i była panika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko! super mieszkanko się szykuje dla córki :-). no i do basenu chętnie daję nura :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×