Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Gość gosia szydło
Same pierdoły w tym wątku a co ostatnio czytaliście? :P Ja czytam podręcznik "Filozofia polityki". Tak, wiem mam zboczony gust ale w sumie to ciekawe bo nie ma tam nic o bieżących politykach i ich"ideach". Poziom debaty politycznej winien być na poziomie tego podręcznika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix bardzo współczuję ❤️ Nie było mnie wczoraj bo strasznie się rozpracowałam, pomyłam wszystkie okna, zawiesiłam czyste firany, dzisiaj dokończyłam wszystkie kąty i już prawie święta. No oczywiście jeszcze ciasta i pieczyste. Choinka już stoi cichutko w kąciku i czeka na nową sukienkę:D Trochę się przepracowałam i teraz rąbie mnie kręgosłup :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu -poleż troche ❤️ mnie też rąbie ale ja sie troche przećwiczyłam mam zakwaski Zabieram sie za prace w kuchni. Bastylko uśmiałam sie wczoraj z Twoich wpisów :D:D:D hi hi aż oplułam monitor :D Ciekawa jestem co to za dobrą wiadomość przyniósł Ci Mikuś? ;) Terixiu - zdecydowaliśmy się wyjechać w góry na święta - mamy zaklepany "domek" - i w związku z tym postanowiliśmy nie kupować choinki :P Wstawie do wazony gałązki jedliny i spoko. A światełka choinkowe zainstaluje na granicy kuchni i "salonu" :P:D No dobra ide w końcu do kuchni :O Miłego wieczoru ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla bardzo się cieszę że załatwiliście wyjazd, odpoczniecie, nabierzecie dystansu. Należy się wam. Dzisiaj wyczytałam że porządki przedświąteczne zastępują ćwiczenia, to ja też mam zakwasy:P:D Ale ćwiczę też trochę, nie wiem czy już się chwaliłam. Miałam unieruchomiony lewy bark, nie mogłam zapiąć biustonosza, lekarz zawyrokował, że może być tylko gorzej. A ja się nie dałam, codziennie 15 minut poświęcałam na ćwiczenia i dzisiaj mam sprawny bark i mogę podciągnąć się na drążku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Dorix ❤️przytulam mocno do serducha. Akurat przed swietami, to boli podwojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek jeszcze raz. A ja wpadlam w poploch. Liczylam na to ze Wigilia bedzie w sobote. Dokladnie popatrzylam w kalendarz, a tu stoi czarno na bialym ze swietujemy juz od czwartku:O. Ale jakos musze sie wyrobic, na razie sporzadzam liste zakupow. Ciastka nie pieczone, u fryzjera jeszcze nie bylam. W niedziele bede stroic choinke. Za to mam posprzatane w szafkach kuchennych i w lazience. Akurat to czego nie widac:O Szkielka w pokojowych regalach nie myte i pewnie nie beda bo przydarzy mi sie wypadek jak Terix:P Najchetniej pojechala bym gdzies w gory na swieta, tak ja Ty Teklo. To dobry pomysl. I jeszcze lepszy ze nie kupujesz choinki. Ja tez wyrzuce swoja po swiatach i od nastepnego roku bede "praktykowac duze bukiety swiateczne" Zwiewam juz dziewczyny. Trzeba przynajmniej ustalic plan dzialania przed swietami. Wydawalo mi sie ze mam jeszcze tyle czasu. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Terix to wspaniala wiadomosc. Mnie pobolewa troche bark. Tez lewy. Zmienilam poduszke. Pomoglo ale tylko na chwilke:( Teraz znowu sie odzywa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Kawa na stole, zapraszam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Dzisiaj nic nie robię, mam wolny dzień. Na pewno wybiorę się połazić po sklepach, popatrzę na świąteczne dekoracje:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu melduje sie na kawusi ❤️ - dzięki 👄 Dzielna dziewczynka jesteś. Mi podobnie powiedział ortopeda: ruszać sie, ćwiczyć, nie odpuszczać. Jak jeżdże na rowerze - kolana są super. Jak mam dluższą przerwe - bolą. Bastylko - nie wpadaj w panike, ze wszystkim zdążysz a jak czegoś nie zrobisz to świat sie nie zawali ;) Dorix - ❤️ ❤️ ❤️ Orsejko chodź na kawe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko pyszne tosty z jajkiem, szyneczką i avocado http://4.bp.blogspot.com/-c0O355lYid8/VLbORAgis2I/AAAAAAAADpQ/QFmQoYz9RwM/s1600/tosty4.jpg Zajadajcie ❤️ Dziewczynki nie wiem jak sie zachować bo mam dla każdego coś pod choinkę ale kiedy im to mam dać skoro uciekam z domu?:O jak wróce to zrobić zbiorową kawe czy każdemu przy okazji jakiejś? :O nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia 🖐️ ide przekładać ciasto orzechowe ;) jedna warstwa malinową konfiturą a druga warstwa czekoladowym ganaszem mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja .. kochane Terix.. dzieki za kawunie ..udanych zakupów zyczę Teklo ...tobie za sniadanie ..jak ja bym chciała tak jak ty w gory ... Jestem wnerwiona bo miał przyjechać do tego świerka od wczoraj jedzie ..ile to ludzie mają tupetu by tak nawijać dzisiaj mial być o8-ej dzwonimy mówi że za godzinkę i nie ma go ..jak ja gardze takimi osobnikami .. idę kochane miłego dnia zyczę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nic konkretnego nie kupiłam, trochę słodyczy, jutę do doniczki i polędwiczki z dorsza. Ale złaziłam się okropniście, nogi mi wlazły w doopę, ledwie dowlokłam się do domu po 4 godzinach:P Ale co się napatrzyłam na dekoracje ... sklepy oszalały, żeby przyciągnąć klientów. Kawę zrobiłam i teraz trochę poleżę z książką:D Dorix ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek. Mnie tez wlaza nozki dzisiaj nie napisze gdzie. Dlatego melduje sie tak pozno. Robilam uszka i pierogi z kapusta. Juz sie mrozi. Pierogi dobrutki bo probowalam. Uszek nie. Ja wpadlam w poploch ze swietami bo zmylila mnie ta choika Terix. Po dokladnych ogledzinach kalendarza okazalo sie ze mam jeszcze duzooo czasu:) Teklo nie wiem co poradzic Tobie:O Wydaje mi sie ze dobrze by bylo wczesniej wreczyc prezenty, a nie po swietach. Jutro biore sobie wolne i ide ja ogladac dekoracje swiateczne w sklepch jak Terix:) Wlasciwie nie planuje zakupow, bo prezentow tradycyjnie nie robimy ale moze cos tam wypatrze. I przy okazji moze troszke nastroje sie do swiat. U mnie pada...jakos szaro za oknem i wcale nieswiatecznie. Orsejowo mam nadzieje ze swierka juz nie ma. Mnie tez denerwuje nieslownosc i niepunktualnosc fachowcow. Dobranoc dziewczyny. Dorix❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ chodźcie na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? za oknem ciepło i mokro - widziałam pąki na niektórych krzewach. A u Orsejki niedawno kwitły kwiaty - ciekawe jak teraz? Orsejko przyjechali wczoraj? czy sie nie doczekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanko kanapki z serem i jajeczko w majonezie (lekkim i odtłuszczonym :P) http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/010/922/10922520_800.0.jpg/kanapeczki-na-sniadanko.jpg a! niech tam! dodamy jeszcze kanapeczki z witaminkami http://img.zszywka.pl/0/0075/w_1582/kuchnia/pomysl-na-wiosenne-sniadanko-dla-ni.jpg Dzisiaj się opłatkuję z moimi emerytkami (będzie nas 8 sztuk! :D) Miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo.. jestem jak zawsze bardzo dziękuję za dopieszczenie kawowo śniadaniowe :) Przyjechał ale inny Pan już pozamiatane obyło się bez kosza przez co zapłaciłam mniej :D jestem już spokojna choć coś tam nie w dołku ściska :O..ale przejdzie tak musialo być .. Na 13 jade na pogrzeb do mego sąsiada z domu rodzinnego ..trzymajcie się wszystkim zyczę miłego dnia ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za dwudniową nieobecność ale zajęta byłam bardzo.Najpierw zajęta a po zajęciach odpoczywająca.Odpoczynek bardziej mnie męczył jak praca ale tak jakoś trzeba było:p Orsejko Posmucisz się posmucisz nad świerkiem a potem już będziesz się cieszyła z plusów.;). Teeklo Ojej jadę w góry z Wami.Prześpię się na dywaniku pod Waszym łóżkiem,będę bezproblematyczna i kompletnie niezauważalna:) Bastylko No błagam przynajmniej Ty nie zaczynaj świętowania.Na placu,,święta a ja kompletnie nie przygotowana,,zostanę sama:p.Myślałam że przynajmniej na Ciebie mogę liczyć😭 Terix Tak ćwiczenia czynią cuda,to fakt! .Trzymam kciuki za konsekwencję bo jest warta wysiłku,efekty są tego warte;).Ja ćwiczyłam przez długi czas potem jakoś przestałam teraz wszystko w rozsypce>:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam wcześniej u mnie święta hi,hi dopiero w przyszłym roku a to także konkretnego roku hi,hi podać nie potrafię.Miałam pomyte okna i wyprane firanki.Panowie kują drugi dzień,wszystko przykryte centymetrową warstwą białego pyłu.Nie pytajcie jakim cudem toto dostało się do środka skoro prace na zewnątrz ale się dostało.Jest wszędzie nawet w moim nosie i płucach,czuję cement! Dodatkowo od tego kucia w mojej głowie nawet jak wszystko ucichnie dalej huczy jak w jakiejś beczce z metalu do której uparcie ktoś wrzuca kamienie. No dobra już nie marudzę toż tego chciałam!,ba dalej chcę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz chyba sobie zrobię lekką kawusię jak ona mnie nie postawi do pionu to już chyba nic!. A ja się pytam gdzie Zulka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że i w czytelni przydały by się porządki,dawno hi,hi nie sprzątane.Kurz na pułkach,kurz na książkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×