Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dzieńdoberek🖐️ Dorix dzięki za kawę biurową, pycha👄 Orsejowa pierogi zamrozić ugotowane, wystudzone. Po wyjęciu z zamrażarki wrzucić na wrzątek, gotować od wypłynięcia 1-2 minuty. Nie rozpadną się. Tekla ❤️ zawsze myślimy że to najgorsze nas nie dotyczy. Wczoraj dowiedziałam się że moja koleżanka jest już po pierwszej chemii, a ja dzisiaj idę do gina onko z tym samym. Wczoraj poszłam zamówić kolejkę i od razu usiadałam na fotel, tym sposobem mam nową fryzurę, bardzo króciutką:P Tekla dzięki za śniadanie mozzarella z pomidorami 👄 U mnie sypie śnieg a za chwilę pada deszcz i wieje okrutnie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu włącz pozytywne myślenie! ❤️ ❤️ ❤️ Ciekawa jestem tej Twojej króciutkiej fryzurki. Dorix 👄 Orsejko 👄 Terixiu 👄 siadam na miotłe polatać po chałupce ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w pierwszy dzień grudnia👄 No i grudzień przyszedł swołocz bardzo przygotowany bo pada śnieg.Nie musiał ale kurtka oczywiście śnieg przytargał,jestem zła na niego No i pogoda senna toteż tak właśnie się czuję:p Terix Aż mi serce stanęło na moment jak przeczytałam Twój wpis.Mam nadzieję że to tylko burza w szklance wody i po wizycie wpadniesz by nas uspokoić:( Teeklo Przeczytane,wykasowane z poczty ale nie z głowy i serca.Teraz jeszcze bardziej będę kochała F. A za śniadanko serdeczne dzięki👄. Jak ja chętnie wyskoczyłabym w te święta.Córka i M mają na ten czas dwa tygodnie wolnego.No ale psy,no ale rodzice i wiadomo jak i gdzie spędzimy święta:p Orsejko Nawet jak u mnie była jakaś wizytacja drzewa mi nic o tym nie wiadomo,nie zauważyłam:p.Złożyłam pismo i po jakimś miesiącu,może ciut dłużej dostałam pozwolenie.Za miastem na wsi hi,hi nie robią jak widać tyle trudności. Na razie zmykam mamuśka przyszła🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terix... przytulam ..ale nie mozna się tak stresować bo kolezanka ma to ja mam nie ...ty masz swoje a kolezanka swoje 👄 a co pierogow to wlasnie tak zawsze robiłam że zamrozone do wrzątku i nic się nie działo ..nigdy nie rozmrażałam ...ale chciałam zapytać może ktos lepszy ma patent :) Daisy ..mają wiele czasu i dlatego bawią się w papiery ..nawet jak piszą pisma to i do mnie i osobne takie samo do M :D mamy duzo papieru ...:O koniec idę coś gotować potem z M do lekarza ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, usunęłam górną lewą trójkę, ale włosów nie rwię. Najgorsze, że ząb sie urwał i miałam łyżeczkowanie. Nie bolało, ale czas siedzenia na fotelu trochę się wydłużył, eh... Dziewczyny ratujcie! Jak sobie oglądałam przestrzeń między zębami upuściłam lusterko....Ja nie chcę pecha ...:(...jest jakaś metoda by puścić ten przesąd mimo uszu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorix ....kochanie daj spokój zapomnij kup nowe lustereczko i głowa do góry a jako odczyn tego przesądu odmowie ja.. naprawdę ja zdrowaśki to że kościół omijam to nie znaczy że się nie modle 👄 idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Orsejko, wiedziałam, że na Czytelnię ...zawsze można liczyć Terix...kciuki trzymane 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Terix ❤️przestraszylam sie. Pewnie cos zle zrozumialam. Dorix ile ja lustereczek "natluklam"?Jak podlicze jedno lusterko to 7 lat niepowodzenia....ach zycia nie wystarczy. Chyba ze bede dalej gdzies za horyzontem dalej odrabiac kare za stluczone lusterka na ziemskim padole:P Nie przejmuj sie "bzdetami" A zabek tez odrosnie:)Piekny bialy i rowny:)Nie martw sie:) Daisy wczoraj mialam sen. Snilo mi sie ze pekla mi rura w kuchni:( I to zamim przeczytalam Twoj wpis o awarii andrzejkowej. Bylam przerazona. Wyobrazam sobie co przezylas Ty na jawie. Dobrze ze juz u Ciebie uprzatniete i pachnie tylko wanilia:) Tekla❤️ dzieki za @ u mnie nic ciekawego. Dzisiaj mialam srednio pracowity dzien. Krzatalam sie w kuchni. Upieklam slodkie buleczki z jablkami i orzechami. U nas na zamojszczyznie mawia sie na to pieczone pierogi a tu gdzie mieszkam kluski z piekarnika:) Wyszly pyszne. Mogla bym zjesc cala blache. Nie chce mi sie specjalnie przygotowan do swiat. Pewnie dlatego ze zamiast sniegu pada juz drugi dzien deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowo ja zamrazam pierogi raz juz ugotowane, raz surowe. Te ugotowane wczesniej smakuja mi przysmazone. Wyciagam ze 2 godziny wczesniej ze zamrazarki rozkladam i takie rozmrozone czasem nie do konca smaze na patelni. Ale ja robie rzadko pierogi i przewaznie wszystko zjadam na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by tu jeszcze napisac? Moze jutro pojade do centrum handlowego? Nie wiem jeszcze? Moze kupie sobie imieninowy prezent:P Tylko sama nie wiem co? Niczego wlasciwie nie potrzebuje. Nowa lampa do sypialni bo nienawidze tej starej. Ale to zaden prezent imieninowy. Choc lepiej by bylo zaczac zaczac wyrzucac z mieszkania zgromadzone dobra jak kupowac nowe rzeczy. Dokola jest pelno niepotrzebnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieeeeeeeee... Bastylko nie mów, że nie masz ochoty na prezenty... ja je uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, nie jadłam takich rarytasów nigdy w życiu, pewnie chętnie bym wypróbowałą :)orzechy w całości czy mielone do tych jabłuszek się wkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wizytę u chirurga onko mam wyznaczoną na 21.12. Wtedy podejmie decyzję czy wycinek, czy od razu usunięcie. Dzisiaj dowiedziałam się że to jest w skórze, nie wchodzi do środka. Jutro M ma wolne, wyruszamy na świąteczne zakupy:D Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kawunia podana :)(_)(__(_)(_)(_)(_) u mnie pada jak u Bastylki prawie zawsze jest tak jak u ciebie Bastylko..:) Plotko co u ciebie ? Terix.. ija dzisiaj wybieram na zakupy ale ja tak powoli dokupuje ..no ale ty pewnie dlatego większe bo jest M i torby poniesie :) ja bardzo nie lubie robić zakupów z M bo wtedy okropność ..ale musze bo mnie powiezie mam dosc daleko do centrum i marketów słucham teraz wiadomości i co słyszę poniosą składki na zus juz teraz jest wysoki ponad 1300zeta chyba nie będzie z czego płacić ..nie wiem czy m da rade tak dalej :O z czego będziemy żyć ;O Vanilko.. jesteś już w domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam zamiar zrobic krokiety i zamrozić na swięta i tak powoli coś tam dokładam ...robie tak pierwszy raz że wcześniej bo jakoś nie daje rady wszystkiego w ostatnim tygodniu ...jutro flaczki ugotuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czytelno, buziak Orsejko 👄. Jesteś bardzo dobrze zorganizowana, podziwiam...i udanych zakupów zyczę... Terix...u Ciebie tradycyjnie jak nie urok to przemarsz...silna Dziewczyna jesteś i dobrze, że czuwasz nad sobą , musi być dobrze 😍. Łapę w powietrzu łyk kawy i biorę się za robotę. Miłego dnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę 👄 Na dzisiaj zaplanowałam cięższe zakupy dlatego przyda się M :D Będą prawie same puszki i słoiki: brzoskwinie, mak, żurawina, borówka, oliwki. W tym roku będą dłuższe święta, więc trzeba przygotować trochę więcej:D U mnie na razie nie poda, ale wczoraj padał śnieg, grad i deszcz, a do tego jeszcze duło okropniście:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ hej dziewczynki Orsejko ❤️ Dorixiu ❤️ Terixiu ❤️ Dzięki za kawusie Orsejko ❤️ Ja zrobiłam dzisiaj orzechy w miodzie dla moich emerytek bo mamy 10-go spotkanie tzw opłatkowe ;) Terix - albo nie doczytałam dokładnie albo niewiele mówiłaś o swoim problemie. Mam nadzieje że to sprawa drobna i chirurg szybko Cię od niej uwolni ❤️ ❤️ ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jak mówiłam, mam wielki natłok pisania. Zawsze tak robią moi pracodawcy przed końcem roku :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, przeczytałam, skasowałam...przez skórę czułam, że sprawa dotyczy C. - przytulam❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix! jakoś nie dotarło do mnie wcześniej, że taki problem jest u ciebie (może nie doczytałam?). Mam nadzieję, że wszystko będzie ok❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowo :-), jesteś zorganizowana pięknie! Ja zostawiam zawsze na ostatnią chwilę :-p. Ale ja nie robię uszek ani pierogów - tym się zajmuje moja mama z siostrą i moja synowa - one są biegłe w cieście i lepieniu. Ja zajmuję się farszem do uszek :-), w tym tygodniu robię pierwszą partię. Siostra od dawna zamraża surowe uszka - nigdy nam się nie rozpadły w gotowaniu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadałoby jeszcze zaliczyć wizytę u doktorów - wreszcie zrobiłam badania kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się do dietetyczki ale odwołałam wizytę - raz że nie wyrobię czasowo a dwa...głupio tak przed świętami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×