Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

nie pamiętam czy już się pytałam, robiła któraś z Was rybę po japońsku? bo mam ochotę ją zmajstrować, tyle tylko co przepis to czymś się różni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziewam okrutnie 💤 Betulka czy Twojaj mama też taka dyrygentka jak moja? właśnie rozmawiałam ze swoją na skypie i ustaliła rozkład mojego jutrzejszego dnia - mam przyjechać do niej i zagnieść ciasto, później zawieźć na cmentarz i jeszcze nie wiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie późnym wieczorem ;) Dziś miałam urlop, musiałam jechać z mamunią do sądu w sprawie spadkowej. Idzie ku lepszemu więc się cieszę bo obawiałam się, że smierć brata może wszystko sknocić, ale na szczęście wszystko idzie do przodu :) Dziś ugotowałam bigos, upiekłam sernik i orzechowiec. Jutro mam wigilię zakładową. Dziś jestem tak potwornie zmęczona, że ledwie zipię. Całus dla każdej z Was 👄. Acha....Zulko....nie daj sobą dyrygować :P. Dobranoc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI. Jest wpis to robię spadówę do łazienki a potem poduchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pysk. Dopiero sie wyrobilam z myciem, prasowaniem. Jutro pewnie znowu wstane za pozno i zaspie. Okazalo sie ze jeszcze brakuje mi duzo, duzo rzeczy... musze dokupic.. choc nie wiem po co tak do konca. No ale wiadomo na swieta musi byc wyjatkowo. Tak robia wszyscy i tak sobie ubzduralysmy. Pewnie juz spicie. Dla mnie bedzie krotka noc. Kolorowych snow dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? jutro wigilia Bożego Narodzenia brzmi poważnie ;) Przy kawusi czytelnianej składam Wam z tej okazji najlepsze życzenia: spokoju, radości, zachwytu, piękna, dobroci, wzruszeń, oderwania się od codziennych szarych spraw a przede wszystkim poczucia spełnienia wśród bliskich, kochanych ludzi. Wszystkiego Najlepszego! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe się bawić w śniadanka bo i tak nikt nie będzie miał na to czasu a nasze stoły już uginają się pod ciężarem wspaniałych potraw :D Bądźcie dzielne, zdrowe, piękne i zadowolone. Do zobaczenia po Świętach 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo już pewnie jesteś na miejscu. życzę Ci udanego pobytu i żebyś mogła śmignąć z górki i nieważne, że na sztucznym śniegu;) a wszystkim czytelniczkom dużo dużo zdrowia, miłości, radości, wyrozumiałości i dobrych ludzi na swej drodze, no i żeby ciągle i wciąż chciało nam się chcieć ❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś upiekłam sernik "złota rosa", zrobiłam japońską rybę;), u mamy zagniotłam ciacho i byłyśmy na cmentarzu. teraz mam wolne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Tekla juz pewnie na miejscu. Mam nadzieje ze zabrala ze soba swojego Maca i bedzie z nami w czasie swiat. Jesli nie to przegapilam sprawe bo nie skladalam Tobie zyczen Teklo. Ale sama wiesz, zycze wszystkiego, wszystkiego naj, naj.... i udanego swiatecznego wypoczynku. Ja zgromadzilam juz wszystko na swieta. Wszystko a nawet wiecej. Dopadlo i mnie szalenstwo swiateczzne. W sklepach obserwowalam drastyczne sceny. Ktos potknal sie i upadl, komus wypadla dynia(czy dynia to rzeczywiscie na te swieta?:P) Ludziska wariuja i kupuja oprocz masy jedzenia:maszynki do krojenia ziol(jakby pietruszki nie mozna bylo pokroic nozem:P patelnie z ozdobna raczke i ocieplacze do garnkow(chyba zeby garnek trzymal cieplo? :O Dziewczynki nie dajmy sie zwariowac. Jutro zostanmy w domku , swietujmy .... Ja musze jeszcze zmienic posciel, i dzisiaj posprzatam tez lazienke. Jutro czeka mnie odkurzanie I zaczynam tez swiatowac pelna para:) Wesolych Swiat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla miłego pobytu, pełnego relaksu i ośnieżonych stoków❤️ Wszystkim koleżankom dużo radości, zasłużonego odpoczynku, zdrowych pogodnych i może trochę śnieżnych świąt. WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji Świąt życze dla Was i Waszych Rodzin zdrowych,spokojnych Swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święty Mikołaj już mnie znalazł wczoraj i podarował zestaw fajnych kremów. Bastylko dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wieczerzę idziemy na 17, co prawda zjadłam śniadanie, ale nie wiem czy wytrzymam do tej 17:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, idę sobie, może pomaluję pazurki. trzymacie się cieplutko, u mnie właśnie wyjrzało słonko i niech tak trawa:) jeszcze raz, dla wszystkich Wesołych Świąt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE KOLEŻANKI 😍. Tuż przed wieczerzą wigilijną życzę wszystkim magicznych Świąt Bożego Narodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Koleżanki :-)! Łamiąc się opłatkiem przy wigilijnym stole myślami i sercem byłam z Wami ❤️. Jestem szczęśliwa, że mogę być z Wami przez te lata i życzę sobie i Wam abyśmy trwały i trwały :-)👄 Wspaniałych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z pasterki:) Zycze Wam dziewczyny i Waszym najblizszym zdrowych i wesolych swiat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci i są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt!!! witajcie dziewczyny❤️ Betulka przyłączam się do Twoich życzeń, trwajmy razem bez względu na wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam się wstydzić, że mam czas zajrzeć do czytelni??? bo jeszcze tak ie było, żeby całą dobę nikogo nie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×