Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Daisy ale dobra z Ciebie dziewczynka, tyle pączków nagniotłaś, podziwiam umiejętności:) a wracając do buraczka o tej porze roku zostały mi tylko te sklepowe, więc nie wiem co zacz:P a przy okazji zdradź nazwę tych, które siejesz, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia zrób ciachodrożdżowe z przepisu Kasi ze śląska, namiary na które dała nam Tekla - nawet mnie - zupełnej nieudacznicy cukierniczej ono zawsze wychodzii co ważnie nie trzeba męczyć się z gnieceniem, jest mięciutkie i gniecie się z 5 minut bardzo lekko, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś taka padnięta jestem, więc pożegnam się grzecznie, buziaki dla Was 👄 usta]👄 Bastylko przytulam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam.U mnie mgła na razie potem ma zaświeci słońce. Kawusia herbatka inka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. Narka miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ cześć Vanilko -dzięki za kawe. U mnie cieplej ale szaro i bez słońca. Na śniadanko mamy jajeczka, wędlinke, sery i owoce. Różne rodzaje pieczywa Wszystkim życze miłego dnia i miłego łykendu - narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziolki. Dziś od rana przygotowuję się na gości. Stawiam po kielonku za moje zdrowie i spadam do kuchni. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. Miłego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu Kochana! ewakuowałam sie dzisiaj w pośpiechu i z konieczności całuski odłożone na później ;) Dopadam Cię już pewnie poza kuchnią i ściskam serdecznie ❤️ najserdeczniej 👄 Imieninowo z uśmiechem i radością :D :D :D Bądź mi zdrowa i jak zawsze promienna ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 dla Ciebie do posłuchania w wolnej chwili Kryształowe serce" https://www.youtube.com/watch?v=FFxrX1icciQ A ja sobie kielonka ;) albo jeszcze lepiej dwa :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix kochana! Wszystkiego najlepszego Solenizantko nasza :-)! Samych pozytywów! 👄❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻👄 Zapraszam na niedzielną kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Skończyły się ferie, trochę będzie smutno :( byle do wakacji:P Bastylka ❤️ Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorix..Wszystkiego najlepszego 🌼🌼🌼 Terix..dzieki za kawunie 👄 kochane składam podanie o urlop ..bede wpadać ale nie codziennie Wszystkim zycze milej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelni ;) Bardzo Wam dziękuję za życzenia. 👄 Muszą się spełnić , a ja będę robić wszystko co w mojej mocy oby tak było! Po szalono - gościnnym weekendzie w moim domu pora na normalność. Zaczynany ciekawy tydzień. We wtorek będziemy mieć Ostatki, w Środę Popielec a w niedziele Walentynki. Same przyjemności.. :) :D No to kawe trzeba wypić na dobry początek ;) (_)>(_)>(_)> Orsejko...a jaki powód urlopu? Bastylko ....tęsnikmy ...i dobre fluidy wysyłamy 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dorix przepraszam ze dopiero dzisiaj zyczenia Ci składma. Duzo zdrowia jak najmniej kłopotów i wszystkiego najlepszego. 🌻 Dzięki za kawusie,dopiero pije bo wrócilam od wampirzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepis na keks tekli zapisałam,w najbliższym czasie upiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poniedziałkowo 🖐️ Dziękuje Dorix za kawusie ❤️ u mnie plus 9 i czuje sie wiosne Poza tym stara bida jak mówi Dorix - nic sie nie dzieje. Jutro mnie nie będzie rano bo jadę do wampirzyc w Ochojcu Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czytelniczki kochane i cała czytelnio;) Dorix Przyjmij może spóźnione ale szczere i z głębi serca najserdeczniejsze życzenia. Spełnienia wszystkich marzeń,realizacji wszystkich planów,przyjemnej pracy dużo przyjaciół,zdrowia kasy powodzenia u płci przeciwnej i czego sobie tylko zamarzysz,NIECH SIE SPEŁNI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Teeklo a co Wy tak od początku tygodnia wampiry karmicie?!:p;) Teeklo No pyszne rogaliki upiekłaś,mniam i dzięks👄 Jakoś tak pustawo było w czytelni i zwolnienia powypisywane.No ale po czasie posuchy hi,hi przychodzi czas obfitości zatem się naprawi,się naprawi kiedyś..... Ja tam przyszłam dzisiaj choć tak prawdę powiedziawszy nie bardzo mam o czym pisać,bo i u mnie stara bida:p Pogoda ciągle nie wiadomo jaka,nie może się zdecydować A ja przy takich spadkach i wzlotach,deszczach i wiatrach jestem jeden wielki ból kostny.Zawsze może być gorzej wiec jakby co to wcale nie przyszłam narzekać:):D Tęsknie za Bastylką bardzo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy witaj Rzeczywiscie pustawo w czytelni,smutno troche ale miejmy nadzieje wyjrzy słoneczko i od razu bedziemy żywsze Pogoda do niczego jak piszesz,dobrze,że choc nie pada. Daisy miałam wyniki zrobic juz 2 miesiace temu i miałam i mam przychodniowstręt.Musiałam powtórzyć moje Ob i próby watrobowe bo mam wizyte u gastrologa za kilka dni. Zmusiłam sie nie wiem czy dobrze bo w przychodni bardzo grypowo dzis było,tylu ludzi nie widzialam jeszcze pod gabinetami. nawet sie dzisiaj zapisalam do rodzinnego na jutrzejsze popołudnie,pewnie rano byłoby sie cięzko zarejestrowac,dzisiaj juz o 7.45 nie było numerków na dzisiaj.Może nie naniose świńskiej grypy. i nie wiem co pisać. Tez bardzo tęsknie za Bastylką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wychodzi na to że czytelnia dobrowolnie dożywia wampiry:D Ja też im dzisiaj użyczyłam przysmaku. Później byłam u kardiologa, teraz chodzę z holterem. Jutro zdjęcie a w czwartek wynik i wizyta. Popołudniowa kawa gotowa (_)> (_)> (_)> (_)> i Tekli rogaliki jeszcze są, zapraszam:D Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorowo. Mam postanowienie na post. Wreszcie schudnąć przynajmniej 3 kg! Jeszcze pamiętam jak to się robi gdy schudłam prawie 10 kg. Niestety, luzackie podejście do słodkości szybko weszło w brzusio i nadrobiłam 3 kg.... Jeszcze raz pięknie dziękuję za życzenia. Do niedawna świętowałyśmy razem z Beti...a'la Pysią... A wkrótce będzie 8 lat odkąd popisujemy...Buziaki Czytelnio ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek wybieram się do kina...a w piątek do Cż - wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na film "Moje córki krowy", podobno niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie widać. Zatem...kolorowych snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Pochmurno u mnie dzisiaj ale ciepło+7 Można wybrać się na spacer. Już pachnie wiosną i żurawie przyleciały:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Terix Ach gdzie te żurawie,gdzie???.U mnie no może nie u mnie ale po moim niebie jeszcze nie leciały.Znak muszę Cię odwiedzić;). Co roku się emocjonuję tymi żurawiami ,planuję jazdę nad pobliskie jeziora a potem wszystko spala na panewce:(.Może w tym roku się uda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Masz fajne plany na najbliższe dni.No i napisz jak film,dobry? Wczoraj chyba Ploteczce udało się otworzyć nową stronkę.Może dobrze rozpoznałam,może nie;) Jak chodzi o pogodę u mnie także ciepło ale wietrznie i bez słońca.Dzisiejszej nocy tak mnie bolały kości ze spania nie było😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się odmelduję bo tradycyjnie muszę zaplanować jakiś obiad,coś tam porobić w domku.Udanego dnia i zdrówka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×