Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Jestem na kawusi i sniadanku,dziekuje dziewczynki Terix moje skierowanie jest juz w szpitalu,bylo to z zaskoczenia i jakos zostawiłam,terz musze nowe,mam zamiar pójsc do innego ortopedy ,do takiego co chodze z biodrem i kregosłupem.Musze tylko po skierowanie do rodzinnego a to tak cięzko iść.Zresta i tak jesli dojdzie do operacji nie zgodze sie wmoim szpitalu. Terix dobrze ze choc to co musi wnusio to czyta,mój mlody kiedys same streszczenia próbował czytac ,ale szybko go wyleczono. Zuleczko teraz bardzo czesto praktykuje sie własnsie znieczulenia w ręke.Ponoc sie nic nie czuje. Orsejko debretin to nie to samo co Polprazol.Ale każdemu co innego pomaga.Pomysl o zyridzie,córka na pewno ma to w aptece. A tak to u mnie wyszło słoneczko,poświecilismy z małzykiem gromnce,potem pojechlaismy na cmentarz a teraz szykuje cos na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko .wiem że nie to samo ..bo polprazol hamuje wydzielnie kwasu zołądkowego a debretin to lek rozkurczowy na jelito drazliwe jest ok .ale mnie nie skutkował a duspatalin tak na jelito drażliwe u mnie działa ale trzeba go troche pobrać ze trzy miesiące a do tego czasu wiruje mi przelewa i pogania do klo.....:O ale poczytam o tym nowym co podałaś :)👄 ide do pracy 👄pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wieczorkiem. Ja tylko na chwilkę,bo miałam latany dzień i teraz jestem jakaś padnięta.Byłam u medyków po recepty dla rodziców i dla mnie samej;). Wizyty w przychodni takie hi,hi męczące są.Wszędzie tłumy najpierw w przychodni potem w aptece,wystałam,wyczekałam,nasłuchałam się na trzy miesiące.(na trzy miechy bo na tyle dostałam recepty). Strasznie mnie to zmęczyło autentycznie.Ja nie wiem jak w wieku dojrzałym hi,hi o ile doczekam dam radę praktykować takie wycieczki,najlepiej nie chorować;). Raczej się nie uda skoro już człowiek na lekach jedzie. Teeklo No co Ty,jaka bratnia dusza toż mnie w Twoich okolicach nie było....Hi,hi,hi. No dobra idę. Bastylko❤️ Betulka Znowu mamy tak samo,jak to u bliźniaczek👄 Zulka Ja także za nowym modelem nie tęsknię co nie znaczy że bym kilku poprawek nie przeprowadziła.No ale chłop się nie daje:p.Przywiązany mocno do swoich wad:p No nic teraz już zmykam Dorix.Orsejko,Terix,Ploteczko całuski👄👄 Ależ ja jestem dzisiaj zmęczona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dzisiaj cały dzień bieganina w sprawach budowy. Teraz siadam do pisania :-p. Ten poprzedni mój wpis, jeśli któraś ma ochotę, można skopiować i wkleić a później pooglądać - tam mój syn uczy jazdy na nartach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie na allegro takie ustroństwo do krojenia warzyw, owoców a dzisiaj zlewozmywak gospodarczy, taki głęboki - będzie w kotłowni :-). A! i mam już zamontowane parapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Po Zulkowemu mamy dziś mały piątek :) Z tej oto okazji stawiam kawusię albo herbaciątko (_)>(_)>(_)>(_)> U mnie stara bida. Praca, dom i ...Telefon do Przyjaciela. Wisimy na nim godzinami. A poza tym wzięłam się wczoraj za pieczenie ciasta. Imieninowego. Skoro imieniny mam w sobotę (wolny dzień od pracy) , to postanowiłam w biurze imieninować z okazji Tłustego Czwartku. Pączki już zamówiłam w cukierni. Za chwilę biegnę do Ośrodka Zdrowia do doktorów w mamusinej sprawie. Nie pamiętam czy Wam pisałam, ale pojawiły się w jej moczu czerwone krwinki. Walczymy z tym ustrojstwem :(:(. Dobrego i miłego dnia kochane Dziewczyny 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dorix 🖐️ ❤️ Dziękuje za kawusie 👄 U mnie też stara bida. Dom, codzienna krzątanina i codzienny telefon do Starego Przyjaciela. Wisimy najlepiej w skype godzinami ;) Ten codzienny rytuał pozwala Mu utrzymać dobrą formę a i ja z tego wynosze spore korzyści: układam sobie w łepetynie wiele spraw i tematów, które normalnie mogłyby być zaniedbane. Na jutro piekę ciasto drożdżowe z nutelką zamiast pączków. Tak zdecydowaliśmy z małżykiem. Właściwie mozna by spróbowac pączków pieczonych zeby uniknać tych litrów tłuszczu - gazety podają sporo dobrych przepisów. Można czesc mąki pszennej zamienić na orkiszową lub inną z pełnego przemiału. Widziałam nawet przepis na faworki pieczone ;) całkiem sensowne. Podaje link - jako ciekawostke, a może ktoś skorzysta :classic_cool: http://magazyn-kuchnia.pl/magazyn-kuchnia/56,123892,19555222,paczki-pieczone,,2.html jest tam kilka przepisów - całkiem niegłupie Dorixiu ❤️- trzymam kciuki za Mamę i życzę jej szybkiego unormowania wszystkiego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link trzeba skopiować, usunąć spację i wkleić w wyszukiwarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam karczek z boczkiem w szynkowarze - wyszedł wspaniały, aromatyczny, pikantny i pyszny. Jednak jest to świetne uzupełnienie dla wędlin na stole. W szynkowarze mięso jest zwinięte ciasno, ja dodają żelatynę i wychodzi szyneczka do krojenia z galaretką - pycha :classic_cool: Właściwie to działa jak wolnowar tyle że dodatkowo nadaje mięsu ścisłą konsystencję dzięki czemu można kroić na piękne i wygodne plastry. Może wrzucę dziś do gara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz czas na posiłek http://www.jemdrugiesniadanie.pl/pliki/2015/06/warzywna-kanapka.jpg i jeszcze troche kanapek ;) http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/028/985/28985164_800.0.jpg/kanapki-na-sniadanie-dla-kazdego.jpg A! może jeszcze z łososiem dla Terix :D http://4.bp.blogspot.com/-J5pf1cOYfMg/UX5PzbiXQrI/AAAAAAAAJcs/oTYk6xEsOfo/s1600/kanapki+z+%C5%82ososiem.jpg Miłego Dnia Dziewczynki! ❤️ Bastylko - smutno bez Ciebie -Tulu Tulu ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane :) dzieki dorix za biurową przepyszna :) Teklo..za codzienne sniadnko :) napisze jak wy u mnie wszystko po staremu stara bida ale dobrze że nowej nie widać ..bo do starej juz przyzwyczajona jestem .. dorix.. ja z moją mamą wiecznie toczę walkę z bakteriami ..wiecznie w posiewie coś wyrośnie ..już powiedzialam że następny posiew oddam w inne miejsce :O Wszystkim milutkiego dnia życzę buziam mocno 👄 Bastylko.. bardzo proszę jesli czytasz choc pomachaj ..wiem że ci cięzko nam również przeżywamy również z tobą ..ale może razem będzie kapeczkę lżej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Bastylko Ja również wołam❤️👄❤️. Choć łapką machnij,nie musisz nic pisać abyśmy nie musiały się o Ciebie martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście serdeczne dzięki za poczęstunek👄👄👄 Teeklo Ja nie mam szynkowara choć ciągle mam nań chrapkę.Teraz jak szykuje się spłata kredytu pewnie hi,hi plany zakupu odsuną się w czasie.Ja jednak kupiłam sobie osłonkę i robiłam podobnie jak w szynkowarze tyle że bez żelatyny,następnym razem muszę ją dodać bo pomysł jest super. Ja ciągle mam w pamięci smak szynki konserwowej tej sprzed lat,takiej z puszki.mmmm.Pamiętacie?!. Dzisiejsze szynki nawet te z górnej półki nie umywają się do tych sprzed lat.No i nie wiem smak mi się zepsuł czy szynki teraz robią inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pączki takie tradycyjne mam w planach jutro zrobić.Pewnie wyjdą mi takie jak zwykle,czyli nijakie hi,hi no ale własne to własne;). No i będę smażyła na tłuszczu,piec nie będę bo jak tłusty czwartek to tłusty;).Niby to śmieszne bo ma dostęp człowiek do tych pączków na okrągło a tylko raz w roku rajcuje się nimi jak dziecko lizakiem.Ja to się głównie nimi wnerwiam bo nie bardzo umie robić ale się hi,hi nie poddaję.Robię zawsze z przepisu z starej kuchni polskiej.Jest tam masa żółtek skórka z cytryny,ogólnie pracochłonne to ale warto.Nawet jak nie wyjdą to są smaczne i te kupne choćby z najlepszej cukierni są dużo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz robiłam te pączki jak byłam w ciąży.Coś mi nie wychodziło dzisiaj nawet nie pamiętam co to było ale tak się wnerwiłam że połowę takich zrobionych,urośniętych tyle że nie usmażonych wywaliłam na podwórko.Dobrze jest mieszkać na wsi,w mieście trzeba by pewnie przez okno hi,hi na ulicę?!.Jeszcze jak by się kogoś trafiło hi,hi można by mieć kłopot.A tak otwierasz jedne drzwi,drugie kilka kursów,sprawnych wyrzutów,potem obserwacja lotu pączka,lądowanie a jaka ulga.No i sobie potem człowiek wspomina te latające pączki.Powiem Wam że nie pamiętam co mnie wtedy tak w nich wnerwiło bo wiem to dzisiaj że były to najbardziej udane pączki jakie hi,hi zrobiłam.Może to sposób na sukces,wypierniczyć połowę przez okno?. Zostanie kilka sztuk wtedy smakują,oj smakują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki miłego dnia nie będę was dłużej hi,hi moimi opowieściami raczyć.Teraz muszę się odmeldować całuski i zdrówka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 setna stronka tuż za rogiem......oj trzeba ją będzie opić.Pod te pączki i pod tą stronkę i jeszcze niedługo imieniny Dorix,popijawa się szykuje. Dziewczynki pijemy siemię lniane itp bo kondycja być musi! A teraz idę,człap,człap....na stare lata człowiek człapie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierniczę. Nie widać mego wpisu,czyżbym to ja miała wejść człapaniem na 200tkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja Teklo wczorajsze śniadanko pycha, dzięks 👄 Daisy zrobiłam Twoją surówkę z surowego buraczka, marchewki i ząbka czosnku, ale, że bardzo przeszkadzał mi ziemisty posmak surowego buraka musiałam dodać kapkę oleju (używam kujawskiego) i odrobinę soli - wtedy surówka smakowała wyśmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix najważniejsze, że syn się nie zniechęca. pewnie za każdym razem zawala coś innego, prawda? przypuszczam, że wszystko to z nerwów:o Orsejko i bardzo dobrze zrobiliście, że wymienili całe drzwi a nie paćkali. Terix z chłopaków (oprócz nielicznych wyjątków) zawsze byli trudniejsi czytelnicy niż z dziewczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmiana strony się szykuje, bo nie widzę siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo małżyk nie marudzi, że tak długo gadulisz? bo mój jak się zagadam z koleżanką to się śmieje, że nie wie o czym można nadawać ponad dwie godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączków nigdy nie robiłam i nie mam zamiaru;) a zjem jak dostanę od teściowej, albo jak se;) kupię:P a czy kupię? nie wiem jeszcze, bo pączkomanką nie jestem;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, czyli prace idą na przód, już nie mogę się doczekać zdjęć, które zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz grzecznie się pożegnam. trzymajcie się cieplutko. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×