Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Tak mi tłumaczył reumatolog wyjaśniając czym różni się m.in. rzs od łzs. Czyli 2 nadgarstki, 2 kolana itd. a w łuszczycowym zs raz to raz tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co tu będzie, odpukać rąk nigdy nie atakowało, ale nogi to tragedia, zero chodzenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się zastanawiać tylko chłopa za łeb i marsz do doktora - jakoś musisz go zaszantażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zrobić rozeznanie w sprawie kumatego reumatologa, bo różnie można trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim miescie nie ma porządnego reumatologa i oddziału też nie ma, tzn jest jeden reumatolog :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka dynks w tym, że m nigdy u reumatologa nie był, sam się diagnozuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka zobacz w garze jak Ryś śpi. mój m zrobił foto głęboką nocą, sama nic nie czułam, że ten czort tak się na mnie uwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Ale co tu mówić - mój też do lekarza nie pójdzie bo boi się, że dowie się czegoś złego :-o. I też nie mam na niego wpływu a rapka mu się trzęsie i boję się Parkinsona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w tej kwestii nasze chłopaki są gorsze od dzieci:o mnie już brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka muszę się pożegnać, muszę iść z panną F na wieczorny spacer. dzięukję Ci bardzo, że ze mną pogadałaś👄 trzymaj się dzielnie w tym napiętym tygodniu, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapraszam jak zawsze na kawunie (__)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie pogoda brzydka pada i jest bardzo wilgotno :( Wszystkim zyczę milego dnia 👄 Bastylko....👄 czekamy na ciebie bardzo i martwimy się o ciebie daj jakiś znak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham popycham p p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko 🖐️ dziękuje za kawusie 👄 :D no poleciałaś z tym popychaniem :D:D:D Wystarczyło po jednym słowie bo zajęłaś pół ekranu :D Wydaje mi sie że do zmiany potrzeba im paru wpisów ale jak najkrótszych - może to być nawet zwykła kropka lub przecinek ;) 🌻 Kawunia extra :classic_cool: stawia mnie na nogi jutro czeka mnie endokrynolog więc dzisiaj nigdzie sie nie wybieram - posiedze w swojej dziupli. 🌻 Dziewczynki myśle, że Bastylka ma teraz bardzo dużo spraw na głowie. Sporo formalności, spotkań i biegania po urzędach. Myśle też że jak ogarnie to wszystko to sama się odezwie - nie wątpie w to ❤️ ❤️ ❤️ Dajmy Jej szanse i nie poganiajmy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 U mnie też mokro i siąpi. Ponury dzień się zapowiada. Spróbuję dzisiaj załapać się do fryzjera bez zapisywania, może się uda:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - witam 🖐️ i pozdrawiam ❤️ - u mnie lało całą noc i też jest ponuro - ale 9 stopni, można spać przy otwartym oknie :D Wczoraj miałam młodych na kawie - upiekłam rogaliki z ciasta "od Kasi" - już dawno tak pięknych rogaliczków nie miałam. To ciasto jest idealne. A zrobiłam je z nadzieniem makowym bo została mi w zamrażarce reszta makowego farszu ze świąt BN - mus był wykorzystać. Wyszły wilgotne, pachnące i makowe rogaliczki lukrowane szybkim lukrem z cukru pudru i soku z cytryny Pozdrawiam Czytelnię i życzę miłego dnia 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawusi i pysznych rogalikach Tekli Teklo to z tego ciasta piekłas ( kwiatek Kasi?) Orsejko dzieki ,ze mi przypomniałas,kiedys dawłam mlodemu Luivak,nie chorowała wcale przez rok a moze i dłuzej. Musze wysepic recepte od lekarza,bo na to ze ona przyjedzie na tygodniu nie ma szans. Zuleczko ja w ub roku miałam robione badania reumatoidalne,własnie OB ,morfologia i Fr czynnik reumatoidalny,czytałam ze wynik moze byc nie jednoznaczny ,czasem jest fałszywy,ale poszukaj dobrego reumatologa,te podstawowe badania warto od razu miec by nie płacić 2 razy za wizyte,powienien na to dac skierpwanie rodzinny nie wiem jakiego masz czy da czy nie. Teklo czesto chodzsz widze do endokrynologa.U mnie jak sie człowiek zpaisuje to 2 razy do roku,tak kolejki wypadaja. odnośnie wizyt lekarskich naszym małzyków,nie bede pisac,mój nawet odstawił leki od cisnienia od wszystkiego(choc i ja zawsze wypisywałam bo on nie chodził),powiedział ze nic nie bedzie brać.Nic nie moge zrobic,jest gorzej jak z dzieckiem.Przestałam tłumaczyc bo i tak to nic nie da.Zle robi wiem ale co zrobie? dziewczynki u mnie słoneczko,tak miło na dworze,umyłam juz balkon na górze .Pewnie i tak jeszcze sie pobrudzi . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam u mnie też ponuro pada deszcz. Orsejko moja córcia w listopadzie ma 18 teraz męża brata syn. Dziewczyny jeszcze dziś trzymajcie kciuki ostatni egzamin młody ma.Dzięki za herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×