Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dzieńdoberek🖐️ Dorix kawa jak zawsze pachnąca i gorąca, chociaż przerywana:D dzięki 👄 Mam komputer stacjonarny, a nie mam sumienie budzić młodego, dlatego tak późno przychodzę:P U mnie po śniegu już nie ma śladu, Tekla korzystaj bo nie wiadomo jak długo. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja,chętnie napiję się z Wami kawy👄 Terix,Dorix🖐️ Teeklo To bardzo miłe że mimo zmęczenia zajrzałaś.Życzę słonecznej pogody i dużo białego śniegu i pustych stoków na dziś👄 Martwi mnie milczenie Ploteczki,wiem że miała być u ortopedy:((.Ploteczko machnij choć łapką,tą zdrową❤️ Zulka Napisz jak sprawy ginekologiczne,zmniejszył się ,,swołocz,,? U mnie pogoda dzisiaj podobna jak wczoraj czyli ciepło jak na luty ale ciągle coś pada.No i mam lodowiska a na nich jeziorka.Zamarznięta ziemia pokryta lodem na tym powstały rozlewiska,niefajnie😭 Ja niedawno wróciłam z miasta,miałam kilka spraw do załatwienia teraz czas pomyśleć o obiedzie.Wszystkim życzę zdrówka i udanego dnia👄 Bastylko Ciągle Cię noszę blisko przy sercu i modlę się teraz za Ciebie👄.Abyś była silna,dzielna i umiała na nowo odnaleźć swoje miejsce w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie fajny przepis na surówkę z buraczka czerwonego,może Teekla spróbujesz?. A więc tak Jeden buraczek czerwony,dwie marchewki i jeden ząbek czosnku.Wszystko utrzeć na małych oczkach tarki i zjeść bez dodatkowych składników.Czyli bez soli,pieprzu i jogurtów czy śmietan.Jak dla mnie bomba,nawet nie podejrzewałam ze taka surówka może być zjadliwa.A jest smaczna,słodka i co najważniejsze zdrowa.Można sobie ją przygotować do obiadu lub tak samą wpałaszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) kawuni zostalo jeszcze na pewno bo Dorix..robi zawsze duży dzbanek jak to w biurze co mom .łyczek :) dzieki Terix.. pewno szkoda młodzieńca .oni tacy słabi są koniecznie trzeba dmuchać na młodzież :) Daisy .. popycham ciepły wiatr w twoje strony u mnie wieje okrutnie ale za to wiosennie w nocy +9 rano co chwile padał ulewny deszcz ale bardzo potrzebny by zmyć te brudy :) ale teraz pieknie lampi słonko i jest +14 zulko.. autko już wczoraj zostało u mechanika ale żaden problem dostaliśmy zastępcze :) nalepiej to to że sasiad nosa zwiesił bo pomyślał chłop że nowe se kupili a gdzie mi tam nowe potrzebne mam tyle dziur do łatania ,tyle długu że boje się myśleć gdzie płacić wpierw jak chłop do domu przyniesie koperte :D teklo ..miłego szusowania :) wołam i ja Plotkę ..Majke ..fruwającą ..Matylde obiecaną :).. Vanillkę ... Beatulke ...Bastylke przytulam ❤️ i śle pozytywne fluidy i siły dla naszej przyjaciółki 👄 no idę se teraz odpocząć troche.. bo od rana czekam na MZK by zabrali mi gruz trzeba było zapłacić a czekając robiłam porządki na podwórku :O zawsze coś znajde do pracy ..pa kochane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam u mnie ciepło było dziś. Życzę udanego weekendu. Dziewczyny nie wiem czy na taką wyglądam na zebraniu rodzice w córki klasie powiedzieli ,że się do tego nadaję, a cóż ja wielkiego zrobiłam zadzwoniłam w dane miejsca ,była też babka z drugiego miejsca .I po kserowałam kartki rodzicom z menu z ceną. no i jedna mama zgłosiła się do pomocy ,jeszcze nie które też powiedziały ,że się zgadzają pomóc. Ale tylko klasa córki się angażuję, a reszta ma w d***e.Chca mieć w Zamku K. Normalnie czuję ,ze spadnie to na mnie.No dobra nie marudzę,za niedługo będzie m dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jeszcze ja :P 🖐️ słychać pochrapywanie - pewnie czytelnia już spi a przynajmniej leży :P Byłam na gimnastyce i ogolne zmęczenie minęło jak ręką odjął. Narty skończone! odtrąbiliśmy zjazd z gór w doline bo wszystko spływa pod ciepłym powietrzem, z pewnościa w niedziele zamknięte zostaną wyciągi. Uchronią sie tylko te sztucznie naśniezane i tylko te z mikroklimatem ;) Vanilko - ❤️ ktoś to musi zrobić. Jesteś operatywna, jeździsz autkiem więc mobilna, lubisz ludzi więc dogadasz sie ze wszystkimi. No i dzięko bogu bo przynajmniej Twoje Dziecko będzie miało studniowke jak należy. A goń do roboty reszte chetnych, rozdzielaj zadania do wykonania! ;) ❤️ Orsejko a z czego tyle gruzu? z domowego remontu czy coś jeszcze kombinowaliście? ❤️ Daisy - często robie surowki z buraczków. Dzięki za podpowiedź z czosnkiem bo jego nie używałam nigdy do buraka ;) Terixiu - domyslałam sie że stacjonarny ;) A Wnusio naparza sie na siedzenie przy komputerze? chyba nie, wystarczy mu smartfon czy woli pobyć i po prostu pogadać z Babcią i Dziadkiem❤️. A wykorzystaj Go w wolnej chwili niech pozamiata troche dyski ;) Dorixiu :D:D:D fajnie wyglądasz zza czytelnianego regału :D tylko Twoja płomienna grzywka i wesołe „ślepka” błyszczą sie spod półki :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł czytelnio. Pijemy kawusię (_)> 👄 (_)>👄 (_)> 👄 Teklo kochana 😍. Robię co mogę by być wesołą, brnąć do przodu z uniesioną głową, kochać życie i co chyba najważniejsze...brać z tego życia garściami co tylko się da. Za wszystkie troski i bóle...czerpać z niego radości kiedy tylko się da. I nie przepuszczać żadnej okazji bo nic dwa razy się nie zdarza :) Vanilko, dasz radę i nie denerwuj się na początek. Bywają ludzie chętni do pomocy, ale nieśmiali, bez porywu. Myślę, że oni dołączą Ci z pomocą :) Daisy...coś nam się dyplomatką robisz...ale...do twarzy Ci z tajemnicami :D Orsejko, Ty to masz zacięcie do gospodarstwa domowego i wokół domowego. Naprawdę Cię podziwiam i zazdraszczam zaparcia 👄. Terix...ciesz sie wnusiem i młodzieńczym spojrzeniem na świat. Jest takie proste i bez uprzedzeń...😍. Przytulam Was kochane Dziewczyny,, jak fajnie mieć taka Czytelnię do której się wpada...w zasadzie bez zobowiązań 😍. Bastylio....goł, goł, goł...życie czeka...😍.... i my na Ciebie. Dobrego dnia Dziewczyny. Ja po południu jadę na spotkanie samorządowców do mojego powiatu. Wystroiłam się dziś odświętnie do pracy...myślę, że po południu spotkam wielu pracorowych koleżeństwa z terenu.... Buźka 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj Dorixiu - ❤️ Witanko dla wszystkich 🖐️ chłeptam kawe zaparzoną przez Dorix i ciesze sie ze słońca które wyszło przed chwilą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Dorix dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 dzisiaj kanapka z tuńczykiem:D Tekla młody już zrobił porządek na dysku, zainstalował wtyczki:D Nie mamy problemu z komputerem, bo przywozi konsolę i gry. Kiedy ja chcę siąść do komputera on siada do konsoli. Staramy się codziennie gdzieś wyjść, wczoraj zmokliśmy przed południem okropnie, to popołudnie spędziliśmy na wylegiwaniu się i rozmowach. Bardzo lubi "dorosłe" rozmowy:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Jak zwykle w biegu między górą prasowania (już muszę 😭) a pisaniem :-p. Posyłam 👄, może wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja także;) No i ja także piję kawusię,jem pięknie wyszykowane śniadanie.No i posiedzę chwilkę w Waszym gronie👄 Orsejka popchnęła wczoraj do mnie ciepły wiatr. Orsejko dziękuję od rana świeci u mnie słoneczko a powietrze czuć wiosną👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilko No ja jestem z tych co zawsze siedzą cicho i nie robią nic jak nie muszą:p.Jakoś tak mi zostało po podstawówce gdy nie odbyło się nic bez mojego udziału.Jak człowiek raz pokarze że może to potem już wszystko zawsze spada na jego barki. Potem już wiedziałam hi,hi najlepiej to się nie wychylać;). No bo to nie najgorsze że człowiek musi wszystko planować i robić za innych najgorsze te komentarze po wszystkim.A dlaczego,, nie to,, ,,dlaczego nie tamto,,,,a można było zrobić inaczej,,. Piekło się ciasta,robiło paczki,latało po kościołach,pisało mowy na akademie,normalnie wszystko.Na szczęście hi,hi że nie trzeba było iść do łóżka z dyrektorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nawet w pracy społecznej wykonał wejście do kotłowni.No i zrobił dobrą robotę bo wszystko bez poprawek funkcjonuje do dzisiaj,wiem bo chodzimy do szkoły na wybory. No takie czasy były,może i dzisiaj tak jest?!. Tego nie wiem nie mam malucha w podstawówce;) No nic udanego dnia,całuski spadam do innych mniej przyjemnych zajęć. Bastylka👄❤️👄 Ploteczko Odezwij się,plisss😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie weekendowo za mną trzy dni pracy w terenie;) tzn. zostałam poproszona (oczywiście zaproszenie odbyło się poza mną) i oddelegowana (dostałam polecenie) do oceny wniosków na dofinansowanie działań w dziedzinie ogólnopojętej kultury. trzy dni koszmarnej harówy ok. setki wniosków, każdy trzeba było przeczytać, przeanalizować i ocenić. a najgorsze, że kasy do dzielenia było zbyt mało, by dać nawet nie tyle ile co poniektórzy chcieli, ale w ogóle. a na wątpliwą pociechę dowiedziałam się, że na komisji aplikujący suchej nitki nie zostawią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie wiem, bo nie byłam:P a nie byłam, bo przestało boleć, a poza tym ciągle jestem w niedoczasie;) ale obiecałam sobie, że w lutym się wybiorę i tego się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix i o to w tym wszystkim chodzi, życie jest za krótkie, by odmawiać sobie przyjemności:) i tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko choćby dla miny sąsiada nie ma co żałować poturbowanych drzwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnie przywitanie 🖐️ i kawusia (__)? (__)? (__)? (__)? Za oknem słońce i wiatr i plus 6 Czuć wiosne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę Teklo wpadam na Twoje śniadanko i wybieram tosty z serem i szynką, zagryzę tym z malinkami mniam:) dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×