Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zuuleczko❤️ tak doczytałam się, że robisz badania na tarczycę a czy wystarczy tylko tsh żeby zbadać czy dobrze funkcjonuje, bo ja też muszę zrobić sobie badania na tarczycę i nie wiem czy to jedno wystarczy. Orsejko ❤️ wiem, że rzadko wpadam na forum ale jakoś mi czas tak leciiiiiiiiiiii, że sama czasami się dziwię :-( ale zawsze o was myślę ❤️ Betulko❤️ widzę,że budowa postępuje i tak trzymaj ;-) Bastylko❤️ ❤️ Pozdrawiam wszystkie czytelniczki❤️ i życzę pięknych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuleczko❤️ tak doczytałam się, że robisz badania na tarczycę a czy wystarczy tylko tsh żeby zbadać czy dobrze funkcjonuje, bo ja też muszę zrobić sobie badania na tarczycę i nie wiem czy to jedno wystarczy. Orsejko ❤️ wiem, że rzadko wpadam na forum ale jakoś mi czas tak leciiiiiiiiiiii, że sama czasami się dziwię :-( ale zawsze o was myślę ❤️ Betulko❤️ widzę,że budowa postępuje i tak trzymaj ;-) Bastylko❤️ ❤️ Pozdrawiam wszystkie czytelniczki❤️ i życzę pięknych snów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunie podaje i zapraszam :)(_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie mglisto a ja mam zamiar na targowisko po te bratki nieszczęsne ..w niedziele na giełdzie nie byłam bo podal deszcz :( Daisy u mnie też pada i mam tego już dość ..Odra ma już prawidłowy poziom więc i gruntowe wody są w normie :) Majka ..ciesze się że jesteś i proszę byś zaglądała bardzo często :) Terix.. ciesze się że już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ..moje psie dziecko ma się dobrze i niech tak zostanie bo wet ,kosztuje fortunę jak coś się dzieje ..a co zabaw na sniegu to mój psi synek nie bardzo potrafi ominąć i załatwić swoje potrzeby na chodniku mam na myśli podwórko bo na spacery to jedynie jak jest ciepłko i sucho ...takie to moje pisie dziecko :D delik***sne .. Vanilka ..dzieki za zyczenia :D U mnie powoli wszyscy wracają do pracy ..córka od poniedziałku M też juz zaczyna pracować jeszcze nie na pełnych obrotach ale już już jakoś idzie :) Beatylka ... cisze się że się udało z plytkami :) Dorix... choć na kawunie :) Fruwająca co u ciebie ? Ploteczko ..do łózka kompa i zaglądaj do nas ..a jak możesz to napis ..trzymam kciuki by ładnie się wygoiło zrosło 👄 Wszystkim miłego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie pięknie dziękuje U mnie dalej szaro i ponuro. W sobote jade w góry a prognozy przewidują deszcz :O:O:O Terixiu - ciesze sie że wychodzisz na prostą ❤️ Sniadanko prędziutko http://3.bp.blogspot.com/-bTxxBttY1Zg/T9gJYSR976I/AAAAAAAABNk/Job_3HGHB7Q/s1600/1.JPG 🌻 http://www.smaczneprzepisy.com.pl/wp-content/uploads/2015/09/13.jpg 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-CLRu5J9i4BQ/VQXndXiZ5fI/AAAAAAAAABc/vdkVk-zmIWA/s1600/IMG_6864.jpg 🌻 http://charlizemystery.com/wp-content/uploads/2016/02/DSC_1308A.jpg Życzę smacznego 🖐️ Pozdrawiam i wyfruwam z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Orsejko i Teeklo, u mnie rano mgły były ale teraz świeci słoneczko - takie "zębate" troszkę ale nie pada :-). Wczoraj projektowaliśmy kuchnię, wykonawca ma rozrysować. Kończą montować drzwi (oprócz tych łazienkowych ) i zaczyna wszystko już wyglądać domowo :-D. Moja mama zaczyna nam coraz częściej czuć się źle - tak od swoich 85 urodzin nie jest ok... Terix, obyś jak najszybciej wróciła do normy - chociaż wiem, że rwa jak już się pokaże to nie odpuszcza. Wiem coś o tym bo mam postać chroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz muszę jechać do mamy, w nocy miała migotanie :-(, potem praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko👄❤️👄 W tej chwili jestem tylko na momencik bom urobiona po pachy;):p Teeklo Mniam,buziak za poczęstunek👄 Betulka Fajnie że pomimo tylu zajęć udało Ci się zajrzeć👄 Nie wiesz jak ja Ci zazdroszczę że już jesteś tak bliziutko przeprowadzki.Jak chodzi o mamusię,sama wiesz wiek robi swoje:( Orsejko Miło Cię widzieć❤️.Masz rację wet kosztuje,oj kosztuje coś o tym wiem.Mam teraz duży kłopot z maleńkim pieskiem i ogromne wydatki😭 Majeczko Ach bywaj u nas częściej plissss👄 Terix Przytulam mocno👄 i masuję obolałe ciało🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Witam Was cieplutko. Melduję, że dziś mam ostatni dzień pracy w terenie. Przekichane :( :( :(... Podobno dziś mamy święto 40 Męczenników. Czyli Dzień Mężczyzn. Ucałujmy naszych chłopaków za to, że ich mamy :) A teraz szybka kawusia i smigam zbierać pieniążki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje za kawe - z przyjemnością pochlipię :classic_cool: U mnie szaro ale bardzo przyjemnie, świeżo i chce się wyjść Zrobie to za chwile ale najpierw śniadanie: kanapki, omlety http://www.allegaleria.pl/images/7y8c0hc1c7dvjw7zejm6.jpg 🌻 sery http://1.bp.blogspot.com/-PC_E0KptbiA/U5i1opj-x5I/AAAAAAAAC_8/VbI37Lw4o_Y/s1600/DSC_4264.JPG 🌻 i jajeczka faszerowane pieczone http://ugotujmyto.pl/wp-content/uploads/2013/03/Jajka-faszerowane-221.jpg Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorix dzięki za biurową👄 Tekla za najsmaczniejsze śniadania👄 U mnie też szaro i buro, deszcz wisi powietrzu a muszę iść na laser:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko czwartkowe👄 Dorix,Teeklo,Terix dla Was mocne przytulaski za obecność👄❤️👄 Ja tylko na momencik bo mi znowu wpadł nieplanowany wypiek.Zamówienie na tort.Młodym nigdzie się nie śpieszy więc nie pomyślą że miło byłoby uprzedzić wcześniej.No i tym sposobem mimo deszczu musiałam wyjść do miasta i to z buta.No i po tym wyczerpującym spacerze było pieczenie biszkoptów..A że pogoda raczej do spania teraz jestem zmęczona jakbym zapełniła wypiekami z połowę cukierni:p No nic miłego wieczorku,jutro już piątek:) O świecie mężczyzn pamiętałam,zakupiłam dla M balsam po goleniu,jego ulubiony.Podpatrzyłam że mu się kończy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe heloł Daisy ja tam nie obchodzę dnia chłopaka:P Teklo takich razowych naleśników jeszcze nigdy nie popełniłam, więc z przyjemnością je skubnę, pycha 👄 Terix jak sobie radzisz podczas ataku? przecież to się ruszyć z bólu nie da? powiedz a rwa ciągnie do kolana czy aż do stopy? bo słyszałam, że różnie Oresjko nasza panna ma za to tak, że lubi chodzić swoimi utartymi ścieżkami, jak chcę iść w inną stronę muszę ją ciągnąć jak muła, bo się zapiera i nie chce iść:P;) Majeczko badanie tsh to podstawowe badanie na tarczycę i pozwala stwierdzić czy masz nadczynność (wynik poniżej normy) czy niedoczynność (wynik powyżej normy), a skierowanie może dać rodzinny. dalsze badania w tym kierunku z (m.in. ft3, ft4) zlecić może już tylko specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wypad w góry na narty miał być? i co będzie jak pada deszcz? Dorix historia z terminem na protezkę dla mamy - załamka:o i naprawdę nie ma znaczenia ile pacjentka ma lat, żeby to przyspieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam taką "przygodę". wracając do domu podjechałam do sklepu (rzadko tam bywam, bo to dla mnie raczej nie po drodze), zaparkowałam na parkingu pod samym sklepem i poszłam na zakupy. po 10 minutach wychodzę i... kuku, karteczka z wezwaniem do zapłaty kary za... brak biletu. okazało się, że parking jeszcze niedawno darmowy dla klientów sklepu, teraz został objęty strefą płatnego parkowania:o a ja sierota nie zauważyłam oznakowań. biuro, gdzie musiałam się udać wyjaśnić sprawę znalazłam idąc za dwoma panami dzierżącymi w rękach podobne jak moja karteczki:P w biurze pani rzekła, że mam zapłacić mandat w wysokości 50 zł:o pytam więc czy nie mogę kupić biletu i zrobić pięciozłotowej dopłaty, jak pan przede mną. a pani, że nie:P ale za plecami pani dostrzegłam pana, który 20 lat temu będąc dzieciakiem był moim czytelnikiem, a zapamiętałam gościa bo i mało się zmienił i nazwisko ma bardzo charakterystyczne:P myślę co mi zależy i uderzam do niego: a mój były czytelnik też tak srogo mnie potraktuje? on na to: a skąd ja panią kojarzę? hehe, chłopak miał 10 lat, więc nie sądzę, żeby mnie w ogóle kojarzył:P wyjaśniam więc gdzie, pokiwał głową i poradził kupić bilet w parkomacie za 2,5. przyjął ten bilet, podpiął do "mojej" karteczki i podziękował ufff jaki ten świat mały;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz muszę spadać, trzymajcie się cieplutko. dobranoc 👄 Ploteczko zdrowiej 👄 Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Ależ wredna pogoda u mnie była . Byliśmy dzisiaj oglądać łoże ;-) i jakieś drobne meble do pokoi tzw. gościnnych. Jeden muszę zagospodarować jako moje miejsce pracy - musi być biurko i regały na dokumenty...nic ciekawego nie widziałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, a'propos rwy - ciągnie się zależy gdzie i jak od rwy zależy :-). Kulszowa do kolana lub stopy, udowa przez udo a barkowa wiadomo :-) od barku do łokcia itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A badania tarczycowe te dokładniejsze na skierowanie jeśli badanie z nfz, prywatnie bez skierowania - przynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo 🖐️ u mnie popaduje - zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? herbatka z sokiem malinowym też jest U? U? U? gorące :) - chodźta ❤️ Zulko :D tak tak - stare znajomości nieoczekiwanie i przyjemnie przydają się w życiu ❤️ I dobrze, bo przynajmniej nie masz poczucia krzywdy. Zawsze zastanawiałam się jak radzisz sobie z tymi kilogramami na smyczy :D:D:D Wasza Sunia wielka i z fantazją jest ;) ❤️ Można dodawać do naleśników częsć mąki razowej ale sądząc po zdjęciu - te naleśniczki były czekoladowe (tak mi sie wydaje) Tym razem w góry jedziemy bo w niedziele są popularne imieniny a piękniejsza połóweczka naszych przyjaciół ma tak na imię. I pewnie nie wychylimy się zza stołu bo prognozy przewidują że w Porąbce będzie lało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanko wjechało na stół: w taki deszczowy ranek coś słodkiego na początek - słodkie francuskie tosty z żurawiną http://kuchmich.pl/wp-content/uploads/2014/05/tosty_francuskie_z_zurawina.jpg Grzanki z kozim serem i miodem http://www.kuchniawformie.pl/wp-content/uploads/2014/05/1-DSC_0404.jpg i jajka ze szparagami https://swierkowadolina.files.wordpress.com/2015/05/miz-film-timelapse-2986.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho! numer nowej stronki jak numer pokoju w internacie w którym kiedyś mieszkałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia 🖐️ śmigam do empiku odebrać zamówioną książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki Nie wiem co mam Wam napisać.Weszłam na laptusia,Orsejko jakos jeszcze do łozka nie biore ,przeszkadza mi wszystko laptop,moze dlatego ze musze noge trzymac wysoko bo puchnie ciagle,choc opuchlizna mniejsza. Na szybkie chodzenie nie ma co liczyc bo 3 kosci polamane w tym najgorszy staw skokowy.Lekarz stwierdził ze noga wyglada jak po wypadku samochodowym albo upadku z duzej wysokosci,a ja upadłam ze schodka najwyzej 15cm. biore ciagle leki w tym przeciwbólwe,zastrzyki codzienne zmiany opatrunku,teraz juz zmienia mi malzyk bo mam szyne gipsową,w gipsie było straszne puchniecie nogi. Co srode musze jezdzic do ortopedy na zdejmowanie szwów po troszeczku,opatrunek itp.To jest najgorsze/Najgorzej ze mam dom nie dla osoby niepełnosprawnej.Na dole mam progi nie wiem po co(na górze ich nie ma,ale ja góry nie widziałam od upadku.Chodze tylko do łazienki na kulach i jako ktos przyjdzie a nie ma malzyka otwieram drzwi od balkonu bo głownych domowych nie otworze bo musiałabym pokonac kilka schodów. Nie lubie byc zalezna od nikogo a teraz jestem w duzym stopniu.Nikt mi tego nie okazuje naprawde.Pomagaja wszyscy i małzyk i dzieci jak wracaja na sobote i niedziele.Czesto napisze sobie popłacze bo takie zycie.Nawet czesto nie moge rozmawiac przez tel bo od razu łzy same leca do oczu.W niedziele zadzwoniła kuzynka,chce ze mna rozmawiac a ja po prostu placze ,powiedzialam ze boli mnie noga bo nie mogłam rozmawiac. Dziewczynki przepraszam ze to napisałam ,ale jakos musze dac rade obym tylko kiedys staneła na nogę.Szybko to nie bedzię Musiałam odwołac rezonans nadgarstka bo z inplantami ,drutami srobami nie mozna robic rezonansu. Zulko kiedyz pisałas o swojej kolezance połamanej jak ona sie czuje?ma juz zaplanowane wyjecie drutow itp? Trzymajcie sie i zycze dla kazdej dużo zdrowia.Nic Dziewczynki nie jest tak wazne naprawde przekonałam sie na własnej skorze. Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix jeszcze do Ciebie skrobne,uważaj bardzo bo masz problem z kręgosłupem itp,nie wiem własnie czy w moim przypadku upadek nie był spowodowany jakims uciskiem na nerw w kręgosłupie ,biodrze.Pilnuj sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ubiegłego roku na badania TSH + ft3, ft4 - kieruje LEKARZ rodzinny ! Oczywiście trzeba mieć ku temu podstawy. Skierowanie na USG tarczycy też wypisuje lekarz rodzinny. x Z tymi wynikami idziemy do specjalisty - endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko piątkowe dzięki gościu za świeże info w sprawie tarczycowych badań, ja zatrzymałam się na czasach kiedy rodzinny nie mógł za wiele;):P Ploteczko nawet nie wiesz jak Cię rozumiem - Twoje rozżalenie, płacz i rozżalenie.... największy twardziej by się załamał:o ale nie martw się, szkoda zdrowia, naprawdę nie z takich połamań ludziska wychodzą i stają na nogi, Tobie też się uda na 100 % trzeba tylko czasu, cierpliwości i wytrwałości, bo po wygojeniu potrzeba intensywnie rehabilitować nóżkę. a z tym wyjmowaniem płytek i śrub, musisz wyjmować? mój małżyk ma gwóźdź śródszpikowy i jedną śrubę (bo jedna za duża sama wyszła) i powiedzieli, że nie musi. a koleżanka, która połamała w styczniu nadgarstek i jej go ześrubowali, właśnie we wtorek zdjęła gips i teraz czeka na rehabilitację. a wyciągać żelastwa nie chce (bo się boi strasznie) i nikt jej chyba tego nie nakazał. póki co, zobaczymy co będzie dalej. dlatego nie załamuj się kochana. głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo no to zabiłaś mi ćwieka z tymi naleśnikami, może faktycznie one z czekoladą a nie razowe. ale takich też nie jadłam;) a dzisiaj wybieram tosty i jaja, mniam 👄 to mówisz, że się w weekend będzie działo;) i bardzo dobrze:) a jaki upominek (jeśli w ogóle) szykujesz? Betulka już zacieram ręce na sesję foto jaką nam przygotujesz jak już umeblujesz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka nawet nie wiedziałam, że jest rwa udowa:o co za wredoctwo no:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×